Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #chwalesie

Mireczki spełniłem swoje motoryzacyjne marzenie, które zakiełkowało z tyłu głowy 7 lat temu.

3,5l V6 w połączeniu z hybrydą generujące 345 koni.

Lexus GS450h ze zregenerowaną rok temu baterią.

Po wielu kłótniach z żoną na temat auta pojawiło się odpowiednie ogłoszenie i udało się nam go kupić.
Jak dla mnie jest to ogromny przeskok jakościowy, wszystko potwierdzone z ASO. Także ja dziś pije szampana.
ZwyklyFacet - #motoryzacja #samochody #chwalesie 

Mireczki spełniłem swoje motoryz...

źródło: comment_1656271559G47rrk2hCPjBYwm9FNgkvH.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@bidzej: Śmieszna sprawa bo facet wystawił auto o wartości 58 tys za 42 tys zł. Po godzinie cena wzrosła do 44, no i przyjechał jeszcze jeden facet i się licytowaliśmy. On skończył na 48, przebiłem go na 49 i auto jest moje.
  • Odpowiedz
Kremowe skóry są w nienagannym stanie.


@ZwyklyFacet: skóry w lexusie są mega dobrej jakości, u mnie po 370 tysiącach przebiegu wyglądały jak u ciebie, mimo że model klasę niżej w gamie
  • Odpowiedz
@ZwyklyFacet rozumiem podekscytowanie. Ja dwa dni temu kupiłem auto. Nie było to wymarzone ale przerosło plan.

Nissan murano 3,5 v6 2008. Cały w oryginalnym lakierze i z przebiegiem 121 tys km. Oby się nie psuł bo jest zajebisty :D
  • Odpowiedz
@brh77603: dbałem o wszystkie auta, które miałem. Nieważne czy warte było 10 tys czy 20. Woziło moja dupę, więc miało być sprawne i bezpieczne.
@citron: Jakość wykonania Lexusa spełnia wymagania najbardziej wymagających.
@tsstolik: Stary to gratuluję, warto mieć powody do szczęścia w tym smutnych kredytowych czasach.
  • Odpowiedz
@ZwyklyFacet: gratulacje, tez mam skryte marzenie bycia posiadaczem lexusa:) a co do aso, nigdy nic nie wiadomo. natknalem sie na znajomego co tez mial zapewnione wszystko z aso, a auto okazalo sie studnia bez dna. ciesz sie!
  • Odpowiedz