Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
goodghost
goodghost

goodghost

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18986
  • Znaleziska 6581
  • Mikroblog 12405
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 84
goodghost
goodghost
goodghost 22.11.2018, 21:37:14
  • 2
ile idzie przelew z Polski do Niemiec? Z tego, co się orientowałem w banku podobno jak w dziś wyślę to jutro powinien być, ale banki zastrzegają sobie 3 dni na realizację przelewu. Robi ktoś takie przelewy? Wiecie jak to faktycznie w praktyce wygląda? #banki #finanse #przelewy #pieniadze #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....a
R.....a
konto usunięte 22.11.2018, 21:39:01
  • 2
@goodghost: czaaem to i 7 dni mi szedl ...
  • Odpowiedz
Cumpelnastodwa
Cumpelnastodwa
22.11.2018, 21:41:52
  • 2
ile idzie przelew z Polski do Niemiec?


@goodghost: to zalezy o ktorej wyjdzie i dokad bedzie szedl. Jak sie cieplo ubierze to moze dotrze jutro przed noca.
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 07.09.2018, 06:58:12
  • 1
dużo ludzi jezdzi w 1 klasie teraz? pociagami jezdze sporadycznie i kiedys pamietam, ze byly pustki, ale teraz to nie wiem. warto kupic bilet na 1 klase? #pkp #intercity #podroze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....n
T.....n
konto usunięte 07.09.2018, 07:10:08
  • 0
@goodghost: to zależy
w obłożonych pociągach jest też obłożona 1 klasa
w dalekobieżnych często jest luźniej

czy warto - to zależy co jest dla ciebie ważne
w 1 jest jednak większy komfort, więcej miejsca, w skłądach typu dart jest etż więcej stolików
itp itd
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost
Autor
07.09.2018, 07:18:21
  • 0
@TwojStaryToKorniszon: ok, jasna sprawa, dzięki za info
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 22.08.2018, 15:55:04
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost
Autor
23.08.2018, 08:16:51
  • 0
@asique: pewnie by mogła tylko jej to nawet do głowy nie przyszło, dlatego sam zasugerowałem żeby ktoś taki spojrzał na tekst zanim go opublikujemy
  • Odpowiedz
asique
asique
23.08.2018, 08:20:08
  • 0
dlatego sam zasugerowałem żeby ktoś taki spojrzał


@goodghost: a faktycznie! Byłam w takim szoku, że można w ten sposób pisać, że mi się mózg zatrzymał. ;-)
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 13.08.2018, 14:16:14
  • 2
#php #sql

mam w bazie takie dane i nie pamiętam jak to zdekodować do postaci tablicy lub obiektu, ktoś coś?

a:2:{s:3:"alt";s:27:"Agriculture University Logo";s:5:"title";s:27:"Agriculture University Logo";}
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....k
konto usunięte 13.08.2018, 14:17:53
  • 1
@goodghost: http://php.net/manual/en/function.unserialize.php
  • Odpowiedz
sierzchula
sierzchula
13.08.2018, 14:22:56
  • 2
@goodghost: to jeszcze nic, ja kiedys wlasny implode napisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 25.07.2018, 06:38:24 via Android
  • 82
Ktoś ma ochotę na amerykańską tartę jagodową? Z żoną właśnie upiekliśmy :) #gotujzwykopem #foodporn #ciasto
goodghost - Ktoś ma ochotę na amerykańską tartę jagodową? Z żoną właśnie upiekliśmy :...

źródło: comment_O4uiFlapaww5Obfsa94vXkgiccmfO5hD.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niochland
niochland
25.07.2018, 06:46:42
  • 44
@goodghost: NIE PRZEKŁADALIŚCIE PASECZKÓW (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Odpowiedz
paki82
paki82
paki82
25.07.2018, 07:03:43
  • 6
@goodghost: piekarnik upiekł
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 15.07.2018, 06:54:58
  • 1
efortuna, STS czy jeszcze coś innego? Co polecacie? #bukmacherka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marjanoos
marjanoos
15.07.2018, 07:12:44
  • 0
@goodghost: etoto
  • Odpowiedz
l.....z
l.....z
konto usunięte 15.07.2018, 07:48:23 via Android
  • 0
@goodghost totalbet
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 05.07.2018, 12:01:23
  • 4
goodghost

źródło: comment_pEH97A8YTZwPTXjABbLIJDasEi7p5p0M.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

foxbond
foxbond
05.07.2018, 12:02:07
  • 1
@goodghost: Złote czasy internetu (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 03.06.2018, 19:06:53 via Android
  • 1
#monitoring #sieci

Mireczki jeśli mam kamerę IP, która nie ma wbudowanego serwera, ale mam rejestrator IP, który ma wbudowany serwer i kamera wykrywana jest przez rejestrator to rozumiem, że bez problemu mogę oglądać stream z tej kamerki łącząc się z rejestratorem? Zgadza się to?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamnatopapiery
mamnatopapiery
05.06.2018, 16:19:07
  • 0
@goodghost: tak to działa, o ile pisząc "wykrywalna" masz na myśli "działa z rejestratorem"
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost
Autor
05.06.2018, 17:55:24 via Android
  • 0
@mamnatopapiery na pewno działa z rejestratorem, dzięki za info
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 31.05.2018, 16:09:37
  • 2
#monitoring #sieci

Mireczki, którzy znają się bądź zakładali monitoring domowy, mam pytanie odnośnie rejestratorów IP. Załóżmy, że chcę założyć domowy monitoring składający się z 4 kamer IP WiFi. I chcę do tego dokupić rejestrator IP. No i teraz pytanie w jaki sposób kamery WiFi komunikują się z rejestratorem? Czy one po prostu otrzymują IP wewnętrzne od routera i będą w sieci LAN są wyszukiwane przez rejestrator podłączony Ethernetem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasz
mikasz
02.06.2018, 01:10:06
  • 0
@goodghost: musza być w tej samej sieci co rejestrator. Działają jak najzwyklejsze urządzenia sieciowe. Jednak wifi odradzam :)
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost
Autor
02.06.2018, 05:13:44
  • 0
@mikasz: dlaczego odradzasz?
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 31.05.2018, 13:20:23
  • 2
#elektronika
Mireczki, mam w ścianie przewód YTDY 4 żyłowy 0.5mm żyła. Pytanie, czy można bez problemu podpiąć pod niego kamerę zasilaną przez DC 12V.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gravelet
gravelet
gravelet
31.05.2018, 13:28:22 via Android
  • 3
@goodghost tak
  • Odpowiedz
s.....3
s.....3
konto usunięte 31.05.2018, 14:49:56
  • 0
@goodghost: jeszcze jak
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 23.05.2018, 19:03:40
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 23.05.2018, 19:02:33
  • 1
Ona ma sama pomroczki jasne
#milionerzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 19.05.2018, 16:22:17 via Android
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 14.05.2018, 04:29:25
  • 1
Dlaczego broda nie grał i ile będzie pauzował? Dokładnie to samo pytanie odnośnie Duranta.
#nba
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i.....S
i.....S
konto usunięte 14.05.2018, 04:34:03
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost
Autor
14.05.2018, 04:40:53
  • 54
@iAmTS: ech obejrzałem skrót Boston cavs i jako kolejny otworzył mi się golden Houston tyle że teraz patrzę i to skrót z 4 stycznia :P
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 12.05.2018, 21:12:44
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 12.05.2018, 20:50:09
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 12.05.2018, 20:46:52
  • 1
Fujara w mapie mu nieobca #szwecja
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost 10.05.2018, 06:00:45
  • 2
#nba #phila niech giną razem z tym embidem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jagto89
jagto89
10.05.2018, 06:43:09
  • 6
@goodghost: nie przesadzajmy z tym embiidem, facet jest naprawdę nie do zatrzymania, ale to co zrobili Celtics to się w sporcie nie zdarza, nie ma w całej NBA drużyny która tak potrafi zostawić serce na boisku, po prostu nie ma i koniec kropka. No i mamy Napoleona, Aleksandra Macedońskiego i kogo tam jeszcze chcecie na ławce, który z bandy nieopierzonych młokosów i niedocenianych grajków zrobił finał konferencji. Jeśli Lebron nie
  • Odpowiedz
jagto89
jagto89
10.05.2018, 07:09:17
  • 1
absolutnie sie nie zgadzam, skąd to wziąłeś że brown grał dwójką która razi rzutem, praktycznie przez cały czas był reddick, covington, belinneli, embiid tez przeciez może, nawet wczoraj mcconnel trafił z 2, no i saric i tak w koło macieju na obwodzie, a po 2 drugie to w przeciwieństwie do zeszłego roku gdzie z wysokich był tylko horford który faktycznie z lebronem nie daje rady to teraz jest i baynes, który nie
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 27.04.2018, 08:42:45
  • 1
@Moderacja
Czy ja jestem takim szczęśliwcem, któremu z jakiegoś powodu nie działa podstrona ulubionych komentarzy

https://www.wykop.pl/ludzie/ulubione/goodghost/comments/

czy Wam też pojawia się informacja o aktualizacji serwisu? (tylko zamieńcie sobie nazwę uzytkownika w linku na
goodghost - @Moderacja
Czy ja jestem takim szczęśliwcem, któremu z jakiegoś powodu n...

źródło: comment_w6KftU6AvKb7z4dxNLKF8vkZgZf596kp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goodghost
goodghost
goodghost
Autor
27.04.2018, 08:53:49
  • 0
@bboymc: to oczywiste, że im wywala jakąś 500, a piszą o aktualizacji serwisu, taki zabieg PR-owy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WuDwaKa
WuDwaKa
27.04.2018, 09:05:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goodghost: Nie tylko tobie. Inni też zgłaszają ten problem od paru dni.
  • Odpowiedz
goodghost
goodghost
goodghost 04.04.2018, 19:29:37 via Android
  • 1
#milionerzy na TBSa 1 pokojowego starczy :P
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 28
  • Strona 22 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.02.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.11.2014

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia