Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ericflat
ericflat

ericflat

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6081
  • Znaleziska 4224
  • Mikroblog 1857
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
ericflat
ericflat
ericflat 17.08.2021, 19:41:59
  • 1
https://www.ran.de/fussball/bundesliga/live/dfl-supercup-live-in-sat-1-und-auf-ran-de-die-exklusive-star-cam-fuer-robert-lewandowski-und-erling-haaland

Star Live Cam Lewandowski nie wiem tylko, czy ten streaming działa w pl (jestem w de)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cnka
cnka
17.08.2021, 19:44:32
  • 0
@ericflat: niestety location error
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 16.08.2021, 16:57:57
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat
Autor
16.08.2021, 17:02:14
  • 1
@Menefe: no dobra, niech plusy na Twoich 2 wpisach rozstrzygną, czy to jest dobre, czy żałosne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat
Autor
16.08.2021, 21:45:28
  • 0
@GrafikaUltraHaDe: kuba w
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 13.08.2021, 21:34:07
  • 0
Ktoś wszedł dziś w autostake.io? Tak sobie wymyślili, że każdy kupiony token automatycznie się stakuje na 7 dni i w tym czasie nie możesz go sprzedać a potem możesz sprzedać 20% + urobek w pierwszym tygodniu, 20% w drugim itd. Czyli w sumie taki tygodniowy honeypot a potem rugpull w jednym. Ale z ciekawości wszedłem bo ciekawy jestem ile w tydzień urośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#shitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat
Autor
13.08.2021, 21:41:20
  • 0
@Puszkov: nie będzie 20% zarabiał, tylko może po tygodniu sprzedać 20% posiadanych tokenów + urobek ze stakingu 23% APY
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat
Autor
13.08.2021, 22:12:15
  • 0
@Blizz4rd: tak
  • Odpowiedz

2

Szur aktywnie krytykował szczepienia w Internecie [DE]

i myślał, że z tego powodu jest prześladowany przez tajne służby. W ramach odwetu wybiegł z nożem na ulicę i ciężko ranił dwie przypadkowe osoby. Art. w języku niem.

ericflat
z
bild.de
dodany: 12.08.2021, 16:09:12
  • 0
  • #
    niemcy
  • #
    koronawirus
  • #
    szury
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    antyszczepionkowcy
  • #
    heheszki
ericflat
ericflat
ericflat 07.08.2021, 16:28:08
  • 1
Kiedyś na twitchu lub vk można było oglądać GP na żywo od przyjaciół z Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma może ktoś linka? #zuzel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TavarishPiesov
TavarishPiesov
07.08.2021, 17:02:41 via Android
  • 0
@BadHabits ruski wlasnie nie wrzucił
  • Odpowiedz
salvador94
salvador94
07.08.2021, 17:07:09
  • 0
@ericflat: na vk póki co nic nie ma ;/
  • Odpowiedz

1448

Helena mam zawał, czyli bieg finałowy Grand Prix 2021 Wrocław 31.07.2021.

Pokaż treści 18+

Helena mam zawał, czyli bieg finałowy Grand Prix 2021 Wrocław 31.07.2021.

Emocje do końca to chyba mało powiedziane (ʘ‿ʘ)

ericflat
z
youtube.com
dodany: 01.08.2021, 14:05:01
  • 201
  • #
    zuzel
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    wroclaw
  • #
    ciekawostki
  • #
    takbylo
OrzechowySos
OrzechowySos
31.07.2021, 17:25:45
  • 377
W skrócie: HashUp jest wykopową kryptowalutą, która chce wsadzić stan posiadania licencji oprogramowania do tokenu, by gracze w końcu mogli robić z cyfrowymi wersjami oprogramowania tak jak kryptowalutami, co przypominać będzie wymianę płytami CD lub kartridżami - jak za starych dobrych czasów. Dzięki temu cena oprogramowania w końcu wyznaczałaby się popytem i podażą, Twórcy bez żadnych pośredników mogliby zacząć wydawać gry bez prowizji. A dzisiaj będę opisywał pierwszą grę, której cena wyznaczana
OrzechowySos - W skrócie: HashUp jest wykopową kryptowalutą, która chce wsadzić stan ...

źródło: comment_1627752343Qo2dZmGXS6rBuTeYtCzYmX.jpg

Pobierz
  • 387
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat 31.07.2021, 20:37:50
  • 0
@OrzechowySos:
0xCbecF1BB8ca6ea2B0f3B1354afbb2a68Ba72daaB
stworzone specjalnie pod ten projekt.
Powiem tak. Znany jestem z inwestowania tu we wszystkie shity. Mój deal: zainwestuję co najmniej drugie tyle ile dostanę teraz ($ po wartości pierwszego presale). Ale max $1k (tyle zainwestowałem w m.in. w gemit). Ostatnia cyfra kwoty przelanych dla mnie # oznacza dla mnie: Cyfra 1 = inwestuję $1k w presale (gdy dostanę np. 100001) Końcówka 2 inwestuje at launch (np. 100002) Końcówka
  • Odpowiedz
koneserpolmosu
koneserpolmosu
koneserpolmosu
31.07.2021, 18:08:32
  • 0
co lepsze dlugoterminowo ADA czy XRP?
#kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat 31.07.2021, 18:10:29
  • 3
@koneserpolmosu: both
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 31.07.2021, 12:48:20
  • 2
no i jest ath
#gemit #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moganus
Moganus
Moganus
31.07.2021, 13:37:50
  • 1
@ericflat:
Moganus - @ericflat:

źródło: comment_1627738668yrnxFrb3jhCXgxoTSY47VV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
31.07.2021, 15:49:08
  • 2
@ericflat: @Moganus: miałem wejść na presale ale nie wyszedł a o drugim zapomniałem. Potem był nawet dip co by wyszło kupić lepiej niż presale. Ale tutaj wykop więc kupię na ATH xd $100 dorzucona
WhiskeyIHaze - @ericflat: @Moganus: miałem wejść na presale ale nie wyszedł a o drugi...

źródło: comment_16277465883ukxsstn68yGJ7bZboTe6A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Moganus
Moganus
Moganus
30.07.2021, 22:01:16
  • 2
Tak jak zawsze, nasz główny specjalista #kryptowaluty @atari_xd przewidział kurs gemita typowo dla wykopowego inwestora - dotyczący trendu przy 0.0025 / Gemit (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Czekamy na obiecany post jak już będzie po wszystkim !
Resztę zapraszamy na https://www.gemit.app - projekt internetowego analizatora portfela BSC, powoli token się rozpędza a przed nami min : zmiana UX, dodanie nowej funkcjonalności, tiering, boty + dalsza
Moganus - Tak jak zawsze, nasz główny specjalista #kryptowaluty @atari_xd przewidział...

źródło: comment_1627682466It1ILQSmsFIELjK5ZNolhD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat 30.07.2021, 22:07:10
  • 0
@Moganus: ładnie idzie, może w ten weekend będzie ath, a z ath łatwiej się shilluje np. na reddicie
  • Odpowiedz

12

Tak się kończy niepłacenie za faktury.

Tak się kończy niepłacenie za faktury.

akcja od 0:03

ericflat
z
youtube.com
dodany: 29.07.2021, 18:23:37
  • 2
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    niemcy
  • #
    heheszki
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    ciekawostki
ericflat
ericflat
ericflat 29.07.2021, 16:10:01
  • 1
#gemit all green, keep it up please ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat 25.07.2021, 11:13:20
  • 3
w 2004 jak chciałbym zrobić sam serwis ogłoszeniowy wystarczyło znać: HTML, CSS, PHP&MySQL
w 2021 jak chciałbym zrobić sam serwis ogłoszeniowy musiałbym znać:
HTML5, CSS, JavaScript, React.js, ElasticSearch, Grape, I18N, PostgreSQL, Rack, Rails, Ruby, Sidekiq, Airbrake, AWS S3, BrowserStack, Codeship, Confluence, GitHub, Heroku, Slack, Swagger, Testrail, Youtrack, Intercom, Loco, Pexip, SendGrid, Stripe, Twilio...

a taki craigslist ma to chyba w dupie nawet w 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oldspiceedit
oldspiceedit
25.07.2021, 11:24:00
  • 5
@ericflat: 3/4 z tych rzeczy byś nie potrzebował, zresztą wymienianie racka, confluence czy twilio pokazuje że nie masz pojęcia o czym mówisz xD

Railsy + Sidekiq + Redis + Postgres + AWS SES i nic więcej ci do szczęścia nie trzeba ;)
  • Odpowiedz
Veni
Veni
Veni
25.07.2021, 11:30:48
  • 7
@ericflat: Genralnie jeśli chciałbyś sam stworzyć ten serwis ogłoszeniowy to nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać dokładnie z tego samego zestawu co w 2004 roku.
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 12.07.2021, 13:00:05
  • 3
Ostatnio złapałem się na tym jak rzadko robię porządek w zakładkach w których trzymam głównie artykuły ciągle czekające na przeczytanie:
https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/kurs-bitcoina-spada-o-35-proc-zalamanie-na-kryptowalutach/smr8fgw
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ericflat
ericflat
ericflat 09.07.2021, 22:30:01
  • 0
Co sądzicie o pierwszych godzinach #gemit ? Not perfect not terrible, a to już chyba niezły znak. Kibicuję chłopakom ( ͡° ͜ʖ ͡°) #shitcoin #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....d
a.....d
konto usunięte 10.07.2021, 05:37:41
  • 2
@Moganus: to będzie gwóźdź do trumny waszego projektu,

nikt nie zapłaci wam nawet 5 zł żeby sprawdzić coś co ma za darmo a dodatkowo nie jest niezbędne,

poszliście na łatwiznę, wzięliście darmową kasę od ulicy, nie musicie już udawać że chcecie to
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
10.07.2021, 12:28:02 via Android
  • 0
@atari_xd to, że ty nie płacisz za różne usługi to nie znaczy, że każdy kradnie. Ja np. Mam tokeny strony podobnej do gemit ale pokazującej urobek z farm na bsc
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 05.07.2021, 21:02:32
  • 2
Nigdy nie sądziłem, że do #kryptowaluty przyda się geometria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ericflat - Nigdy nie sądziłem, że do #kryptowaluty przyda się geometria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1625518929VpdxQeRhEXri8Ybx0g99bA.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vCertus
vCertus
06.07.2021, 08:15:28
  • 1
@ericflat: w moim przypadku taki zielony ćwierć okrąg zawsze na wykresach oznaczał, że zaraz jebnie więc często wchodziłem wtedy shorta, ale to i tak pewnie sekundowy wykres jakiegoś szitcoina więc się nie liczy
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 22.06.2021, 16:33:05
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lovedrop
lovedrop
22.06.2021, 17:35:57
  • 1
Pamiętam tego bloga xD Taki typowy, młody angol go prowadził. Strasznie się tym jarałem, bo te kwoty robiły wrażenie, ale wyścigi koni to jednak była dla mnie czarna magia. No i ja jednak nie grałem in-play - zbyt duże ryzyko. Wolałem mniejsze i pewne kwoty na podstawie jakichś insiderskich newsów i sprzedawałem przed meczami. Ech... Ale mi przypomniałeś piękne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat
Autor
22.06.2021, 18:20:12
  • 1
@LoYuu: dokładnie... uwierz, że wiem cos o tym, to był hardcore... załatwiłem sobie nawet na czarno brytyjską kartę tv sat żeby słuchać jakiegoś mega specjalisty, który przez gonitwami w studio oceniał szanse koni na podstawie ich zachowania tuż przed wejściem do bloków startowych na tej podstawie potem kursy wybuchały na najnowszego faworyta i chodziło o to, żeby być szybszym od tych, którzy oglądają to studio na streamingach, chodziło o te
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 22.06.2021, 12:44:13
  • 8
Zamówiłeś w Salwadorze nową Porsche Carrera w salonie, zrobiłeś wcześniej przedpłatę w #bitcoin . Wchodzisz do salonu samochodowego i stoi już gotowa do odebrania... Skoda Fabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapomnijcie, że #kryptowaluty będą kiedyś normalnym środkiem płatniczym.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....r
konto usunięte 22.06.2021, 12:45:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
22.06.2021, 12:56:35
  • 0
@DunningKruger: chyba dewaluacji
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 22.06.2021, 12:10:23
  • 6
#kryptowaluty #bitcoin myślę, że nawet jak zobaczymy dwójkę z przodu to na krótko

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeniwiecPracoholik
LeniwiecPracoholik
22.06.2021, 12:12:21
  • 1
@ericflat: niech leci, jak rakieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciągnie resztę za sobą. Rynek kart graficznych już powoli się prostuje
  • Odpowiedz
ericflat
ericflat
ericflat 21.06.2021, 23:15:48
  • 2
#kryptowaluty jeszcze w maju słyszałem - papierowy #bitcoin jako prezent na komunię ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
21.06.2021, 23:20:48
  • 2
oddawaj mój rower! (╯°□°)╯︵ ┻━┻


@ericflat:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 32
  • Strona 24 z 32
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.01.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Wykopowicz
    od 26.08.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking