Z całym szacunkiem ale #cyberpunk2077 to wygląda jak gra jedna z wielu i to ze sporymi niedociągnięciami na tą chwilę i miejscami widać że zrobioną bo musieli wkoncu ją pokazać. Naprawdę nie wróżę jakieś mega wow. Ktoś na forum napisał że to arcydzieło. Chyba sporo kasy na eskach utopił i mu się wszystko p----------o jak Najmanowi.
#gry #cdprojektred #gielda
#gry #cdprojektred #gielda


















#youtube #pytanie #zalesie