Wiecie co nigdy nie byłam w związku i najlepsze jest to ze nie chce być , mi sie nie marzy milosc j-----e ruchanie itd wiecie co mi sie marzy? Zeby sie ustawić życiowo sama i żebym nie była od nikogo zależna najlepiej mieć mieszkanie samochód i dobra pracę a jakbym jakiś sukces odniosla Boże bym była spełniona mega
Nigdy nie rozumiem Julek które sie ruchają a później łeee ciaza r-------e zycie w
Nigdy nie rozumiem Julek które sie ruchają a później łeee ciaza r-------e zycie w

















Taki troche błąd w matrixie xd
#mecz