Właśnie pierwszy raz widziałam przelot #iss. Taka duża gwiazda jaśniejsza od innych, bardzo dobrze widoczna, a za nią mała gwiazdka - czy to było odbicie w szybie, czy ISS składa się z 2 światełek? I dlaczego nigdy nie widziałam Starlinków, mimo że zawsze patrzyłam w dobrym kierunku i były te same warunki pogodowe? Słabiej świecą?
#kosmos #nasa #starlink
#kosmos #nasa #starlink








Zaczynasz jako rekrut w legionie cudzoziemskim, w ekipie masz Polaków, Kanadyjczyków, Amerykanów, Białorusinów, Brytyjczyjów itd. Współpracujesz z armią ukraińską, pełny intel i sprzęt od NATO. Misje typu niszczenie kolumn, odbijanie miast. Jakaś misja poboczna POV z niszczenia kolumn przez Bayraktar (podobnie jak w COD4). Inna
źródło: comment_1648966587QWXboEZ8NXrgb166I0YhkF.jpg
Pobierz