Myślicie, że takie coś w naszych czasach by się przyjeło? Ja np. uwielbiam gierki 2d, ale nowe pokolenia to tylko fortnity itd …
@hexgate: Jeśli gra broni się rozgrywką, fabułą i po prostu ma w sobie "to coś", to jej oprawa graficzna nie ma znaczenia. Zobacz sobie tytuły takie jak RimWorld, Stardew Valley, Shovel Knight czy Vampire Survivors - wszystkie to gry 2D i każda z nich osiągnęła ogromny sukces.
Lvl 30 here.
Grałem w tibijkę od 2004 do jakoś 2010.
Tak
@hexgate: Jeśli gra broni się rozgrywką, fabułą i po prostu ma w sobie "to coś", to jej oprawa graficzna nie ma znaczenia. Zobacz sobie tytuły takie jak RimWorld, Stardew Valley, Shovel Knight czy Vampire Survivors - wszystkie to gry 2D i każda z nich osiągnęła ogromny sukces.