#f1 brakuje dobrych dziennikarzy znajacych sie na f1. Te pokemony co sa na Eleven to sie do niczego nie nadaja. Wszyscy co cos znaczą są od lat o nie ma na horyzoncie mlodych, utalentowanych co by ich kiedys zastapili albo im pomogli w przyszlosci.
#f1 #odliczanief1 do powrotu rajdów bateryjkowej formuły pierwszej zostało 0 dni Do tego czasu #kolejnydzienbezalko 20dni 18h/21 XXX FAIL napiłem się piwa wczoraj do sprintu i kwalifikacji nie wytrzymałem tych 6 h ( ͡°ʖ̯͡°) Do powrotu @johnkashtan z banicji pozostało 78 dni #niepijebezkasztana FAIL ale tutaj wiedziałem że wypije piwko w dzień wyścigowy Oby popadało w trakcie
Kiedy pisałem że Norris pokonałby Leclerca w tym samym samochodzie to zostałem wyśmiany. I w sumie fajnie że każdy kolejny wyścig czy sesja pokazuje że się nie myliłem ( ͡°͜ʖ͡°) #f1
edit: przepraszam
#f1 #f2 #f123