Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gollmo

gollmo

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1474
  • Znaleziska 75
  • Mikroblog 1399
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Kroledyp
Kroledyp
przedwczoraj, 08:52:56
  • 12
#f1
Brembo srembo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo przedwczoraj, 11:17:13 via Wykop
  • 4
@RitmoXL: BAMBO INDUSTRIES
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
14.06.2026, 14:58:42
  • 1
#f1 QUESTION

Hamilton 8 tytuł w 2026? Realne?

  • Tak 50.6% (84)
  • Nie 49.4% (82)

Oddanych głosów: 166

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 14.06.2026, 14:59:53 via Wykop
  • 2
@iselilja: ludzie mają krótką pamięć jeśli chodzi o Ferrari
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
14.06.2026, 14:54:52
  • 10
#f1
Jak sądzicie Gekon będzie próbował dodzwonić się do Roberta żeby ten w końcu zdjął klątwę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 14.06.2026, 14:55:43 via Wykop
  • 6
@MojHonorToWiernosc: myślę że już dzwonił, ale Robert nie odbiera
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir
14.06.2026, 14:37:26
  • 2
W ogóle jak Verstappen dowiózł te medy? xD
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 14.06.2026, 14:39:09 via Wykop
  • 0
@Drogomir: i jeszcze odjeżdżał klekle
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
14.06.2026, 14:25:13
  • 6
tak średnio cieszy mnie bambo na p1
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 14.06.2026, 14:25:31 via Wykop
  • 8
@Goatifi: lepsze to niż gekon
  • Odpowiedz
gollmo
gollmo 14.06.2026, 14:19:54
  • 0
#f1 komu wybuchnie opona?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
13.06.2026, 14:52:05
  • 7
#f1 Leclerc xDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 13.06.2026, 14:52:52 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: pokraka xD
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
11.06.2026, 13:16:50
  • 9
F1typer na sezon 2026!

Czas na GP Hiszpanii (i 24h Le mans)! W komentarzach piszcie trójliterowy skrót kierowcy lub nazwisko kierowcy. Typowanie się kończy wraz z początkiem 1. treningu. (tj.13:30 w piątek) Dodatkowo w ten weekend jest bonus lemansowy. Typujemy podium 24h le Mans. Za 1 miejsce 10 pkt, za 2 miejsce 8 punktów, za 3 miejsce 6 punktów. Bonus lemansowy będzie się wliczał tylko do klasyfikacji generalnej. Przykład do skopiowania

PP:

Wyścig:
@fornson23 +11
F1typer na sezon 2026! Już 30 kwietnia ruszamy z zabawą i wielkimi nagrodami!

W każdy czwartek przed weekendem wyścigowym typujemy zdobywcę PP i pierwszą 10 wyścigu. Głosowanie się kończy wraz ze startem pierwszego treningu. Punktacja wyjaśniona pod tym postem: https://wykop.pl/wpis/85895105/pytanko-do-przyszlych-graczy-f1typer-wymyslilem-sy

Pula nagród dla pierwszej trójki konkursu: to 100 zł blikiem,
więcej
fornson23 - F1typer na sezon 2026! 

Czas na GP Hiszpanii (i 24h Le mans)! W komentar...

źródło: temp_file2612248059431463960

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 11.06.2026, 19:34:19 via Wykop
  • 1
@fornson23:
PP:ANT

Wyścig:
P1 NOR
  • Odpowiedz
fevo
fevo
08.06.2026, 19:30:52
  • 121
#f1 Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego jakiś nastoletni makaroniarz wygrywa wszystkie kolejne wyścigi w erze Lando Norrisa?
fevo - #f1 Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego jakiś nastoletni makaroniarz wygrywa...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 08.06.2026, 19:33:01 via Wykop
  • 61
@fevo: bo nigdy nie było ery lando norrisa, można zamykać, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
dx4lis
dx4lis
07.06.2026, 15:35:05
  • 7
#f1 gekon ma 88 punktów btw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 07.06.2026, 15:35:34 via Wykop
  • 4
@dx4lis: śmiesznie jakby do końca sezonu tyle miał
  • Odpowiedz
Misticmac
Misticmac
07.06.2026, 14:18:38
  • 174
#f1 mógłby ktoś w ścianę wjechać. Lance weź coś zrób
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 07.06.2026, 14:20:32 via Wykop
  • 1
@Misticmac: mamy to!
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
06.06.2026, 16:56:03
  • 8
Nie tak bardzo się pomyliłeś XD @gollmo

#f1
JednaRenkaJedenKaleka - Nie tak bardzo się pomyliłeś XD @gollmo 

#f1

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 06.06.2026, 17:50:17 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: no z tym gekonem mnie poniosło przyznaję
  • Odpowiedz
McAbra
McAbra
06.06.2026, 14:24:52
  • 5
#f1 oponiarz poszedł srać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 06.06.2026, 14:26:42 via Wykop
  • 3
@McAbra: czyli będzie szybszy teraz
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
06.06.2026, 13:39:05
  • 8
6km z taczką zrobione. Teraz dawać te bardziej kolorowe taczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1 #astonmartin
Migfirefox - 6km z taczką zrobione. Teraz dawać te bardziej kolorowe taczki ( ͡º ͜ʖ͡º...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 06.06.2026, 13:48:40 via Wykop
  • 5
@Migfirefox: O, kolega astonem martinem śmiga, nice
  • Odpowiedz
gollmo
gollmo 05.06.2026, 15:38:29
  • 2
#f1 Czarny Pan powrócił
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fornson23
fornson23
04.06.2026, 13:22:44
  • 6
F1typer na sezon 2026!

Czas na "legendarne" GP Monako!

W komentarzach piszcie trójliterowy skrót kierowcy lub nazwisko kierowcy. Typowanie się kończy wraz z początkiem 1. treningu. (tj.13:30 w piątek)

Przykład
@fornson23 +11
F1typer na sezon 2026! Już 30 kwietnia ruszamy z zabawą i wielkimi nagrodami!

W każdy czwartek przed weekendem wyścigowym typujemy zdobywcę PP i pierwszą 10 wyścigu. Głosowanie się kończy wraz ze startem pierwszego treningu. Punktacja wyjaśniona pod tym postem: https://wykop.pl/wpis/85895105/pytanko-do-przyszlych-graczy-f1typer-wymyslilem-sy

Pula nagród dla pierwszej trójki konkursu: to 100 zł blikiem,
więcej
fornson23 - F1typer na sezon 2026!

Czas na "legendarne" GP Monako!

W komentarzach p...

źródło: logo

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 04.06.2026, 15:10:16 via Wykop
  • 0
@fornson23:
PP: HAM

Wyścig:
P1 HAM
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
01.06.2026, 13:05:38
  • 5
Ciekawe w jaki sposób monakijska pokraka, ojciec Psiecka się zesra tym razem
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 01.06.2026, 13:07:49 via Wykop
  • 3
@JednaRenkaJedenKaleka: zderzenie ze ścianą myślę, jak gekon będzie jechał po pp
  • Odpowiedz
miked
miked
24.05.2026, 19:25:15
  • 4
#f1 Nie mogłem uwierzyć, że słyszę utwór z F1 na lokalnej imprezie w małej miejscowości w województwie podkarpackim :D Zobaczcie cover muzyki Briana Tylera w wykonaniu orkiestry dętej z Cieszanowa.
miked - #f1 Nie mogłem uwierzyć, że słyszę utwór z F1 na lokalnej imprezie w małej mi...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 24.05.2026, 19:26:28 via Wykop
  • 1
@miked: poziom tego wykonania odzwierciedla stan dzisiejszej f1
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
23.05.2026, 20:52:59
  • 5
Norris jedzie po polaka? Oby! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gollmo
gollmo 23.05.2026, 20:53:54 via Wykop
  • 1
@MrRedz: nie znam typka
  • Odpowiedz
gollmo
gollmo 23.05.2026, 20:42:14
  • 3
#f1 i tak mercedes z pp, nie ma co się podniecać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Midas

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking