Mam do rozdania słuchawki Kraken Chroma 7.1. Jako że dostałem, a posiadam identyczne i jestem bananem. To rozdaje. Losowanie w piątek jak wrócę z gimby, więc nie wiem która to będzie. Zielonki nie biorą udziału, jutro mogę wrzucić zdjęcie, dla niedowiarków. Zapraszam do plusowania. :) Koszty wysyłki biorę na siebie. Powodzenia. #rozdajo #cebuladeals
@l1pka: Nie trzeba, są na usb. @kondominium-rosyjsko-niemieckie: Dla ciebie 400 zł to pół pensji, a dla mnie to 1/4 kieszonkowego, nie płacz. @Maxxtom: Faktycznie, trolluje. Zdjecie dla cebul czy też niedowiarków.
@FlameVinci: Czyli Cena Golfa GTI albo podstawka Rki... Tak czy inaczej Focus RS to jak powrót Essiego i Sierry Cosworth które były królami szybkich street carów tak jak lew jest królem dźungli
Ja wiem. Ale akurat Civic nie jest autem dla przedstawiciela handlowego i nie ma ich aż tak wielu na ulicach, jak Focusów. Dla mnie to dość istotne
@brukiew: ale to nie są auta do szpanowania i wyróżniania się na ulicy tylko do dawania frajdy z jady. Ktoś tu nie czai o co chodzi w hot hatchach ( ͡°͜ʖ͡°)
Mirki co się o------o wracam z kuzynem lvl 7 ze sklepu i akurat obok nas przechodziła muzłumanka ubrana w swój strój wyjściowy xD i wiecie co młody d-----ł
Co sie o------o to ja nawet nie. Dosłownie 2 godziny temu jakiś idioto-złodziej wybił kamieniem szybe w kuchni i zawinął moj portfel z blatu, w ktorym było jakieś 12 euro. No k---a no nie !
-wszystkie karty bankowe w p---u -dokumenty w p---u -polski numer telefonu (sim w portfelu) w p---u -ubezpieczenia w p---u
@michak: Lubi lubi;). To, że gimbo - wykopki potrafią jednego dnia skreślić kogoś, komu hołdowały przez kilka miesięcy bo sobie z nich zaśmieszkował nie znaczy, że wszyscy tak mają. Ja dalej wspieram @SOLGAZ bo są spoko i mają fajne sprzęty i nie mają kija w dupie ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@buttbuddy: O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY MIŁOŚNIK MOCNEJ KAWY, ANI GRAMA MLEKA, TYLKO MEGAPIZDAMOCNY WYWAR. TFU MATI, JAKAŚ SŁABA TA TWOJA KAWA, NIE JESTEŚ PRZYPADKIEM KOBIETĄ ALBO PEDAŁEM? XD PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI JAK JA PIJĄ TYLKO S---------R KILOGRAM ZIAREN KAWY NA 100 ML NAPOJU XD
@escoban: To jest to. To jest prawdziwe! O takie #pokazmorde nic nie robiłem. Radość, szczęście, oczy zaślepione słońcem. Widać, że spoko człowiek i dobry mirek.
Losowanie w piątek jak wrócę z gimby, więc nie wiem która to będzie. Zielonki nie biorą udziału, jutro mogę wrzucić zdjęcie, dla niedowiarków. Zapraszam do plusowania. :) Koszty wysyłki biorę na siebie. Powodzenia.
#rozdajo #cebuladeals
źródło: comment_Q4gmXXhJj48MQLP2LIHB5nDKhV5dQN4U.jpg
Pobierzźródło: comment_wYjQzO8DUTB0UsIu3a8vJsUnVnkp3EAr.jpg
Pobierz@kondominium-rosyjsko-niemieckie: Dla ciebie 400 zł to pół pensji, a dla mnie to 1/4 kieszonkowego, nie płacz.
@Maxxtom: Faktycznie, trolluje.
Zdjecie dla cebul czy też niedowiarków.
źródło: comment_Ey1oLugzf2qb6nKioBNo4ZkYMCQowRQO.jpg
Pobierz