Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
httpseverywhere

httpseverywhere

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4648
  • Znaleziska 582
  • Mikroblog 4066
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 39
httpseverywhere
httpseverywhere 23.11.2021, 07:07:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wszystkie europejskie indeksy na czerwono. W takim razie WIG dzisiaj będzie na bordowo
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikitos
Nikitos
Nikitos
23.11.2021, 07:29:00
  • 0
@httpseverywhere: soczysta krwista czerwień, lubie to
  • Odpowiedz
Majku_
Majku_
23.11.2021, 08:06:54
  • 2
@httpseverywhere: wszędzie na czerwono? To u nas dzisiaj ATH, stawiajcie domy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 19.11.2021, 10:10:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tym razem wykopowi inwestorzy się nie pomylili!
#gielda
httpseverywhere - Tym razem wykopowi inwestorzy się nie pomylili! 
#gielda

źródło: comment_16373166447p34OIeAlzr3i2Ik0saqA2.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czasnawykopki
czasnawykopki
19.11.2021, 10:12:25 via iOS
  • 0
@httpseverywhere: Żegnajciu (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 15.11.2021, 08:46:23
  • 53
Na bankierze zaczynają się uczyć od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #codziennypostzbankiera
httpseverywhere - Na bankierze zaczynają się uczyć od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #codzi...

źródło: comment_1636965961kljH6u9W1f0UNfzjwPort6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzik
ludzik
15.11.2021, 08:58:21
  • 6
@httpseverywhere: Tylko ortografii mogą nam pozazdrościć ;D
  • Odpowiedz
s.....9
s.....9
konto usunięte 15.11.2021, 10:06:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@httpseverywhere: tiger bonzo zaczął inwestować bec
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 12.11.2021, 17:13:41
  • 1912
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soulmyr
Soulmyr
12.11.2021, 17:29:04 via Android
  • 125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
NH35
NH35
12.11.2021, 18:45:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 103
@httpseverywhere: #agrofuhrer
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 12.11.2021, 14:28:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wzorowe wyleszczenie na millenium
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

httpseverywhere
httpseverywhere 10.11.2021, 12:18:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dawno nie było
#gielda
httpseverywhere - Dawno nie było 
#gielda

źródło: comment_1636546711flPrOmQnM5ZJPIGIdPggaO.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czasnawykopki
czasnawykopki
10.11.2021, 12:26:30 via iOS
  • 0
@httpseverywhere: Amen
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 03.11.2021, 14:44:33
  • 3
"Tak dobre dane jednoznacznie pokazują, że polityka, którą konsekwentnie prowadzimy od sześciu lat, przynosi efekty."
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#gielda
httpseverywhere - "Tak dobre dane jednoznacznie pokazują, że polityka, którą konsekwe...

źródło: comment_1635950487rwKhXtY46QZYXaDzpbi1bI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karpadoor
karpadoor
03.11.2021, 14:49:33
  • 0
@httpseverywhere: albo waluta w której notowany jest indeks, jest nic niewarta
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 07.10.2021, 17:33:39
  • 0
Jakie są aktualnie najbardziej opłacalne programy lojalnościowe na stacjach? Jestem wiernym klientem shella ale ceny za paliwo coraz wyższe, wymagane litry żeby uzyskać bonusowe punkty w programie również rosną w górę a wartość punktów za spełnione warunki spada. Dzisiaj za 55l zaledwie 250 pkt, a pamiętam, że rok temu bywało 300 pkt za 25l.
#paliwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WatchYourBack
WatchYourBack
07.10.2021, 17:37:10
  • 3
@httpseverywhere: najbardziej opłacalne to tankowanie na stacjach przy marketach, gdzie jest to samo paliwo i odkładanie różnicy w cenie do skarpety
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere
Autor
07.10.2021, 17:58:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kanciak12: program Orlenu be like :D
Na shellu za to tankowanie v-powera w czwartki w cenie zwykłego styknie na hot-doga, z dobrym kuponem nawet na 3. No i raz na cztery/pięć miechów wymieniam punkty na bon do allegro na 50 zł.
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 04.10.2021, 15:44:06
  • 2
Nasz narodowy czempion Kurtyka wyczuł nastroje i jedno kupował na dołku, a drugie sprzedawał na górce. Ta przebrzydła totalna opozycja w zamian go opluwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
httpseverywhere - Nasz narodowy czempion Kurtyka wyczuł nastroje i jedno kupował na d...

źródło: comment_1633362108L5QG0dB4cilHyrcimP5Iai.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lumpex200
lumpex200
04.10.2021, 15:48:03
  • 0
@httpseverywhere: Geniusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 01.10.2021, 11:51:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#cle 100% w 3 dni
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

httpseverywhere
httpseverywhere
Autor
07.10.2021, 14:26:47
  • 0
@mystichussar: Tymczasowo rozbiło. Sam straciłem 6% przed sprzedaniem i boli XD
  • Odpowiedz
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
07.10.2021, 15:44:21
  • 0
@mystichussar: Ja tam czekam do pazdziernikowego raportu, nie spodziewalem sie ze kurs przebije 4zl przed, a jednak nastapilo konkretne ozywienie. Fakt ubylo juz mi prawie 100k od szczytu, boli ze nie sprzedalem ale nadal srednia mam 2.7 wiec nie boje sie straty.
  • Odpowiedz

2186

Prezydent Brazylii na forum ONZ stanowczo SPRZECIWIA się paszportom covidowym

Prezydent Brazylii na forum ONZ stanowczo SPRZECIWIA się paszportom covidowym

Jak się okazuje, nie wszyscy politycy na świecie ulegli koronaszaleństwu. Na odważną wypowiedź dotyczącą przymusu szczepień oraz radzenia sobie z konronawirusem, zdobył się prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro.

dendrofag
z
wolnosc.tv
dodany: 27.09.2021, 19:03:55
  • 190
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    brazylia
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
httpseverywhere
httpseverywhere 27.09.2021, 21:07:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
O Jezu, czy wykop właśnie przechodzi do wychwalania Bolsonaro?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

httpseverywhere
httpseverywhere 27.09.2021, 16:58:55
  • 1
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczc dlaczego #coalenergy to jest chyba jedyna spółka, która nie czerpie z boomu na węgiel?
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perpetek
perpetek
perpetek
27.09.2021, 19:22:45
  • 1
@httpseverywhere: A to takie kółka z 3,0 na 3,4 do momentu wydania ich raportu uważam że jak najbardziej się będą udawały. Dopiero później albo się okaże że wydobywają węgiel = "wóz" albo to jakaś wielka lipa = "przewóz" . Powodzenia, patrząc na notowania Peabody energy i ceny natgas z dzisiaj myślę, że może być bardzo dobrze jutro.
  • Odpowiedz
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
NoobczanPotasu
27.09.2021, 20:44:03
  • 1
@perpetek: Stockwatch jest negatywnie nastawiony do CLE bo ominal ich rajd z 70 groszy a potem zostali wywiezieni przy spadku 4.40 - 2.90. Ogolnie bardzo dobrze ze jest niepewnosc co do CLE, bo to da kopa po raporcie ktory rozwieje watpliwosci. Podobnie bylo przed raportem z Krynica Vit rok temu, niepewnosc, trole, i ogolnie malo kto wchodzil, a potem z 6zl na 40... Ten raport jest kluczowy, bo jesli okaze
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 27.09.2021, 13:30:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje banana cud
#gielda
httpseverywhere - Dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje banana cud
#giel...

źródło: comment_1632749408hZSqHvNRaAnMLlFe1RdnTe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

httpseverywhere
httpseverywhere 23.09.2021, 20:06:16
  • 0
Zacząłem rozmyślać nad rozbudową swojego systemu audio. Posiadam iFi Audio Zen Dac z zasilaczem i z tego co wyczytałem na forach, to mnóstwo osób chwali sobie dołączenie do zestawu iFi audio zen Cana. Z drugiej strony cenę CANa wywaliło do góry (580 w grudniu koło 800 zł obecnie) i czy w takim wypadku nie warto upgrade'ować daca na jakiś lepszy model? DAC lub kanapka iFi będzie grała z głośnikami edifier r1700, słuchawkami
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przekliniak
przekliniak
przekliniak
24.09.2021, 17:40:58
  • 1
@httpseverywhere: Musiałbyś wypożyczyć, posłuchać i zastanowić się, czy potrzebujesz czegoś, co gra super liniowo czy też wprowadza jakieś upiększenia, ile mocy potrzebujesz i jakie wyjścia.

Jeśli liniowo i bardzo przyzwoicie, to w tej cenie złożysz sobie zestaw z np. Topping D10/D10S/E30 + L30/L50 lub ewentualnie combo EX5.

Osobiście wybrałem opcję liniowego grania, ale poszedłem w trochę droższe RME i teraz będę dobierał słuchawki. Też się zastanawiam nad
  • Odpowiedz
przekliniak
przekliniak
przekliniak
27.09.2021, 18:59:16
  • 0
smsl m500


@httpseverywhere: Wcześniej też o nim myślałem, ale użytkownicy wspominają o problemach ze złączem xlr, zakłóceniach na jednym kanale (w v1) i braku wsparcia.
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/smsl-m500-dac-and-hp-amp-review.9606/

Odkąd zacząłem się bawić w hi-fi audio przestałem
  • Odpowiedz

972

Koszmar w Słowenii. Certyfikat covidowy potrzebny, by... zatankować

Koszmar w Słowenii. Certyfikat covidowy potrzebny, by... zatankować

Orwellowski, a jak mówią niektórzy, apokaliptyczny koszmar związany z wymogiem certyfikatów covidowych zatacza coraz szersze kręgi. Doszło do tego, że bez niego nie można zatankować - taka zasada została właśnie wprowadzona w Słowenii.

fantomm
z
chnnews.pl
dodany: 17.09.2021, 16:07:28
  • 181
  • #
    covid19
  • #
    segregacjasanitarna
  • #
    zdrowie
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
httpseverywhere
httpseverywhere 18.09.2021, 07:46:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tankowałem tam wczoraj i nikt ode mnie nic nie chciał. Tak samo na granicy xD
Zakop
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

httpseverywhere
httpseverywhere 18.08.2021, 20:14:19
  • 27
Wykop20plpotential stonks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
httpseverywhere - Wykop20plpotential stonks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: comment_16293176472CYMichXD8EM4WcU5ZNYWR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zendemion
Zendemion
18.08.2021, 20:19:21
  • 3
@httpseverywhere:
Mostostal 80% w rok, Mirbud 200%, Action 200%

GME 3200%

Jak dla mnie to zwycięzca jest jasny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sabarolus
Sabarolus
Sabarolus
18.08.2021, 20:22:43
  • 6
@httpseverywhere: NYSE jest super, tylko wielu z tagu kupuje totalny scam na samej górce potem wmawiając sobie i innym jakie to to perspektywiczne
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 17.08.2021, 17:27:41
  • 0
Opłaca się teraz ładować w millenium czy według was będzie jakaś szybka korekta?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniek74
maniek74
17.08.2021, 17:31:52 via iOS
  • 5
@httpseverywhere: Ma najwiecej kredytów frankowych ten bank
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 17.08.2021, 10:22:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zaczyna się zbieranie pod wyniki
#gielda #mirbud
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....z
s.....z
konto usunięte 17.08.2021, 10:24:17
  • 2
@httpseverywhere: Oby, bo kurs był ostatnio strasznie dołowany. Przynajmniej udało się trochę dobrać w przedziale 4.50 - 4.60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
17.08.2021, 11:05:00 via iOS
  • 2
@httpseverywhere: ale żre, jest juz +5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 16.08.2021, 09:46:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mostostale zajadają granulat dla Mostostali
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubaa010
kubaa010
16.08.2021, 09:58:28
  • 0
@httpseverywhere: i udają niewiniątka
  • Odpowiedz
httpseverywhere
httpseverywhere 19.07.2021, 13:41:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Akcjonariusze Magny dzisiaj
#gielda
httpseverywhere - Akcjonariusze Magny dzisiaj
#gielda

źródło: comment_1626702077Cp9HbOIWiODneD0phV2BxQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Strona 13 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.01.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking