@ciupaplik: Kupuj kupuj. No ja bym wszystkie oszczędności wsadził tam ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Można by samochód i dom sprzedać bo taka okazja się nie powtórzy ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) (To nie
@ciupaplik: jak wierzysz, że odbije to se kup. W innym wypadku będziesz się tylko w------ł xd ja tam wierze w odbicie na software w którymś momencie, ale adobe nie mam na liście
#gielda Pytanie, uśredniać to co mam na IKE ( prócz śmiecia Modivo )? Lub wasze sugestie na coś polskiego co nurkuje ( w sumie wiekszość:)) , najlepiej z dywidendą, do wydania mam 2k.
@ciupaplik: właśnie proszę wrzucać normalnie zdjęcia bo zaraz ten monitor na ścianie wyląduje może ja będę na dysku jeszcze zapisywał i obracał, śmiechu warte
źródło: IMG_1007
PobierzNabywaċ?
ja tam wierze w odbicie na software w którymś momencie, ale adobe nie mam na liście