Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
c_39

c_39

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2251
  • Znaleziska 116
  • Mikroblog 2135
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (363)
  • Komentowane (979)
  • Plusowane (793)
c_39
c_39 11.06.2026, 12:34:54
  • 0
Poda mi ktoś wagę pełnego flakonu Sospiro Vibrato?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
11.06.2026, 13:18:06 via Wykop
  • 7
@c_39: + koras 59,00g
khetar - @c_39: + koras 59,00g

źródło: IMG_20250919_184251

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
11.06.2026, 14:28:11 via Wykop
  • 1
@khetar: dziękuję!
  • Odpowiedz
c_39
c_39 07.06.2026, 16:06:09
  • 0
Jakiś godny klonik dla Goldfield & Banks Pacific Rock Moss się znajdzie?

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 02.06.2026, 14:20:25
  • 0
Szukam kogoś kto odleje te perfumy, najlepiej od jednej osoby wszystko choć może być ciężko

- Maison Margiela Never Ending Summer
- Acqua Di Parma Mandarino Di Sicilia
- Goldfield Banks Pacific Rock Moss
- Xerjoff Rennaisance
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splitzy
splitzy
02.06.2026, 15:40:08 via Wykop
  • 1
@Wyk_opek: mam mandarino jezeli szukasz
  • Odpowiedz
Jake1324
Jake1324
Jake1324
02.06.2026, 16:40:01 via Wykop
  • 0
@c_39: u mnie renaissance po 5.5ml + lista
  • Odpowiedz
c_39
c_39 29.05.2026, 17:40:01
  • 0
Byłby ktoś chętny odkupić Maison ASRAR Regent? Wczoraj udało mi się dorwać tester Vibrato w sportowej cenie i nie będą już mi potrzebne

Ubytek 3 psiki testowe

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
29.05.2026, 17:48:44 via Wykop
  • 0
@c_39: wyslali ci ten vibrato? ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
29.05.2026, 17:56:25 via Wykop
  • 0
@Czypsy: Mam napisane w aplikacji DPD, że przesyłka jest w transporcie a brałem za pobraniem i kupowałem po 23 xD
  • Odpowiedz
c_39
c_39 24.05.2026, 13:43:12
  • 1
Zabierzcie to ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rabanne 1 Million Lucky 98/100 ml - 180 PLN
Dolce & Gabbana The One EDP - 140/150 ml - 220 PLN
(Tester, brak pudelka)
Versace Pour Homme - myślę, że 65-70
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
24.05.2026, 15:55:02 via iOS
  • 1
@c_39: dzięki pod napleta będzie jak znalazł. Priv.
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
24.05.2026, 16:34:24 via Wykop
  • 0
Versace i Dolce Gabbana sprzedane
  • Odpowiedz
c_39
c_39 23.05.2026, 21:00:42
  • 0
Odlewa ktoś LV Afternoon Swim?

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cimek
Cimek
Cimek
23.05.2026, 21:36:56 via Wykop
  • 3
@c_39: @splitzy
  • Odpowiedz
c_39
c_39 22.05.2026, 18:58:59
  • 0
Pacific Rock Moss od Golfield & Banks, warte zachodu? Tak czytam, że niby morski klimat, może ktoś się wypowie

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
22.05.2026, 23:21:31 via Wykop
  • 3
ale to jestem akurat w stanie przeboleć jeżeli zapach jest ładny


@c_39: No nie wiem, to ma parametry wody z krany, chociaż zapach uwielbiam. Jakby kosztowały ze stówkę, to miałbym kilka flakonów na zapas, a tak to szkoda kasy i nerwów.
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
23.05.2026, 10:52:28 via Wykop
  • 3
@c_39: jest zajebisty, ale totalna woda z kranu xd
  • Odpowiedz
c_39
c_39 13.05.2026, 08:59:49
  • 0
Dostane gdzieś flakon Maison ASRAR Majesty? Na perfumehub nawet nie ma w wyszukiwarce, ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż jakiś ubytkowy flakon

#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39 13.05.2026, 07:00:09
  • 1
L-Teanina od SFD, ktoś brał? Polecacie? Planuje łączyć z Taurynianem Magnezu + Witamina B6 od Aliness żeby wyciszyć układ nerwowy

#nootropy #medycyna #zdrowie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
13.05.2026, 07:16:32 via Wykop
  • 5
od SFD


@c_39: w życiu nic bym nie kupił od nich
  • Odpowiedz
goferek
goferek
13.05.2026, 07:58:09 via Wykop
  • 3
@c_39: https://wykop.pl/link/5122321/sfd-oszukuje-na-swoich-produktach
https://wykop.pl/link/7688637/produkty-firm-gymbeam-oraz-sfd-allnutrition-okazaly-sie-napromieniowane
https://wykop.pl/link/7206033/kreatyna-sfd-zanieczyszczona-rtecia-niemal-1300-przekroczenia-norm
Dalej nawet nie szukam. Zbyt dużo tego.
@dox1993 867

SFD Oszukuje na swoich produktach!

więcej
  • Odpowiedz
c_39
c_39 10.05.2026, 15:17:43
  • 1
Ktoś z Was suplementowal może ten specyfik? Chodzi mi głównie o wyciszenie układu nerwowego i zbicie trochę tętna, bo rośnie mi nieadekwatnie szybko do wysiłku i za wolno po tym wysiłku spada.

#zdrowie i trochę #silownia
c_39 - Ktoś z Was suplementowal może ten specyfik? Chodzi mi głównie o wyciszenie ukł...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
10.05.2026, 15:53:17 via Wykop
  • 1
@c_39: hmm ale piszesz też o tętnie, to co z tym nerwowym?
Magnez coś tam pomaga ale to zazwyczaj najtańszy zwykły najlepiej.
  • Odpowiedz
drakan8
drakan8
12.05.2026, 14:57:54 via Wykop
  • 1
@c_39: masz, zwracanie uwagi na puls jest jednym z nich :) jak zaczniesz olewać puls to z czasem wróci do normy, bo aktualnie to masz takie perpetum mobile
  • Odpowiedz
c_39
c_39 10.05.2026, 12:11:46
  • 0
Jak ma się Dior Homme 2020 względem Dior Homme Sport 2021? Ogólnie DHS to całkiem ładny zapach, ale trochę zbyt oficjalny i bardziej pasuje mi pod koszulę niż do bluzy i ciekawi mnie ten zwykły Homme a nie mam gdzie powąchać

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cimek
Cimek
Cimek
10.05.2026, 12:47:48 via Wykop
  • 3
@c_39: krótko mówiąc 2020 według mnie jest bardziej elegancki
  • Odpowiedz
Cimek
Cimek
Cimek
10.05.2026, 18:32:06 via Wykop
  • 0
@c_39: w sumie jak kupisz zestaw ode mnie to mogę Ci dołożyć taki oficjalny próbko-flakonik gratis do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cimek - @c_39: w sumie jak kupisz zestaw ode mnie to mogę Ci dołożyć taki oficjalny p...

źródło: 20260510_203003

Pobierz
  • Odpowiedz
c_39
c_39 26.04.2026, 13:07:55
  • 0
Widzę, że jest obecnie niezła cena za Arabiyat Prestige Marwa, miałem kiedyś Zara Sunrise On The Red Sandunes Intense, ogólnie mi się podobały poza okropnym cytrusowy chemicznym otwarciem, testowałem też Hawas Kobra który był całkiem spoko, ale coś nie do końca mi w nim siedziało. Warto zakupić tą Marwę? Czuć jakąś większą różnicę od tej dwójki?

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serbski_schab
serbski_schab
26.04.2026, 13:11:02 via Wykop
  • 5
@c_39: odebrałem wczoraj Flakon z rossmana, zjada zare, a aqua dubai to już w ogóle, oczywiście ze zapach za stówkę nie będzie turbo naturalny, ale w porównaniu do zary i al haramaina jest zdecydowanie mniej syntetyczny
  • Odpowiedz
czasowstrzymywacz
czasowstrzymywacz
26.04.2026, 13:41:03 via Wykop
  • 10
@c_39: kiedyś Zara była wychwalana, dzisiaj czytam że to chemol. Na Aqua Dubai też był ogromny hajp, ceny były kosmiczne... dzisiaj to samo co Zara. Teraz Marwa ma swoje 5 minut... ale długo to potrwa? Mam wszystkie 3 zapachy, każdy jest inny ale każdy przyjemnie mi się nosi.

Najlepiej to kupić sobie odlewkę LV i sprawdzić czy jest sens szukać zamiennika, czy faktycznie to nadperfumy. I zamiast kupować kilka flakonów
  • Odpowiedz
c_39
c_39 24.04.2026, 11:39:12
  • 0
Ma ktoś na sprzedaż może jakiś ubytkowy flakon Acqua Di Gio EDT w rozsądnych pieniądzach?

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
24.04.2026, 12:05:21 via Wykop
  • 5
@dyniel: Psikać się z sampla to tak jakby iść do prostytuki żeby z nią pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vizori
vizori
24.04.2026, 12:21:20 via Wykop
  • 9
Psikać się z sampla to tak jakby iść do prostytuki żeby z nią pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@c_39: No ale tu masz 20 różnych k-----k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
c_39
c_39 21.04.2026, 15:46:29
  • 0
Ma ktoś porównanie Rayhaan Aquatica do Simeone Andreoli - Malibu Party In The Bay? Warto dopłacać?

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

burczymucha
burczymucha
burczymucha
21.04.2026, 16:55:17 via iOS
  • 3
@c_39: mam oba flakony i myślę, że nie warto, Malibu lepiej trzyma ale zapachowo są bardzo zbliżone i trudno wyczuć jakąś istotną różnicę. Gdybym nie miał obu po ~20 ml tylko chciałbym mieć pełną butle to bym został przy Rayhaan
  • Odpowiedz
FareL94
FareL94
21.04.2026, 17:08:48 via Wykop
  • 4
@c_39: Mam flakon Rayhaana i odlanego Malibu. Dla mnie czuć wyższą jakość Malibu i u mnie znacznie lepiej wypada pod względem parametrów. A czy warto dopłacać 3x więcej, pewnie nie.
  • Odpowiedz
c_39
c_39 19.04.2026, 16:31:13
  • 0
Ma ktoś z Was może YSL Myslf L Absolu? Wasze atomizery też dają taką mocną punktową wodnista chmurę bez większego rozpylenia? ://

#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jake1324
Jake1324
Jake1324
19.04.2026, 17:59:59 via Wykop
  • 1
@c_39: z ysl chyba już tak jest, mój babycat daje tyle płynu że jak psiknę na dłoń to dosłownie ścieka z niej plyn, mam wrażenie że jeden psik to 0.5ml
  • Odpowiedz
Jake1324
Jake1324
Jake1324
19.04.2026, 19:31:32 via Wykop
  • 1
@c_39: nie, ja mam starsza wersje z biała etykietą i normalnie psika jeden ogromny psik. U mnie top atomizer jest w amouage bo malutko leci i sobie dozujesz ile chcesz
  • Odpowiedz
c_39
c_39 15.04.2026, 08:46:09
  • 0
Odlewa ktoś Rayhaan Aquatica i Bois Imperial? Najlepiej od jednej osoby

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
15.04.2026, 10:30:40 via Wykop
  • 0
@Vhredny: Po ile?
  • Odpowiedz
Vhredny
Vhredny
15.04.2026, 10:39:21 via iOS
  • 0
Bois po 3,1 a aquatica po 1,80 - moge tez opchnac ubytkowy flakon
  • Odpowiedz
c_39
c_39 13.04.2026, 19:45:24
  • 0
Pytanie do ludzi którzy obcowali z tymi zapachami, czy Bois Imperial jest choć trochę zbliżony do Boss Bottled Beyond?

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arch_Kris
arch_Kris
13.04.2026, 19:48:13 via Wykop
  • 7
@c_39: Realnie to nie są podobne. Pewnie jakieś nuty wspólne są, ale jak dla mnie zupełnie inne zapachy.
  • Odpowiedz
czasowstrzymywacz
czasowstrzymywacz
13.04.2026, 21:38:15 via Wykop
  • 2
@c_39: nie, szybciej do Ganymede
  • Odpowiedz
c_39
c_39 13.04.2026, 16:19:07
  • 4
Siema, na sprzedaż idą:

Versace Pour Homme (4205EK) ok. 65/70 ml - 130 PLN

Armani Stronger With You Intensely (38YD02H) ok. 65 ml
c_39 - Siema, na sprzedaż idą: 

Versace Pour Homme (4205EK) ok. 65/70 ml - 130 PLN 
...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinek15c
cinek15c
cinek15c
13.04.2026, 18:37:23 via Wykop
  • 1
@WildAnimal
bardzo ładne ubytkowe flakony w dobrych cenach :)
może coś Ci przypadnie do gustu
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
14.04.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 0
@c_39: Stronger i Issey Miyake sprzedane
  • Odpowiedz
c_39
c_39 21.03.2026, 15:02:34
  • 0
Siema, zna ktoś z Was wagę pełnego flakonu Afnana Supremacy Collectors Edition?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocursky
kocursky
21.03.2026, 15:07:44 via Wykop
  • 5
@c_39: 365g z korkiem, 314 bez
  • Odpowiedz
c_39
c_39
Autor
21.03.2026, 15:51:39 via Wykop
  • 1
@kocursky: Dziękuję Ci bardzo
  • Odpowiedz
c_39
c_39 22.02.2026, 16:46:58
  • 1
Siema, na sprzedaż:

Rabanne 1 Million Lucky - ok 97 ml - 220 PLN

Azzaro The Most Wanted Intense EDT - ok. 95 ml - 170 PLN

Rasasi
c_39 - Siema, na sprzedaż: 

Rabanne 1 Million Lucky - ok 97 ml - 220 PLN

Azzaro The...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c_39
c_39
Autor
23.02.2026, 21:10:16 via Wykop
  • 0
@c_39: Azzaro, Zimaya i Hawas sprzedane
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Prawica Lewica

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking