Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
imo0mfg

imo0mfg

Dołączył 16 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5901
  • Znaleziska 267
  • Mikroblog 5634
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 226
imo0mfg
imo0mfg 20.10.2020, 20:56:47
  • 3
Czym kieruje sie Lidl, wybierajac sklepy z calodobowa obsluga? Pytam, bo w w takich Polkowicach gdzie ilosc mieszkancow to jakies nieco ponad 20 tys. i maja taki Lidl, a przykladowo w Katowicach (w sumie to cale woj. Slaskie) nie ma ani jednego takiego sklepu :|.
#lidl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yog-Sothoth
Yog-Sothoth
20.10.2020, 21:07:08 via Android
  • 0
@imo0mfg idąc tym tropem to by pozamykali wszystkie stacje benzynowe. Jakaś wiocha (mniej niż 10 tys ludzi) pod Poznaniem ma całodobowego Lidla. Nie wiem czym się kierują. Czy dostępnością personelu lub konkurencjią. Jest to trochę dziwne. Może mają jakiś algorytm albo zamyjaka oczy i celują palcem.
  • Odpowiedz
the_nightfly
the_nightfly
20.10.2020, 21:25:35
  • 0
@imo0mfg: przeprowadzam sie do polkowic
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 18.10.2020, 16:47:42 via iOS
  • 0
Chetny jako supp do clasha. Moge zagrac na euw jak i na eune. Ranga silver wiec raczej szukam ludzi chcacych zagrac 4fun.
#leagueoflegends
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Monciakk
Monciakk
18.10.2020, 17:02:52 via iOS
  • 0
@Pawelvk: Nick
  • Odpowiedz
Pawelvk
Pawelvk
18.10.2020, 17:03:12
  • 0
@Monciakk: Pawelvk
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 12.10.2020, 18:01:34
  • 0
Jest szansa, ze ten clash bedzie kiedys wprowadzony w systemie, ze mozna zagrac druzyna kiedykolwiek tak jak gra sie przeciez solo rankedy kiedy sie chce? Przewaznie z tego co widze odpalaja go w weekendy, a jakies zycie poza komputerem jednak mam ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Plus: jak ktos teraz chce uzbierac piatke do jakiejs wspolnej gry to chetnie, moge grac zarowno na EUW jak i EUNE - support
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DestructorOfSmiles
DestructorOfSmiles
DestructorOfSmiles
12.10.2020, 18:16:54 via Android
  • 1
@imo0mfg wątpię żeby interesowało ich jedno życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hplaserjet4250
hplaserjet4250
13.10.2020, 10:13:12
  • 0
@imo0mfg: clash to turniej, a nie kolejna ranked kolejka szefie
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 01.10.2020, 14:17:52
  • 7
Co wypuscili, pierwotnie mialo nie byc: "Jedna rzecz, nie wiem dlaczego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#linkinpark
imo0mfg - Co wypuscili, pierwotnie mialo nie byc: "Jedna rzecz, nie wiem dlaczego" ( ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imo0mfg
imo0mfg 01.10.2020, 14:03:25
  • 1
Tak patrzac na reklame, ktora pokazali to fajnym pomyslem byloby gdyby w soundracku znalazly sie jakies popularne piosenki przerobione na klimat z gry. Cos w tym stylu zostalo zastosowane w Bioshock: Infinite, a to co jest na przykladzie ponizej to nie jedyna popularna piosenka, ktora zostala przerobiona na klimat z gry.

No i tak w temacie piosenek to nihilist blues od Bring Me the Horizon tez mega by sie nadawal - np.
imo0mfg - Tak patrzac na reklame, ktora pokazali to fajnym pomyslem byloby gdyby w so...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rydzo
rydzo
rydzo
01.10.2020, 14:47:34
  • 0
@imo0mfg: już podobno kręcą reklamy dla TVP. Będzie Ona tańczy dla mnie i Oczy zielone czy cos od Zenka. Hit murowany.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
01.10.2020, 15:20:39
  • 1
@imo0mfg: Oprawa audio w tej grze to mistrzostwo. Przystawałem za każdym razem jak słyszałem jakiś utwór.
Krs90 - @imo0mfg: Oprawa audio w tej grze to mistrzostwo. Przystawałem za każdym raze...
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 20.09.2020, 20:19:45
  • 0
O co chodzi, ze kazda gre praktycznie gram z kontami na bardzo wysokim levelu i sam mam jeden z nizszych? Na moim drugim konce na EUNE takie rzeczy raczej sie nie zdarzaja, tu na EUW wiekszosc meczy gram w takim zestawieniu: ja z najnizszym levelem i pozostali z levelami kont >100.

#leagueoflegends
imo0mfg - O co chodzi, ze kazda gre praktycznie gram z kontami na bardzo wysokim leve...

źródło: comment_1600633093HJWphsrrANeIAy5iJvEQ6j.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....e
konto usunięte 20.09.2020, 20:23:13
  • 1
@imo0mfg: Poziom konta nie ma prawie żadnego znaczenia w grze.
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
20.09.2020, 20:31:56
  • 2
@Murasame: oj ma znaczenie. Jak masz ten 28 lub 29 lvl to na luzie cie dobiera z 200. No i kurcze oni sa bardziej rakowi niz nooby z <30 lvl
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 14.09.2020, 14:34:22 via iOS
  • 1
Cos sie stalo w #bytom ze tramwaje nie jezdza?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imo0mfg
imo0mfg 08.09.2020, 08:53:09
  • 2
Trzy honory dla supporta i to jeszcze na przegranym meczu, jestem wzruszony ( ͡° ͜ʖ ͡°). Warto bylo zalozyc konto na EUW.

EUW > EUNE

#leagueoflegends
imo0mfg - Trzy honory dla supporta i to jeszcze na przegranym meczu, jestem wzruszony...

źródło: comment_15995551064n22q1NQC4coxaasbHXBAz.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JakTamCoTam
JakTamCoTam
08.09.2020, 08:59:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@imo0mfg: też daje supportowi jak reszta mnie wkurzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
08.09.2020, 10:43:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imo0mfg: nie no teraz masz zle spojrzenie.

Ogolnie normale przed 30 lvl ( od okolo 29 lvla dopiero daje ci ludzi z 200+ lvlami, wczesniej tylko jak ktos jest z premade z low lvl) sa mniej j rakowe niz normale z tymi 200 lvlami. Szczególnie jak grasz supkiem, bo 99% trolli na tych normalach to supki xD
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 28.08.2020, 11:47:21 via iOS
  • 1
Jak moge z tego skorzystac? Wyswietla sie to tez w promocjach, ale podczas skladania zamowienia nie mam mozliwosci wybrania tego.

#ubereats
imo0mfg - Jak moge z tego skorzystac? Wyswietla sie to tez w promocjach, ale podczas ...

źródło: comment_1598615241jjIIJvCXb0MhfwrFij4ci5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inveth
Inveth
28.08.2020, 12:09:04
  • 0
@imo0mfg: zgaduję że jak klikniesz 'więcej informacji' to się dowiesz :D, często na pierwszej stronie wyświetalają się promocyjne + wejdźw sekcje promocje i tam zobacz jakie masz. Często też na email wysyłają kody etc
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg
Autor
28.08.2020, 12:12:03 via iOS
  • 0
@Inveth: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
imo0mfg - @Inveth: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1598616723HpY16Utz5lDplaYTuWaKKH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 11.08.2020, 17:23:39
  • 0
Jak zalogowac sie na euw serwer? Zalozylem juz nowe konto na odpowiedniej stronie lola, ale w kliencie mam tylko PBE i NA do wyboru (wczesniej tam pisalo EUNE, nie wiem czemu sie to zmienilo xd).

Musze sciagnac na nowo klienta?

#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....3
konto usunięte 11.08.2020, 17:24:39
  • 0
Teraz konto jest tak jakby Riotu, a nie stricte do lola tylko.
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg
Autor
11.08.2020, 17:26:14
  • 1
@maslan63: dzieki za pomoc, faktycznie loguje sie na odpowiedni serwer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 07.08.2020, 17:03:47
  • 1
Nowosc, jeszcze cieplutkie. Chcialbym jeszcze kiedys uslyszec w ich nowych piosenkach troche tego kalifornijskiego punk rocka, bo jedyne co ma ten kawalek wspolnego z punkiem to czas trwania ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#blink182 #muzyka
imo0mfg - Nowosc, jeszcze cieplutkie. Chcialbym jeszcze kiedys uslyszec w ich nowych ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
07.08.2020, 17:12:23
  • 3
@imo0mfg: fajne, offspring vibes

  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 01.08.2020, 13:33:58
  • 3
Co te Farben Lehre XD. Szkoda, ze to se ne vrati i nie graja juz starych kawalkow (╯︵╰,)
#polandrock
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taki_tam_ktos
taki_tam_ktos
01.08.2020, 17:19:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imo0mfg: Ja się pytam gdzie są spodnie z GSu?! ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 23.07.2020, 16:55:36
  • 1
Fable * - *!
#xbox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imo0mfg
imo0mfg 23.07.2020, 16:13:10
  • 0
To Hallo to wyglada jak Mass Effect Andromeda z perspektywy pierwszej osoby, plus do tego dowolnosc w eksploracji - chyba nowosc w serii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imo0mfg
imo0mfg 20.07.2020, 18:52:43 via iOS
  • 1
Cos sie stalo na #bytom ze tak ciagle cos jezdzilo pare chwil temu przez centrum na sygnalach?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MephiR
MephiR
MephiR
20.07.2020, 20:41:22
  • 1
@imo0mfg: Podobno potrącenie dziecka przy Dino w Łagiewnikach
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 19.07.2020, 09:55:51
  • 20
Zrobiłem mema. Dwa plusiki i będziemy kwita ヽ( ͠°෴ °)ノ.

#piesel #heheszki #humorobrazkowy
imo0mfg - Zrobiłem mema. Dwa plusiki i będziemy kwita ヽ( ͠°෴ °)ノ.

#piesel #heheszk...

źródło: comment_15951524823k8nnlYCuspSd6tyBSPbYd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....l
m.....l
konto usunięte 19.07.2020, 10:09:05
  • 7
@imo0mfg: także dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
m.....l - @imo0mfg: także dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1595153333wNjOYqvxs5DFYb1UnyQtgR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
4gN4x
4gN4x
19.07.2020, 14:29:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mroczny_dzyndzel: zero potrzeb
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 02.07.2020, 11:48:26 via iOS
  • 0
Wrzucam tez tutaj moj przejazd blablacarem - droga powrotna z wypoczynku nad morzem na Slask, ponizej tresc z ogloszenia:

Osoba jadąca z tyłu może jechać z dodatkowym bagażem obok (dlatego zabieram max 2 osoby) - w bagażniku z uwagi na instalację gazową i koło zapasowe zmieści się tylko mój bagaż. Dodatkowo posiadam bagażnik na rowery i jestem w stanie obok swojego zabrać jeden dodatkowy, ale wcześniej prosiłbym o kontakt, bo nie każdy
imo0mfg - Wrzucam tez tutaj moj przejazd blablacarem - droga powrotna z wypoczynku na...

źródło: comment_1593690506XaeO3lAFbQFYhhAd6ZRFwk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imo0mfg
imo0mfg 19.05.2020, 08:11:36
  • 1
Moze ktos da dobra rade odnosnie #fiat #grandepunto.

Kupilem sobie ledowe podswietlenie do tablicy rejestracyjnej, zgodnie z tym filmem na YT: https://www.youtube.com/watch?v=BpueMOTggQ8.

Skorzystalem z aukcji https://allegro.pl/oferta/zarowka-w5w-t10-5-diod-led-smd-canbus-can-bus-7109522147 i generalnie wszystko powinno byc w porzadku. Jednak mimo canbusa wywala mi blad podswietlenia tablicy rejestracyjnej :/.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Crea
Crea
19.05.2020, 08:16:39
  • 1
@imo0mfg: te tanie Chińskie diody nie mają żadnego canbusa, musisz kupić oporniki, które bedą imitowały większe zużycie prądu, niż w rzeczywistości.

Bez opornika będziesz miał komunikat o spalonej żarówce.

  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
19.05.2020, 08:21:02
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

imo0mfg
imo0mfg 21.04.2020, 14:03:46
  • 1
Czy tak jak w przypadku sceny CSGO gdzie na stronie hltv moge wejsc w kazdy mecz, który odbyl sie na poziomie pro (lan/online) i sciagnac jego demo, jest cos podobnego w przypadku sceny LOLa? Szukam od dluzszego czasu po necie, ale chyba lipa w tym temacie, a wzialbym w swoje rece cos ciekawego do zabawy w ramach moviemakingu, bo edytor dostarczony przez RIOT wyglada mega ciekawie :(.
#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenebrosuS
TenebrosuS
21.04.2020, 14:56:35
  • 0
@imo0mfg: nie da się ściągnąć dema
  • Odpowiedz
J.....o
J.....o
konto usunięte 21.04.2020, 20:50:13 via Android
  • 0
@imo0mfg leagueofgraphs i zakładka demos ew. Pro matches i tam jest opcja pobrania. PS. Tylko z aktualnego patcha odpalisz demo
  • Odpowiedz
imo0mfg
imo0mfg 30.03.2020, 16:39:35
  • 2
Z takich odkryc podczas #pracazdalna #homeoffice to polecam narzedzie Mouse without Borders. Dobre, jezeli w domu siedzicie jednoczesnie na sprzecie sluzbowym i prywatnym - umozliwia korzystanie z jednej myszki i klawiatury na obu urzadzeniach. Wystarczy myszka wyjsc poza ekran jednego z urzadzen zeby przejsc na drugie (mniej wiecej taka sama filozofia jak przy pracy z kilkoma monitorami) i na nim uzywac myszki i klawiatury. Z przydatnych rzeczy to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

caribbean
caribbean
30.03.2020, 16:57:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imo0mfg: odkryłem to tydzień temu, na moim profilu zobacz post jak miałem problem skonfigurować bo cięło. Boże taki gem
Ciekawe co jeszcze chowa się tak fajnego w czeluściach internetu o czym nie wiemy xD
  • Odpowiedz
caribbean
caribbean
30.03.2020, 16:58:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamFAJNYnick: nie na każdym. Np. na moim się nie da ;) no ale jest mwb
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20
  • Strona 14 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.01.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking