#samotnosc #sylwesterzwykopem Level 47. Pierwszy Sylwester w życiu w samotności. Coś spróbuję nagrać, n--------ę się, w międzyczasie pójdę na kebsa. Ja p------ę, ale jestem przerażony...
mirasy z #nodejs #react czy da się jakoś upchać na #heroku na jednym dyno tym za 7 dołków (albo nawet darmowym) równocześnie api aplikacji i front w reakcie? Obecnie są to dwie apki w dwóch różnych repo, wiadomo. Jedyne co mi na ten moment przychodzi teraz do głowy to docker z pełną konfiguracją i jakims nawet nginxem ale moze jest jakiś prostszy sposób? Albo ewentualnie jakieś
i jak tam #booking owcy.. na weekendzik obstawiacie ile będzie rezerwacji widmo, i wiele Mirków przekana sie że "kikanie na obiekt ze zdjęciem bez adesu i telefono to NIE rezerwacja na miejscu"?
#sylwesterzwykopem