Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mddx

mddx

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9546
  • Znaleziska 1788
  • Mikroblog 7758
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 34
kyudo
kyudo
19.01.2022, 20:09:57
  • 2
Lecimy dalej z ciekawymi farmami, zaglądamy na sieć #fatom i tam na projekt #tarot

#kryptowaluty
kyudo - Lecimy dalej z ciekawymi farmami, zaglądamy na sieć #fatom i tam na projekt #...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 20.01.2022, 02:55:14
  • 0
@spac_jesc_pracowac: dlaczego? Co tam jest ciekawego? Duże airdropy, czy duze %?
  • Odpowiedz
mddx
mddx 20.01.2022, 16:00:10
  • 0
@spac_jesc_pracowac: dzięki za linka
  • Odpowiedz
onmatopeja
onmatopeja
05.01.2022, 00:11:41
  • 26
1. Weź kredyt na 100.000 zł.
2. Do oddania masz 122.000 zł.
3. Rata 2000 zł.
4. Kup za całość UST.
5. Wrzuć na staking na Anchor Protocol.
6. Roczne APY 20%.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 12.01.2022, 02:57:33
  • 1
@onmatopeja: @WhiskeyIHaze: @CzulyTomasz: @plaisant: @kamil-wasniewski:

Tu jest całkiem spoko wytłumaczenie finansowanie Anchora
mddx - @onmatopeja: @WhiskeyIHaze: @CzulyTomasz: @plaisant: @kamil-wasniewski:

Tu ...

źródło: comment_1641956244bOmOtCaCl5qDAM5RVCxfAF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....2
p.....2
konto usunięte 25.12.2021, 19:42:44
  • 0
Właśnie wyskoczyła mi reklama crypto.com ktos korzysta?
#gielda #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 26.12.2021, 08:23:18
  • 0
@skrzy: nie będzie, popatrz na kapitalizację obu
  • Odpowiedz
mddx
mddx 15.12.2021, 19:13:41
  • 2
O 20:30 ma być przemowienie dopiero, czy już wiadomo jaka decyzja?
#gielda #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx
Autor
15.12.2021, 19:16:27
  • 0
@Koner1391: dzięki
@Neapolitano: albo jakis trap na ulicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zgrajmen
zgrajmen
25.11.2021, 20:50:22
  • 0
Kupił ktos WX na waves?
#kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 25.11.2021, 23:22:30
  • 0
tak, stopniowo będą uwalniane przez rok


@Stachu90: @zgrajmen: a kiedy zaczną wypłacać?
  • Odpowiedz
mddx
mddx 06.10.2021, 19:54:12
  • 1
Tfloki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#luna #kryptowaluty
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx
Autor
07.10.2021, 15:09:57
  • 0
@oddawaj_kasztana: @tomeks85: tak.
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
07.10.2021, 15:46:56
  • 0
@oddawaj_kasztana: Gratki. Ja już kapitał pocz. wypłacony i pawie 200proc zysku póki co, czekamy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
20.10.2021, 18:35:14
  • 0
@oddawaj_kasztana: siedzę, wypłaciłem kapitał początkowy, więc mam luz w d*pie ( ͡° ͜ʖ ͡°) było już ponad 12x, teraz "marne" 4,5x ale siedzę dalej, mam nadzieję, że się opłaci
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
20.10.2021, 20:41:57
  • 0
@oddawaj_kasztana: a Ty?
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
21.10.2021, 18:00:51
  • 0
@oddawaj_kasztana: ajj, szkoda, że tak wyszło, ale miejmy nadzieję, że sobie odbijesz wkrótce :)

Ja mam discorda Tfloki. Telegram, chco jestem na wielu kanałach, jest dla mnie nieczytelny z jednym wątkiem do wszystkiego i setkami/tysiącami komentarzy.

Coś konkretnego ten koleś przekazał?
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
21.10.2021, 19:22:16
  • 0
zwleka na razie z konkretami


@oddawaj_kasztana: spodziewalem się trochę ;) ja na razie farmie tickety, bo niezly hajs z tego jest, a przed wejściem NFT sprzedam tokeny, bo boję się, że będzie sell the news ;) Jak NFT będzie sukcesem, to może wejdę znów.
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
22.10.2021, 21:47:06
  • 0
@oddawaj_kasztana: Nie ma szans, aż tyle nie zainwestowałem niestety ;)

Coś tam nieśmiało rusza, liczę, ze cena wywinduje pod event z NFT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
23.10.2021, 06:09:00
  • 0
@oddawaj_kasztana:

https://twitter.com/piotr_rataj/status/1451454670430425088?t=sGJ4dxphegSC2yYJd8SbwA&s=19

Jest nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mddx
mddx 10.10.2021, 17:59:56
  • 2
Trzeba było Tuska, zeby opozycja ogarnela, ze nalezy odbic z raku pisu takie slowa jako patriotyzm, interes narodowy, i
trzeba przelamac ten sztuczny podzial na patriotow i antypolakow.
#protest #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bocznica
bocznica
10.10.2021, 18:49:15 via Android
  • 0
@mddx i dlatego same flagi pedałkomando i ue? Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
mddx
mddx 10.10.2021, 17:29:18
  • 0
co za zwierze zaglusza Moczulskiego?
#protest #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx
Autor
10.10.2021, 17:35:22
  • 0
@Wolvi666: @PanKarate: nie potrafi uszanowac przemowienia zasluzonego dzialacza opozycji antykomunistycznej, wstyd
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
09.10.2021, 18:39:12
  • 13
#gielda i #kryptowaluty wciągają bardziej niż kasyno
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 10.10.2021, 07:16:11
  • 0
@przegro_pisarz: czyli się emocjonujesz, czyli przegrasz w dłuższej perspektywie ;)
  • Odpowiedz
mddx
mddx 10.10.2021, 07:22:30
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mddx
mddx 10.10.2021, 07:50:21
  • 0
@przegro_pisarz: rob co chcesz :)
  • Odpowiedz
Jesper_Stromblad
Jesper_Stromblad
09.10.2021, 11:20:30
  • 2
Często się coś takiego zdarza na Binance?
Nie powiem, wkurzyło mnie to trochę, bo mam przez to zablokowane środki.
#luna #binance
Jesper_Stromblad - Często się coś takiego zdarza na Binance?
Nie powiem, wkurzyło mn...

źródło: comment_16337783593vQTCKmHWqvDxelcnz4CsI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 09.10.2021, 12:44:05
  • 0
@Jesper_Stromblad: mam to sam na Kucoin, może być to związane z ostatnim upgradem siecie terra columbus 5
  • Odpowiedz
kexus512
kexus512
06.10.2021, 18:54:16
  • 0
odbijamy sie od 55k caly czas eh
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 06.10.2021, 20:13:39
  • 0
@NoMoRe: może dlatego dobrze, żeby w międzyczasie zrobił pullback do np 47k
  • Odpowiedz
W.....7
W.....7
konto usunięte 05.10.2021, 16:22:13
  • 0
Czyżby coś miałoby się lada moment wydarzyć ? (ʘ‿ʘ)

#kryptowaluty #bitcoin
W.....7 - Czyżby coś miałoby się lada moment wydarzyć ? (ʘ‿ʘ) 

#kryptowaluty #bitc...

źródło: comment_1633450898rvmdxQtXDbuaHZTU4slNaW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 05.10.2021, 19:11:54
  • 0
@Wilku_97: Xapo to jest cold wallet xd
  • Odpowiedz
bulboglowy
bulboglowy
03.10.2021, 09:19:20
  • 3
Juno za staking atoma w dniu 18 lutego 2021 juz do odebrania i sprzedania na osmosis zone
#kryptowaluty #bulbotip
#airdrop
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 03.10.2021, 16:17:15
  • 0
@cocodzamboidoprzodu: 1:1 za stejkowane atomy
  • Odpowiedz
chinskie_bajki
chinskie_bajki
02.10.2021, 15:55:21
  • 1
Cześć,

Poszukiwań ciąg dalszy (odsyłam do poprzedniego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/60569961/czesc-probuje-stworzyc-sobie-arkusz-excelowski-zeb/ ). Niestety, póki co żaden program czy aplikacja mi nie pomogły. Coinmarketcap, Delta, Investing, FTX - żadne z nich nie liczy średniego kursu zakupionych aktywów na warunkach, które bym chciał, wszystko albo leci na FIFO, albo oblicza średnią zakupu bez uwzględniania sprzedanej ilości, albo liczy średni koszt, uwzględniając kurs sprzedaży.

Gdyby ktoś korzystał z apki / strony albo miał zbudowanego excela (lub potrafił
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 03.10.2021, 06:36:25
  • 0
@chinskie_bajki: dzięki za zawołanie!
  • Odpowiedz
chinskie_bajki
chinskie_bajki
21.09.2021, 12:06:08
  • 0
Cześć,

Próbuję stworzyć sobie arkusz excelowski, żeby śledzić średni kurs zakupionych przeze mnie krypto (przy czym wątpię, by dla giełdy miało być szczególnie inaczej, dlatego też taguję). Gdybym tylko kupował, to problemu by nie było, ale kiedy zaczynam sprzedawać, to wszystko zaczyna trafiać szlag. Znalazłem link (https://inwestycje-gieldowe.pl/blog/srednia-cena-akcji-i-usrednianie-ceny/ - ostatnia sytuacja), ale do tego samego doszedłem sam, przy czym ciężko mi wpaść na jakiś prosty arkusz, który by mi to automatycznie ogarnął
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 02.10.2021, 16:47:38
  • 0
@chinskie_bajki: u mnie działało CoinStats. Tylko potrzeba API z giełdy np Binance i wrzucasz to do coinstats. On mi zbierał historie wszystkich transakcji danego coina po cenach zakupu/sprzedaży i wyliczał zyski/straty. Są tam różne opcje, np ile masz obecnie zysku z aktualnego portfolio. Tu już se łatwo wyliczysz średni kurs zakupu.
  • Odpowiedz
DzikiJelonek
DzikiJelonek
27.09.2021, 18:16:43 via Android
  • 0
Polecacie jakis coin z przyszłością bez większej pompy z małymi zasobami? #kryptowaluty
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 27.09.2021, 18:29:57
  • 0
@DzikiJelonek: Moonriver (MOVR), a jak się już pojawi to jego następca Moonbeam (GLMR)
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 18:40:34
  • 0
@DzikiJelonek: no jest, ale dalej jest w stanie zrobić spokojnie 5-10x. Wiesz coś o tym coinie? Poczytaj fundamenty. Warto
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 18:45:57
  • 0
@DzikiJelonek: 30szt. Nie jestem naganiaczem xd
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 18:48:06
  • 0
@DzikiJelonek: dostałem większość za crowdloan KSM. Resztę dokupiłem po cenie średniej ok 200-250usd
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 18:49:32
  • 0
@DzikiJelonek: żeby nie było. Kupowałbym pod warunkiem że będzie kontynuacja hossy tegorocznej
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 18:51:51
  • 0
@DzikiJelonek: panie, za dużo tłumaczyć ;) wpisz sobie w Google "na czym polegają aukcje parachainów na Kusamie". Będzie sporo info nawet po pl.
  • Odpowiedz
mddx
mddx 27.09.2021, 17:41:47
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx
Autor
27.09.2021, 17:42:04
  • 0
mddx

źródło: comment_1632764523dvnr5XNTrrISF1TU5WOkOu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
27.09.2021, 17:42:23
  • 0
mddx

źródło: comment_1632764541OIxXUUdVokGxa1Dnp4bWcu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mddx
mddx
Autor
27.09.2021, 18:36:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
1021690019151491
1021690019151491
22.09.2021, 16:37:27
  • 0
Gdzie najszybciej pojawi się informacja o decyzji FOMC? Nk link do oficjalnego źródła
#kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mddx
mddx 22.09.2021, 17:48:47
  • 0
@1021690019151491: o co chodzi?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.05.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking