1. wchodzisz na stronę główną wikipedii 2. klikasz "losuj artykuł" - to nazwa twojej kapeli 3. klikasz "losuj artykuł" drugi raz - to tytuł twojej pierwszej płyty 4. wynik piszesz w komentarzu
Jako, że dziecioki lecą dziś do szkoły to przypomnijmy sobie ksywy, które musiały być w każdej klasie: biały/bioły, seru, mati, gruby, nowy, kowal. Co tam jeszcze?
Mirki, sprawdźmy kto jaki miał wóz na pierwszą furę. Ja zacznę, fiat Punto 2 fl. Zasady są proste, wrzucasz pierwszy swój samochód, a jak już jest to zamiast tego dajesz plusa ( ͡º͜ʖ͡º)
Platforma Booksy, służąca do umawiania wizyt u fryzjerów i w salonach kosmetycznych, pożegnała się z ponad 150 pracownikami, połową swojego zespołu. Wskutek epidemii firma spodziewa się utraty nawet połowy z 300 tys. współpracujących z nią salonów. Zawiesiła rozmowy z potencjalnymi inwestorami.
1) Wejdź na wiki 2) Kliknij "Losuj Artykuł" 3) Pierwszy wynik to nazwa twojej kapeli, wklej tytuł w komentarz. 4) Wprowadź myślnik po wklejeniu pierwszego tytułu. 5) Ponownie kliknij "Losuj Artykuł" 6) To jest nazwa twojego pierwszego albumu, wklej tytuł w komentarz START! ( ͡°͜ʖ͡°)
@watchcollector o tak to ten! Muszę go oddać do zegarmistrza żeby go naprawił, bo szkiełko straciło już dawno swój blask i mechanizm nakręcania działa marnie - zegarek działa przez max minutę a potem zdycha :/
źródło: 666d647a4568526d5a7a673d_ft7tvo1aWS8nQ1UxrSfHmEalfSZ9j4yR
Pobierz