Ktoś wszedł dziś w autostake.io? Tak sobie wymyślili, że każdy kupiony token automatycznie się stakuje na 7 dni i w tym czasie nie możesz go sprzedać a potem możesz sprzedać 20% + urobek w pierwszym tygodniu, 20% w drugim itd. Czyli w sumie taki tygodniowy honeypot a potem rugpull w jednym. Ale z ciekawości wszedłem bo ciekawy jestem ile w tydzień urośnie ( ͡°͜ʖ͡°) #shitcoin
i myślał, że z tego powodu jest prześladowany przez tajne służby. W ramach odwetu wybiegł z nożem na ulicę i ciężko ranił dwie przypadkowe osoby. Art. w języku niem.
W skrócie: HashUp jest wykopową kryptowalutą, która chce wsadzić stan posiadania licencji oprogramowania do tokenu, by gracze w końcu mogli robić z cyfrowymi wersjami oprogramowania tak jak kryptowalutami, co przypominać będzie wymianę płytami CD lub kartridżami - jak za starych dobrych czasów. Dzięki temu cena oprogramowania w końcu wyznaczałaby się popytem i podażą, Twórcy bez żadnych pośredników mogliby zacząć wydawać gry bez prowizji. A dzisiaj będę opisywał pierwszą grę, której cena wyznaczana
@OrzechowySos: 0xCbecF1BB8ca6ea2B0f3B1354afbb2a68Ba72daaB stworzone specjalnie pod ten projekt. Powiem tak. Znany jestem z inwestowania tu we wszystkie shity. Mój deal: zainwestuję co najmniej drugie tyle ile dostanę teraz ($ po wartości pierwszego presale). Ale max $1k (tyle zainwestowałem w m.in. w gemit). Ostatnia cyfra kwoty przelanych dla mnie # oznacza dla mnie: Cyfra 1 = inwestuję $1k w presale (gdy dostanę np. 100001) Końcówka 2 inwestuje at launch (np. 100002) Końcówka
@ericflat: @Moganus: miałem wejść na presale ale nie wyszedł a o drugim zapomniałem. Potem był nawet dip co by wyszło kupić lepiej niż presale. Ale tutaj wykop więc kupię na ATH xd $100 dorzucona
Tak jak zawsze, nasz główny specjalista #kryptowaluty @atari_xd przewidział kurs gemita typowo dla wykopowego inwestora - dotyczący trendu przy 0.0025 / Gemit (⌐͡■͜ʖ͡■). Czekamy na obiecany post jak już będzie po wszystkim ! Resztę zapraszamy na https://www.gemit.app - projekt internetowego analizatora portfela BSC, powoli token się rozpędza a przed nami min : zmiana UX, dodanie nowej funkcjonalności, tiering, boty + dalsza
@ericflat: Genralnie jeśli chciałbyś sam stworzyć ten serwis ogłoszeniowy to nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać dokładnie z tego samego zestawu co w 2004 roku.
@atari_xd to, że ty nie płacisz za różne usługi to nie znaczy, że każdy kradnie. Ja np. Mam tokeny strony podobnej do gemit ale pokazującej urobek z farm na bsc
@ericflat: w moim przypadku taki zielony ćwierć okrąg zawsze na wykresach oznaczał, że zaraz jebnie więc często wchodziłem wtedy shorta, ale to i tak pewnie sekundowy wykres jakiegoś szitcoina więc się nie liczy
Pamiętam tego bloga xD Taki typowy, młody angol go prowadził. Strasznie się tym jarałem, bo te kwoty robiły wrażenie, ale wyścigi koni to jednak była dla mnie czarna magia. No i ja jednak nie grałem in-play - zbyt duże ryzyko. Wolałem mniejsze i pewne kwoty na podstawie jakichś insiderskich newsów i sprzedawałem przed meczami. Ech... Ale mi przypomniałeś piękne czasy ( ͡°͜ʖ͡°)
@LoYuu: dokładnie... uwierz, że wiem cos o tym, to był hardcore... załatwiłem sobie nawet na czarno brytyjską kartę tv sat żeby słuchać jakiegoś mega specjalisty, który przez gonitwami w studio oceniał szanse koni na podstawie ich zachowania tuż przed wejściem do bloków startowych na tej podstawie potem kursy wybuchały na najnowszego faworyta i chodziło o to, żeby być szybszym od tych, którzy oglądają to studio na streamingach, chodziło o te
Zamówiłeś w Salwadorze nową Porsche Carrera w salonie, zrobiłeś wcześniej przedpłatę w #bitcoin . Wchodzisz do salonu samochodowego i stoi już gotowa do odebrania... Skoda Fabia ( ͡°͜ʖ͡°) Zapomnijcie, że #kryptowaluty będą kiedyś normalnym środkiem płatniczym.
Star Live Cam Lewandowski nie wiem tylko, czy ten streaming działa w pl (jestem w de)
#mecz