Rząd chce w III kw. przyjąć projekt dotyczący uszczelnienia systemu opłaty cukrowej i aktualizacji jej wysokości - wynika z wykazu prac legislacyjnych Rady Ministrów. Projektowane zmiany zakładają, że 96,5 proc. wpływów z opłaty ma trafić bezpośrednio do Narodowego Funduszu Zdrowia.
Echh im jestem starszy tym coraz bardziej nie mogę się pogodzić z tym jakim jestem biedakiem i coraz bardziej to na łeb siada. Chłop 35lv w kołchozie robi, na nic go nie stać, ma 25-letniego szrota co się z----ł i nawet na naprawę mnie nie stać. Perspektyw na poprawę sytuacji na horyzoncie brak. A tu codziennie newsy że lekarzyny robią tyle że co miesiąc mogą nowe BMW z salonu kupować. Coraz ciężej
źródło: b99c6e338bdad32dc215d8437a0ca3e643ec77b85e174902ca2605959fc58d58
Pobierz