Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kyle8
kyle8

kyle8

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8309
  • Znaleziska 1017
  • Mikroblog 7292
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 27
high_hopes
high_hopes
21.04.2025, 10:53:36
  • 27
Świąteczny spacer :)

#gory #tatry
high_hopes - Świąteczny spacer :)

#gory #tatry

źródło: temp_file5282311623964207783

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 21.04.2025, 14:11:55 via Android
  • 0
@high_hopes od Chochołowskiej czy Słowacji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
16.04.2025, 09:31:18
  • 4
Pierwsze koty za płoty. Zakończyliśmy pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi. Czas ją podsumować!

W spotkaniach Falubazu z Motorem oraz Włókniarza z GKM nikt poprawnie nie wytypował prawidłowego wyniku.
Dużo lepiej było w niedzielnych spotkaniach, gdzie ROW podejmował Stal oraz Apator Spartę. Tutaj padło odpowiednio 3 i 5 poprawnych wyników. Gratuluję!

A teraz lecimy dalej do świątecznej drugiej kolejki.
Nokimochishii - Pierwsze koty za płoty. Zakończyliśmy pierwszą kolejkę PGE Ekstraligi...

źródło: Wyniki - Runda 1

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 16.04.2025, 09:47:48 via Android
  • 1
@Nokimochishii

Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa 57:33
GKM Grudziądz - ROW Rybnik 51:39
Stal Gorzów - Apator Toruń 43:47
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 52:38
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
09.04.2025, 14:49:33
  • 7
No to zaczynamy sezon 2025!
Zapraszam do typowania pierwszej kolejki PGE Ekstraligi!

Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
ROW Rybnik - Stal Gorzów
Nokimochishii - No to zaczynamy sezon 2025!
Zapraszam do typowania pierwszej kolejki ...

źródło: Typer Żużlowy - Zapowiedź

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 12.04.2025, 09:12:09 via Android
  • 1
@Nokimochishii

Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz 46:44
ROW Rybnik - Stal Gorzów 43:47
Apator Toruń - Sparta Wrocław 48:42
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 15.02.2025, 16:10:40
  • 13
Wczorajsza aktualizacja pogody się nie myliła, warto było tyrać ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tatry #gory
kyle8 - Wczorajsza aktualizacja pogody się nie myliła, warto było tyrać ( ͡º ͜ʖ͡º)


...

źródło: temp_file5597514023011150418

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8
Autor
15.02.2025, 16:11:47 via Android
  • 1
@kyle8
kyle8 - @kyle8

źródło: temp_file1124545574706251675

Pobierz
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8
Autor
15.02.2025, 19:42:28 via Android
  • 2
@PustyCzlowiek @rozowy_dzban pośredni ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiatr zerowy, piękny dzień
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8
Autor
15.02.2025, 19:44:19 via Android
  • 2
kyle8

źródło: temp_file9217944228581662814

Pobierz
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8
Autor
15.02.2025, 20:18:34 via Android
  • 0
@rozowy_dzban Ano ( ͡º ͜ʖ͡º) lekki mróz i tyle
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 13.02.2025, 11:59:12
  • 0
Działacie coś w weekend? Temperatury trochę odstraszają (╯︵╰,)

#tatry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowy_dzban
rozowy_dzban
13.02.2025, 13:38:47 via Wykop
  • 0
@kyle8: miałam iść w sobotę ale wiatr do 70km/h przy tak niskiej temperaturze mi skutecznie zmienił plany
  • Odpowiedz
hos85
hos85
13.02.2025, 20:55:37 via Android
  • 0
@kyle8 ja odpadam też
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 09.02.2025, 18:33:42
  • 8
Warun igła, szkoda ze śniegu prawie nie ma xD

#tatry
kyle8 - Warun igła, szkoda ze śniegu prawie nie ma xD

#tatry

źródło: temp_file417600109121734040

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8
Autor
10.02.2025, 06:55:36 via Android
  • 2
@rozowy_dzban strzał w dziesiątkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
SebastianEnriqueAlvarez
SebastianEnriqueAlvarez
08.02.2025, 01:41:45
  • 5
#tatry
SebastianEnriqueAlvarez - #tatry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 08.02.2025, 07:35:07 via Android
  • 1
@SebastianEnriqueAlvarez ale oznacz autora mireczka @hard1 ( ͡º ͜ʖ͡º) kozak przejście
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 20.01.2025, 07:32:03
  • 10
#tatry #gory
kyle8 - #tatry #gory

źródło: temp_file54002676849824932

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8
Autor
20.01.2025, 09:09:36 via Android
  • 0
@rozowy_dzban dokładnie
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 07.01.2025, 15:30:15
  • 3
https://www.facebook.com/share/v/15S6HTW5vQ

Ale to trzeba być łbem by przy takiej pogodzie pchać się z dzieckiem na Świnicę xD

#tatry #gory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

admiral-kuzniecow
admiral-kuzniecow
07.01.2025, 15:33:27 via Android
  • 2
@kyle8 Ogólnie turyści to nie jest zbyt inteligentna gruba społeczna. Mówię to jako wieloletni pracownik schroniska PTTK... Gdzie zdarzało mi się wychodzić po ludzi i brać udział w akcjach. Czasem GOPR dzwonił czy możemy to spróbować ogarnąć bo im dojazd zajmie 3-4h... Nie raz brałem skuter śnieżny i szukałem tych debili
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
07.01.2025, 17:09:12 via Wykop
  • 3
@choochoomotherfucker: w ogóle turyści jako "grupa społeczna" ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo kierowcy aut czy użytkownicy rowerów wg wykopu XD

Przypominam że grupa społeczna to wycinek społeczeństwa, który łączy jakaś społeczna więź i poczucie przynależności do niej. Grupą społeczną nie są użytkownicy chodników, ani nie wiem, płatnicy PIT. Turyści to też żadna grupa społeczna.

Ogólnie to turyści to jest tak samo inteligentna "grupa społeczna" jak całe
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 26.12.2024, 19:25:02
  • 13
#tatry #gory #polskimatterhorn ( ͡º ͜ʖ͡º)
kyle8 - #tatry #gory #polskimatterhorn ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5422863051476689131

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8
Autor
26.12.2024, 19:26:49 via Android
  • 9
#smiesznypiesek w bonusie
kyle8 - #smiesznypiesek w bonusie

źródło: temp_file5092668852998045914

Pobierz
  • Odpowiedz
SebastianEnriqueAlvarez
SebastianEnriqueAlvarez
23.12.2024, 00:49:48
  • 2
#tatry #gory #mlodyczlowiekigory Promuje ziomka bo to co robi jest przezajebiste fajna muzyka(jego własna) montaż ujęcia, kultura osobista sprawią że przyjemnie się go ogląda. Po za tym czuć od niego pasję, skromność(tak jak u Michała z projekty przygodowe) super polecam obejrzeć (。◕‿‿◕。)
SebastianEnriqueAlvarez - #tatry #gory #mlodyczlowiekigory Promuje ziomka bo to co ro...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 23.12.2024, 07:49:12 via Android
  • 0
@SebastianEnriqueAlvarez spoko ziomek też go lubię czasem oglądać ale za bardzo ryzykuje imo
  • Odpowiedz
high_hopes
high_hopes
19.12.2024, 10:11:32
  • 10
Ależ wieje, ale dla takiego widoku warto zmarznąć.

#gory #beskidy
high_hopes - Ależ wieje, ale dla takiego widoku warto zmarznąć.  

#gory #beskidy

źródło: temp_file3250336810677605184

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 21.12.2024, 15:23:39 via Android
  • 1
@high_hopes dokładnie, z godzinę na szczycie trzeba posiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ThrashMetal
ThrashMetal
16.12.2024, 16:41:51
  • 1
Cześć. Planujemy z tatą 22.12 wyskoczyć gdzieś razem w #gory Zimą już chodziliśmy nie raz, więc podstawowy i niezbędny sprzęt mamy. Chodziliśmy głównie po Beskidach i Gorcach, teraz chcemy wyskoczyć gdzieś w niskie #tatry
Polecacie coś bezpiecznego, na szybki wypad na jeden dzień?
W lutym byliśmy Kuźnice - Czarny Staw - Kasprowy Wierch. I od czarnego stawu do Kasprowego przy słabej pogodzie było trochę ciężko. Dlatego szukam czegoś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 16.12.2024, 19:41:23 via Android
  • 0
@ThrashMetal start ma Wierch Poroncu i dalej Rusinowa polana gęsią szyja wielki kopieniec Nosal i meta w Kuźnicach
  • Odpowiedz
wikary
wikary
12.12.2024, 19:25:24
  • 0
Korzystał ktoś z jednodniowego kursu zimowego z Portal Tatrzański? Od 4 lat chodzę po górach zimą. Jakieś pojęcie mam, ale jakieś. Chciałem się dokształcić, poprawić moje błedy. Szukam czegoś na luty 2025. Większość kursów dwu, trzydniowych zajęta. #tatry #zakopane #gory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 12.12.2024, 20:39:50 via Android
  • 1
@wikary byłem. Podstawy podstaw, ćwiczenie chodzenia w rakach, hamowania czekanem i liźnięcie lawinowego abc. Dobre by ocenić czy w ogóle chcesz bawić się w zimowe Tatry
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 12.12.2024, 20:46:51 via Android
  • 1
@wikary max to był Kasprowy i Wołowiec
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 12.12.2024, 21:02:44 via Android
  • 1
@wikary nie
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
21.09.2024, 07:19:59
  • 48
Ładnie tu (。◕‿‿◕。)
#tatry #gory
rozowy_dzban - Ładnie tu (。◕‿‿◕。)
#tatry #gory

źródło: 1000040508

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 21.09.2024, 07:54:50 via Android
  • 0
@rozowy_dzban będzie Łomnica atakowana?
  • Odpowiedz
RufuSx
RufuSx
03.09.2024, 13:02:33
  • 0
Będę w piątek w Dolinie 5 Stawów. Która trasa będzie najciekawsza: Zawrat, Krzyżne czy Kozi Wierch?
#tatry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 03.09.2024, 19:23:00 via Android
  • 0
@ajuto00 chyba na odwrót
  • Odpowiedz
strike_lucky
strike_lucky
strike_lucky
29.08.2024, 13:26:20
  • 0
#tatry #zakopane

Jadę z różową w góry, planowałem wejść razem na przełęcz pod chłopkiem, tylko pytanie, czy jeśli różowa nigdy nie była na żadnym szczycie, to trochę nie za trudne jak na pierwszy raz? I poszukać czegoś lżejszego?

Ma formę, lubi dużo chodzić, dls przykładu mój pierwszy szczyt to był Kościelec i wspominam to jako hardkor. Ale dałem radę.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 30.08.2024, 07:58:14 via Android
  • 1
@strike_lucky Granaty to trochę za ostro jak na pierwszy trio w Tatry, idźcie sobie na Szpiglasowy Wierch od pięciu stawów i zejście do morskiego oka
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 30.08.2024, 07:59:05 via Android
  • 0
@kyle8 https://mapa-turystyczna.pl/route?q=49.2545440,20.1029760;49.1972910,20.0401060;49.2014110,20.0708100;49.2545440,20.1029760&utm_source=android_app&utm_medium=share&utm_campaign=share_route
  • Odpowiedz
kanban
kanban
kanban
28.08.2024, 20:22:48
  • 0
Jakie buty hikingowe/trekkingowe polecacie na teraz i cieplejsze dni w inne pory roku żeby wejść np. na Giewont czy gdzieś w Beskidy? Stopa mi się raczej poci więc gore tex odpada. Na zimę mam Salomon ultra gtx. Może jakiś model do biegania? Asics?

#gory #trekking #beskidy #tatry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 29.08.2024, 07:49:49 via Android
  • 0
@kanban mam Asics trabucco terra, polecam
  • Odpowiedz
kyle8
kyle8
kyle8 25.08.2024, 16:12:26
  • 10
Zachód słońca na Baranich Rogach

#tatry #gory
kyle8 - Zachód słońca na Baranich Rogach 

#tatry #gory

źródło: temp_file8956715256076543041

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8
Autor
26.08.2024, 08:34:19 via Android
  • 0
@2-aminopirydyna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
21.08.2024, 16:30:58
  • 2
Znowu pogoda w weekend w Tatrach ma dopisać i znowu trzeba będzie iść tyrać :D
#tatry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 21.08.2024, 17:13:34 via Android
  • 2
@rozowy_dzban nic człowiek nie dychnie echhhh
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.11.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking