Nie no, ja serio zaczynam myśleć, że Zamiękki czyta Wykop i to lubi. Parę dni temu były heheszki na tagu, czy git może chodzić w rzeczach z logo Chanel? Karl ma chłopaka.
Wczorajsza stylówka toruńska na rimmingowaniu wywiadowczym. Tak, koszulka z Karlem Lagerfeldem.
@Aggressive_Perfector: czyta. bo tutaj przeczyttał tekst o tym, że jak ktos jest normalny, to zachowanie jak najbardziej ok, a w srodowisku kiepsko to moga traktowac. i teraz to szachci mowi
#primemma -Zdradź kto jest misiem Bim, Denis..... (cisza) Nie rozumiem po co oni go jeszcze tam trzymajo. Nieraz jak się odezwie to aż ciarki żenady przechodzą
Co sie z nim teraz dzieje? Chłop byl top1 na yt i przerwe zrobil potem wrócił po wielu latach i na livie zaczal sie odklejac i stracil oglądalność #primemma #polskiyoutube #jjayjoker
@ninreth: on pasuje w sam raz do żenujące kontentu typu Kubańczyk vs Akop, w takich formatach czuje się jak ryba w wodzie. "Panowie, bo to jest ważne, Kubańczyk, na pytanie czy Akop jest łysy odpowiedziałeś, że jest łysy, i uwaga uwaga widzowie, to była prawda!"
Wczorajsza stylówka toruńska na rimmingowaniu wywiadowczym. Tak, koszulka z Karlem Lagerfeldem.
#primemma
źródło: Zrzut ekranu 2026-03-21 162007
Pobierz