na sobotę wykupione wszystkie miejsca w Palenicy, pewnie będzie tłoczno, a akurat wtedy wypada mi od dawna zaplanowana wycieczka na d5s ( ͡°ʖ̯͡°) #tatry
Cześć. Czy ktoś z Was był ostatnio na Jagnięcym? Chcę iść w sobotę i zastanawiam się, czy zalega jeszcze gdzieś na szlaku śnieg, czy już można iść na letnio?
Jaki szlak wybrać ze Szczyrbskiego Plesa? Chcę elektryczką pojechać ze Starego Smokowca do Szczyrbskiego Plesa i później jakiś szklak tak na dwie strony 6h maks. Pytanie również o ubezpieczenie, gdzie najlepiej kupić? #slowacja #tatry #gory Mile widziane wskazówki co do parkingu w Starym Smokowcu.
Szósta runda Ekstraligi za nami, chociaż ponownie nie udało się odjechać wszystkich meczów. Pogoda w maju mało łaskawa. Na szczęście udało się odjechać 3 z 4, czyli większość, a co za tym idzie, czas je podsumować!
Spotkanie beniaminka z Rybnika z wicemistrzem z Wrocławia poprawnie wytypowało 5 osób. Derby kujawsko-pomorskiego padły łupem drużyny z Torunia, tutaj padły 3 poprawne typy. Natomiast w ostatnim spotkaniu myszy z Zielonej Góry zdobyły stadion pod Jasną Górą, a za
#gory #tatry
źródło: temp_file7033651320424450921
Pobierz