Rabanne 1 Million Lucky 98/100 ml - 180 PLN Dolce & Gabbana The One EDP - 140/150 ml - 220 PLN (Tester, brak pudelka) Versace Pour Homme - myślę, że 65-70
ale to jestem akurat w stanie przeboleć jeżeli zapach jest ładny
@c_39: No nie wiem, to ma parametry wody z krany, chociaż zapach uwielbiam. Jakby kosztowały ze stówkę, to miałbym kilka flakonów na zapas, a tak to szkoda kasy i nerwów.
Ktoś z Was suplementowal może ten specyfik? Chodzi mi głównie o wyciszenie układu nerwowego i zbicie trochę tętna, bo rośnie mi nieadekwatnie szybko do wysiłku i za wolno po tym wysiłku spada.
@c_39: masz, zwracanie uwagi na puls jest jednym z nich :) jak zaczniesz olewać puls to z czasem wróci do normy, bo aktualnie to masz takie perpetum mobile
Jak ma się Dior Homme 2020 względem Dior Homme Sport 2021? Ogólnie DHS to całkiem ładny zapach, ale trochę zbyt oficjalny i bardziej pasuje mi pod koszulę niż do bluzy i ciekawi mnie ten zwykły Homme a nie mam gdzie powąchać
Widzę, że jest obecnie niezła cena za Arabiyat Prestige Marwa, miałem kiedyś Zara Sunrise On The Red Sandunes Intense, ogólnie mi się podobały poza okropnym cytrusowy chemicznym otwarciem, testowałem też Hawas Kobra który był całkiem spoko, ale coś nie do końca mi w nim siedziało. Warto zakupić tą Marwę? Czuć jakąś większą różnicę od tej dwójki?
@c_39: odebrałem wczoraj Flakon z rossmana, zjada zare, a aqua dubai to już w ogóle, oczywiście ze zapach za stówkę nie będzie turbo naturalny, ale w porównaniu do zary i al haramaina jest zdecydowanie mniej syntetyczny
@c_39: kiedyś Zara była wychwalana, dzisiaj czytam że to chemol. Na Aqua Dubai też był ogromny hajp, ceny były kosmiczne... dzisiaj to samo co Zara. Teraz Marwa ma swoje 5 minut... ale długo to potrwa? Mam wszystkie 3 zapachy, każdy jest inny ale każdy przyjemnie mi się nosi.
Najlepiej to kupić sobie odlewkę LV i sprawdzić czy jest sens szukać zamiennika, czy faktycznie to nadperfumy. I zamiast kupować kilka flakonów
@c_39: mam oba flakony i myślę, że nie warto, Malibu lepiej trzyma ale zapachowo są bardzo zbliżone i trudno wyczuć jakąś istotną różnicę. Gdybym nie miał obu po ~20 ml tylko chciałbym mieć pełną butle to bym został przy Rayhaan
@c_39: Mam flakon Rayhaana i odlanego Malibu. Dla mnie czuć wyższą jakość Malibu i u mnie znacznie lepiej wypada pod względem parametrów. A czy warto dopłacać 3x więcej, pewnie nie.
@c_39: z ysl chyba już tak jest, mój babycat daje tyle płynu że jak psiknę na dłoń to dosłownie ścieka z niej plyn, mam wrażenie że jeden psik to 0.5ml
@c_39: nie, ja mam starsza wersje z biała etykietą i normalnie psika jeden ogromny psik. U mnie top atomizer jest w amouage bo malutko leci i sobie dozujesz ile chcesz
#perfumy
źródło: IMG_20250919_184251
Pobierz