Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 21-letni mężczyzna, który w trakcie interwencji zaatakował jedną z dzierżoniowskich policjantek. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.
@n_rostova: no tak, niech strzela w stronę swojej koleżanki. Żeby rykoszetem dostała w najlepszym przypadku. Weź ty się jebnij, życie i prawdziwa b--ń to nie gra komputerowa.
@n_rostova: no tak, niech strzela w stronę swojej koleżanki. Żeby rykoszetem dostała w najlepszym przypadku. Weź ty się jebnij, życie i prawdziwa b--ń to nie gra komputerowa.
@ignis84: znam temat, moja kobita ma. U niej guzy są na udach, i stopie. Do tego plamki na skórze wszędzie. Niestety jest też zmiana w głowie ale nie do ruszenia póki nie rośnie i nie zagraża. W prawdzie ma problemy związane ze wzrokiem i zmiany hormonalne oddziałujące na jej sprawy seksualności (przynajmniej tak mi tłumaczy celibat oO,), jakoś trzeba z tym żyć ƪ(⁰o⁰;) ʃ
@NaczelnyHejter: mam żonę z tym schorzeniem, dwójkę wspaniałych dzieci (całkowicie zdrowa, piękna i ponadprzeciętnie inteligentna 9latka i dwuletni synek z pojedynczymi plamkami na skórze i reszta czysta). Uważasz mnie za kogo że postanowiłem dać życie dwójce która będzie w przyszłości wspaniałymi i szczęśliwymi ludźmi?
Neurofibromatoza to nie jest choroba zakaźna i w większej większości przypadków prawie wcale nie ingeruje w zdrowie w bardzo inwazyjny sposób...
@NaczelnyHejter: fakt, nie wiem, ale mam nadzieję że wszystko będzie okej. Życie polega na dawaniu szansy i cierpiący/śmiertelnie chory powie Ci że cieszy się każda chwilą jaka mu została. Uważam że mam okej system wartości i jestem za dawaniem szansy na życie, a nie jej odbieraniem... Ty też masz swoją szansę w życiu tylko weź się za siebie, a nie zrzucasz winę na rodziców. Powinieneś im być wdzięczny za to
@wcfilmowe: no spoko, ale nie bardzo rozumiem do czego zamierzasz. Czy Ty, tak jak reszta tutaj krzyczących chcesz zakazu rozmnażania dla osób z podejrzeniem wystąpienia zmiany genetycznej??? XD No to spoko, zatrzymajmy ewolucję i zatrzymajmy nasz gatunek w miejscu :)))
Zdajesz sobie sprawę z tego że nauka udowodniła że człowiek jest istotą adaptującą się do środowiska w wyniku ewolucji (zgadnij co - to są właśnie mutacje genów). Dziś rodzaj ludzki
@JanParowka: kabina jest posadzona na pneumatyce. Jak skład wpadł do głębokiego rowu to dół został w ziemi a górą, czyli kabina poleciała dalej odkrywając się od reszty.
Jezdnia szeroka, ale bez wydzielonych pasów ruchu, ruch kierowany sygnalizacją. Na sygnalizatorze zielona strzałka (warunkowy skręt w prawo), dlatego przyjęło się, że Ci skręcający w prawo ustawiają się w prawej kolumnie, a Ci skręcający w lewo w lewej kolumnie. Ci co jadą prosto stają gdzie chcą i w lewej i w prawej kolumnie i w sumie mają do tego prawo. Problem pojawia się, gdy dwaj
@geszue: zaznaczona sytuacja dotyczy ruchu z jednego pasa (nie ma liniami przedziału na dwa pasy). Sama koncepcja jazdy na wprost z lewej i prawej strony pasa jest błędna. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny i zasada zajmowania pasa możliwie najbliżej prawej krawędzi jezdni, dlatego mając zamiar jechać na wprost należy grzecznie zająć prawą stronę. Osoby jadące na wprost z lewego pasa wymuszają pierwszeństwo. Kierowca na prawym pasie nie ma też pierwszeństwa
@radziol88: nie widzę żadnych znaków poziomych/pionowych i nie znam miejsca, ale wydaje mi się że nie ma tutaj dwóch pasów. Nie wiem też co to znaczy pas niewyznaczonych...
@MyTearsAreBecomingASea: bo jak się wstaje o piątej rano to jeszcze p----i, a po pracy jak już jest 15++ jakoś trzeba przejść do samochodu. Czterech rączek nie mamy
Podrzuci ktoś link do formuły? Jestem w pracy i szukanie czegoś mam mocno utrudnione. Najlepiej w jakości. ~360p bo internety w telefonie też już wyczerpane. #f1
Marzena Gałka (31l.), żona bohatera z Jasła, który w Boże Ciało wskoczył do wody, żeby ratować tonącą 11- letnią Olę Furmanek, została bez środków do życia. Matka dwójki dzieci, zastanawia się, jak ma teraz żyć, gdy w portfelu brakuje jej pieniędzy na podstawowe rzeczy....
@resource_1337: czyli jakbym sobie skoczył z mostu i połamał nogi, to mając ubezpieczenie należy mi się rekompensata? (zakładając oczywiście że powiem prawdę że skoczyłem z mostu sam ze swojej woli)
Przypadek drugi. Kupuje pistolet, strzelam sobie w łeb i pisze o mnie cała Posla - żona i dzieci dostaje hajs?
Jeśli uważasz że tak, to git, może i się nie znam ;)
@resource_1337: No cóż. Właśnie przejrzałem owu wszystkich oferowanych na stronie www ubezpieczeń na życie(§4) i czytam tam że s---------o, samookaleczanie się itp. wyklucza.
No chyba że masz jakąś indywidualnie dobraną umowę ubezpieczenia - pewnie powiesz, że tak właśnie jest (-_-). Osobiście nie spotkałem się z takim ubezpieczeniem na życie które wypłaciłoby w przypadku tej sprawy z Jasła cokolwiek, ale jeśli ktoś takie zna to chętnie się zapoznam.
www.IMLFG.org — Razem ze znajomymi ostatnie kilka miesięcy poświeciliśmy na stworzenie platformy dla graczy, która ma im pomoc w znalezieniu partnera/ów do wspólnego grania.
Brakuje mi większej ilości gier albo żeby samemu wpisać tytuł do którego szuka się ludzi. Korzystałby gdyby dodano stellaris, hearts of iron, Warhammer, total war, arma