Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kamui2
kamui2

kamui2

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5891
  • Znaleziska 934
  • Mikroblog 4957
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 55
kamui2
kamui2
kamui2 30.03.2018, 11:38:44 via Android
  • 35
#czarneblachy
kamui2 - #czarneblachy

źródło: comment_BkWXCaRzFWGtQVWJLJ2a3y5wsgIVMerb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2
Autor
30.03.2018, 12:32:43 via Android
  • 3
Widać że była świeżo po myjni i wyglądała świetnie

Lakier błyszczał lepiej niż w niejednym nowym
  • Odpowiedz
JogurtMorelowy
JogurtMorelowy
09.02.2018, 11:16:18
  • 613
PiS zmienia kodeks pracy. Wypłatę za nadgodziny będzie przetrzymywał twój pracodawca i zobaczysz ją nie wiadomo kiedy. Albo wcale.

- Jedna z najistotniejszych zmian, które są przewidziane w obecnej wersji projektu, zakłada wprowadzenie kont wynagrodzeń. (...) pensja za godziny przepracowane ponad wymiar nie byłaby automatycznie wypłacana pracownikowi, ale trafiałaby na konto powiernicze prowadzone przez firmę. Pracodawca oddawałby to wynagrodzenie w sytuacjach określonych w k.p. – w przypadku zaistnienia szczególnych okoliczności organizacyjnych, załamania
JogurtMorelowy - PiS zmienia kodeks pracy. Wypłatę za nadgodziny będzie przetrzymywał...

źródło: comment_YVPTDbshlLLD9UGqLK0W2qgqyX4JjbU1.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 09.02.2018, 12:54:15 via Android
  • 9
Przecież to kutfa bez sensu. Toż to głupie jest matko kochana
  • Odpowiedz
O.....9
O.....9
konto usunięte 30.01.2018, 22:25:22
  • 28
Ostatnie 5 sezonów Lecha:

Kędziora - 1,5 mln euro
Kadar - 2,5 mln
Linetty - 3,2 mln
Tonev - 3,2 mln
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 31.01.2018, 08:39:09 via Android
  • 0
@Oskarek89 bo po co grać w naszej lidze? Piłkarze nie widzą sensu. PL to ewentualną trampolina do zagranicznej ligi
  • Odpowiedz
GearBest_Polska
GearBest_Polska
18.01.2018, 08:04:18
  • 4674
Miraski sklep Gearbest.com organizuje #rozdajo, gdzie możecie otrzymać za darmo najnowszy telefon OUKITEL K10!

O premierze tego telefonu pisaliśmy już wcześniej w tym wpisie. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o tym produkcie, to tam znajdziecie więcej szczegółów o samym telefonie, a tymczasem szybkie zasady

Zasady
GearBest_Polska - Miraski sklep Gearbest.com organizuje #rozdajo, gdzie możecie otrzy...

źródło: comment_i2a1fKZilNNbxhWcBu6O7elH3OlyZCPw.jpg

Pobierz
  • 2794
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 18.01.2018, 10:01:24
  • 0
@GearBest_Polska: Nie mam nic chorego ale obecny tel siada wiec wymiana będzie fajną opcją :)
  • Odpowiedz
t.....l
t.....l
konto usunięte 17.01.2018, 10:39:39
  • 544
Podsumowanie użytkownika GiorgoF1 z forum Williamsa, warto przeczytać.

Więc... plotki mówią tak:

- Kubica nic nie płaci za swoją rolę w zespole.
- Kubica jest hojnie opłacany przez Williamsa.
t.....l - Podsumowanie użytkownika GiorgoF1 z forum Williamsa, warto przeczytać.

W...

źródło: comment_PWdspsCZg23wnzodhGhopvRgHi3ZpFtB.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 17.01.2018, 14:34:56
  • 0
@the_white_crystal: W mojej pierwszej pracy zarabiałem więcej. Nie zazdroszczę
  • Odpowiedz

1589

Polskie Drogi #108

Polskie Drogi #108

Ku przestrodze. Kolejna porcja zdarzeń z polskich dróg.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 16.01.2018, 11:49:53
  • 416
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
kamui2
kamui2
kamui2 16.01.2018, 13:29:51
  • 1
Najpierw klakson potem hamulec - nie ogarniam tego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

detter
detter
detter
28.12.2017, 16:42:31
  • 1
Pamiętam jak trzy lata temu zamieszkałem w akademiku. Wytrzymałem tam jeden semestr. Najgorsze było to, że 90% to zwykłe, pospolite brudasy. Ręcznik zmieniany rzadziej niż raz na dwa tygodnie (brak oddzielnego do twarzy xD), z pościelą jeszcze gorzej, gdybym nie złożył skargi na mojego współlokatora to nie wiem czy wymieniałby co miesiąc. Brak sprzątania po sobie w kuchni oraz w toalecie, czasami musiałem chodzić do pobliskiego fastfoodu, bo nie dało się w
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 28.12.2017, 16:45:38
  • 1
@detter: wydajesz się... wrażliwy
  • Odpowiedz
aperek
aperek
20.12.2017, 00:27:04 via iOS
  • 96
aperek

źródło: comment_W5U3ZR11mtWLg3Mc11pCOj5MFoMpm6ww.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 20.12.2017, 06:06:03 via Android
  • 0
Benek
  • Odpowiedz
kamui2
kamui2
kamui2 15.12.2017, 09:13:01
  • 4
Irving - najlepsza postać tego sezonu. Jak dla mnie jak się pojawia to kradnie show.

Ogólnie sezon spoko... ale właśnie z tym "undo" hack to trochę zalatuje mi jak w Lost - musi uciec z wyspy-> musimy wrócić. Nie do końca mi się to spodobało, Rozumiem motywację głównego bohatera. Natomiast już Whiterose to kompletna zagadka dla mnie - jej/jego motywy i działania nie mają sensu dla mnie i nie wiem co chce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....7
konto usunięte 15.12.2017, 19:49:21
  • 5
@kamui2: Potwierdzam, Irving jest zajebistą postacią.
  • Odpowiedz
F.....k
F.....k
konto usunięte 15.12.2017, 22:59:35
  • 0
@kamui2 No jednak powrót tego s------a Very w takim momencie to epicka opcja B)
Też się spodziewałem, że stary chce po prostu zabolcować Angelę, zresztą, dawano w scenariuszu poszlaki, że tak może być, mówiła mu przecież, że za pomoc "może się odwdzięczyć". Chociaż tego typu zwrot akcji to jednak dosyć mało oryginalne zagranie.
No i faktycznie, przez to "undo" cofamy się do punktu wyjścia. I co dalej z tym fantem?
  • Odpowiedz
kamui2
kamui2
kamui2 06.12.2017, 20:25:41
  • 1
#golgif

Feyenoord [1]-1 Napoli - Nicolai Jorgensen

https://imgtc.com/uploads/bryVdvQsJyU.mp4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 06.12.2017, 20:13:50
  • 10
#golgif

Feyenoord 0-1 Napoli: Zielinski

https://imgtc.com/w/qMM3ZG0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ocotuchodzi
ocotuchodzi
06.12.2017, 20:16:39
  • 1
@kamui2: Wczoraj obrońcy uciekali ze spalonego a Robert został z przodu, dziś obrońcy w stronę bramki a Piotrek zostaje z tyłu;)
  • Odpowiedz
budgie
budgie
05.12.2017, 10:41:04
  • 16
2 549 - 1 = 2 548

Tytuł: Droga
Autor: Cormac McCarthy
Gatunek: science fiction
★★★★★★★
budgie - 2 549 - 1 = 2 548

Tytuł: Droga
Autor: Cormac McCarthy
Gatunek: science ...

źródło: comment_4qeUBpaODcUndySgfoGjylu0NZ1SUSIp.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 05.12.2017, 13:53:44
  • 2
@budgie: Film daje radę ale nie jest to nadzwyczajne dzieło Takie 7/10
  • Odpowiedz
t.....l
t.....l
konto usunięte 28.11.2017, 15:33:28
  • 89
Wszyscy kierowcy osiągnęli swój najlepszy czas na najmiększej mieszance - HYPERSOFT.

Wyjątkiem Robert Kubica, który swój najlepszy czas uzyskał na SOFTACH.

#f1 #kubica
t.....l - Wszyscy kierowcy osiągnęli swój najlepszy czas na najmiększej mieszance - H...

źródło: comment_oRY5HITJH4cYtcsQibUAZTGAXOG7cecR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 28.11.2017, 19:52:54 via Android
  • 1
Mógłby ktoś wytłumaczyć jak dla laika?
  • Odpowiedz

4991

CIA ujawnia że Stefan Bandera, był nazistowskim agentem!

Pokaż treści 18+

CIA ujawnia że Stefan Bandera, był nazistowskim agentem!

Elektroniczna biblioteka CIA, opublikowała kilkadziesiąt odtajnionych dokumentów (293 strony dokumentów) dotyczących Stefana Bandery, lidera Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów.

konto usunięte
z
cia.gov
dodany: 15.11.2017, 16:58:16
  • 325
  • #
    ukraina
  • #
    bandera
  • #
    historia
  • #
    upa
kamui2
kamui2
kamui2 15.11.2017, 18:40:03 via Android
  • 0
@Sorachi aż tak naszym małych poletkiem się nie przejmują
kamui2
kamui2
kamui2 31.10.2017, 05:52:33 via Android
  • 3
Mirki przekroczyłem 30 teraz już równia pochyła do grobu
#chwalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2
Autor
31.10.2017, 08:26:35
  • 0
@vanrzuf: Dlatego zostanę w swojej piwnicy i nie dam się porwać grobbingowi
  • Odpowiedz
piter12
piter12
28.10.2017, 09:27:46 via Android
  • 6
Pomożecie w wyborze auta?

Cześć, szukam nowego samochodu z salonu. "Must have":
- Czujniki parkowania i/lub kamerę cofania,
- Silnik powyżej 130KM,
- Automatyczną skrzynię biegów,
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 28.10.2017, 14:49:55 via Android
  • 3
Ford Focus ?

Z pełnym prawie wyposażeniem zmieścisz się w cenie albo to nie crossover
  • Odpowiedz
yorimo
yorimo
23.09.2017, 09:18:46
  • 43
Mirasy i Mirabelaski. Czy w ogóle ktoś zna kogoś kto w ogóle coś dostał za darmo z akcji #rozdajo? Bo co akcja z #rozdajo, to tylko niezła reklama firmy, obiecanki cacanki a głupiemu stoi.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamui2
kamui2
kamui2 23.09.2017, 11:18:10
  • 1
@yorimo: Dostałem ps3 z 15 grami od różnych ludzików
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
  • Strona 4 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.04.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia