

czarujacy_karmelek
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@qscc: nie, to jedyne wejście którym wykopki mogą wejść

cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@qscc: spokojnie, każdy był kiedyś tym który nie znał nikogo, a wśród wykopków można poczuć się swobodniej (✌ ゚ ∀ ゚)☞

cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@qscc: nie trzeba xD możesz powiedzieć wszystko oprócz śpiewania Barki o 21.37
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 72
Ewakuacja na festiwalu Open'er. Wszystko przez burze na Pomorzu

Burze, którym towarzyszy silny wiatr i ulewny deszcz, przechodzą przez Pomorze. - Organizatorzy festiwalu Open'er, który odbywa się w gdyńskim Kosakowie, zostali zmuszeni do ewakuacji uczestników imprezy- informuje portal tvn24.pl
z- 226
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Co to za spot dzisiaj w #gdansk przy Max Premium Burgers w Osowej?
Widziałem jakieś Civiki, CRXy i Mazdy MX-5
Widziałem jakieś Civiki, CRXy i Mazdy MX-5
- 296
#motoryzacja #samochody #chwalesie
Mireczki spełniłem swoje motoryzacyjne marzenie, które zakiełkowało z tyłu głowy 7 lat temu.
3,5l V6 w połączeniu z hybrydą generujące 345 koni.
Lexus
Mireczki spełniłem swoje motoryzacyjne marzenie, które zakiełkowało z tyłu głowy 7 lat temu.
3,5l V6 w połączeniu z hybrydą generujące 345 koni.
Lexus
źródło: comment_1656271559G47rrk2hCPjBYwm9FNgkvH.jpg
Pobierz
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 0
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 8
- 1
Czy kupno V6 w tym momencie to dobry pomysł xD? Całe życie słyszałem, że paliwo drogie i najlepiej to 1.9TDI, że szkoda kupować bo pije, najlepiej jak auto mało pali, a teraz jak rzeczywiście mam pieniądze na takie auto to paliwo jest po rekordowe 8zł i może być po więcej xD Serio jest taka różnica, 2.0T nie pije prawie tyle samo? W serwisie wydaje mi się, że V6 też wyjdzie drożej.
#
#
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 21
@cofko: 5ml olx
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Mogę się dopasować
źródło: comment_1655425069ZSZziSbQKu8OOTeyjTyjF8.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Not_Broken: od kilku lub kilkunastu dni na Przymorzu i Zaspie smiga dzik Ryszard xD
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 505
Czy przy demontażu radia w is mk 2 (z ekranem dotykowym) trzeba odpiąć akumulator?
Czy po ponownym złożeniu środka można się natknąć na jakieś niespodzianki?
W mniej zaawansowanych autach wyciągałem radio bez dopinania i nic się nie działo, nawet jeśli to zła praktyka.
Czy po ponownym złożeniu środka można się natknąć na jakieś niespodzianki?
W mniej zaawansowanych autach wyciągałem radio bez dopinania i nic się nie działo, nawet jeśli to zła praktyka.
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@czapkakoloruczerwonego: w gs mk3 nie odpinalem aku i nic sie nie dzialo.
#gdansk moze ktos polecic dobra myjnie samoobslugowa lub gdzie ktos myje auto manualnie? Okolice chelma, bylem na tej GT i siakos slabe cisnienie tam w tych spryskiwaczach. Gdzies gdzie jest moze taka aktywna piana, czy jak to sie nazywa.
elko #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot
Top 10 Tips and Tricks dla osoby, która przeprowadza się do Trójmiasta?
(nie dla mnie, ja już tam mieszkałem)(ktoś znajomy się tam wybiera i wolę uchronić)
Co prócz:
1. Unikać mieszkań w pobliżu szodułek!
2. Wynajmy mają często umowy do maj / czerwiec!
Top 10 Tips and Tricks dla osoby, która przeprowadza się do Trójmiasta?
(nie dla mnie, ja już tam mieszkałem)(ktoś znajomy się tam wybiera i wolę uchronić)
Co prócz:
1. Unikać mieszkań w pobliżu szodułek!
2. Wynajmy mają często umowy do maj / czerwiec!
źródło: comment_1654111904cSTLriwlDS4MZna6PS3o5t.jpg
Pobierz
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 9
@Wakacje_na_Trisolaris: na plażę chodzi się raz na parę miesięcy, jak nie rzadziej.
I trzeba narzekać na przyjezdnych że korki robią.
I trzeba narzekać na przyjezdnych że korki robią.
- 148
Jakie samochody starsze niż 2010 (lub zaprezentowane w tym roku) dalej wyglądają całkiem nieźle w porównaniu do obecnych samochodów?
Mój typ Focus MK3
#motoryzacja #pytanie #mechanikasamochodowa #glupiewykopowezabawy
Mój typ Focus MK3
#motoryzacja #pytanie #mechanikasamochodowa #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_16540894003uttwUFr7jtrG1NjqCngQB.jpg
Pobierz
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@0caffe: Jaguar XF
źródło: comment_1654115188dc3ZVFfqJNIVLZwAIjwHUd.jpg
PobierzJednak nie wzięłam alpaki :(
#trojmiejskiewykopiwo
#trojmiejskiewykopiwo
cofko via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Zkropkao_Na: no to odwołane
- Kupuj na górce, sprzedawaj na dołku.
- Białystok -> Katowice -> Gdańsk
Osiągnięcia
Komentator
od 31.07.2012Komentator VIP
od 06.03.2021VIP Rocznica
od 24.06.2025Rocznica Gadżeciarz
od 17.01.2013Gadżeciarz Ekspert
od 02.08.2012Ekspert Mikroblogger
od 29.08.2018Mikroblogger Kolarz
od 13.05.2013Kolarz Pozytywnie Zakręcony
od 17.09.2018Pozytywnie Zakręcony









