ile idzie przelew z Polski do Niemiec? Z tego, co się orientowałem w banku podobno jak w dziś wyślę to jutro powinien być, ale banki zastrzegają sobie 3 dni na realizację przelewu. Robi ktoś takie przelewy? Wiecie jak to faktycznie w praktyce wygląda? #banki #finanse #przelewy #pieniadze #kiciochpyta
dużo ludzi jezdzi w 1 klasie teraz? pociagami jezdze sporadycznie i kiedys pamietam, ze byly pustki, ale teraz to nie wiem. warto kupic bilet na 1 klase? #pkp #intercity #podroze
Mireczki jeśli mam kamerę IP, która nie ma wbudowanego serwera, ale mam rejestrator IP, który ma wbudowany serwer i kamera wykrywana jest przez rejestrator to rozumiem, że bez problemu mogę oglądać stream z tej kamerki łącząc się z rejestratorem? Zgadza się to?
Mireczki, którzy znają się bądź zakładali monitoring domowy, mam pytanie odnośnie rejestratorów IP. Załóżmy, że chcę założyć domowy monitoring składający się z 4 kamer IP WiFi. I chcę do tego dokupić rejestrator IP. No i teraz pytanie w jaki sposób kamery WiFi komunikują się z rejestratorem? Czy one po prostu otrzymują IP wewnętrzne od routera i będą w sieci LAN są wyszukiwane przez rejestrator podłączony Ethernetem
@goodghost: nie przesadzajmy z tym embiidem, facet jest naprawdę nie do zatrzymania, ale to co zrobili Celtics to się w sporcie nie zdarza, nie ma w całej NBA drużyny która tak potrafi zostawić serce na boisku, po prostu nie ma i koniec kropka. No i mamy Napoleona, Aleksandra Macedońskiego i kogo tam jeszcze chcecie na ławce, który z bandy nieopierzonych młokosów i niedocenianych grajków zrobił finał konferencji. Jeśli Lebron nie
absolutnie sie nie zgadzam, skąd to wziąłeś że brown grał dwójką która razi rzutem, praktycznie przez cały czas był reddick, covington, belinneli, embiid tez przeciez może, nawet wczoraj mcconnel trafił z 2, no i saric i tak w koło macieju na obwodzie, a po 2 drugie to w przeciwieństwie do zeszłego roku gdzie z wysokich był tylko horford który faktycznie z lebronem nie daje rady to teraz jest i baynes, który nie
@goodghost: to zalezy o ktorej wyjdzie i dokad bedzie szedl. Jak sie cieplo ubierze to moze dotrze jutro przed noca.