Wpis z mikrobloga

Wpis dla osób które lubią grać a zastanawiają się nad internetem z @T-Mobile Serdecznie odradzam. Ponad godzinę walczyłem żeby ustawić typ NAT na otwarty żeby na koniec dowiedzieć się że nie ma takiej możliwości żeby mieć taki luksus w T-Mobile. Jedynie co mi pozostaje to zapłacić 600 zł kary i uciekać np. do Orange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swiatlowod #tmobile #internet #gaming #xbox
  • 15
@asfalt01: jest w ogóle jakis internet mobilny bez limitu? co wchodze sprawdzić to każdy mówi co innego. Jak pomysle, że pare lat temu sciagałem po 350 GB i więcej na red bul mobile za 15zł miesiecznie a teraz mamy to co mamy to się płakać chce
@asfalt01:
@vertexnormal:
Ja korzystam w internetu domowego w T-Mobile (opcja do 60 Mbps) jeszcze po starej cenie (dawniej był za 54,99/msc) i nie narzekam. Fakt, że jak się pobiera jakąś gierkę, to trzeba sobie poczekać, ale coś większego zostawiam do pobierania głównie na noc, a z rozgrywką multiplayer czy odtwarzaniem wideo na internecie nigdy nie miałem problemów. Lejka też nie nakładają żadnego, czasem pobieram w miesiącu coś nawet koło 900-1000
Pust3lnick - @asfalt01: 
@vertexnormal: 
Ja korzystam w internetu domowego w T-Mobi...

źródło: comment_1650691053e65WDyxh8gB43Zrs0CL7DL.jpg

Pobierz
@Pust3lnick: miałem ten internet był spoko, teraz nadal T-Mobile tylko że światłowód, prędkość ogólnie może być ale brak możliwości otwarcia nat to jakiś żart. Powinni o tym informować
@Pust3lnick: W godzinach wieczornych , weekandy też dobrze działa , ja obecnie mam radiowy ale w godzinach szczytu to jest jakaś masakra nie da się korzystać i jadę na pakiecie z telefonu co prawda z orange , ale muszę zakupić t-mobile i przetestować czy też jest dobry zasięg.
@lentilek: Wszystko zależy od obłożenia BTS (stacji nadawczej) w twojej okolicy. U mnie jest w miarę luźno, bo wokół jedynie same malutkie wsie, a nadajników jest 4. Ja działam na antenie zewnętrznej i odległości do BTS około 3,5-4km i nawet wieczorami prędkość wynosi 50-55 Mbps. Zdarzają się np. na święta lub długie weekendy mocniejsze dropy, ale i tak nigdy nie miałem poniżej 40 Mbps. Jak chcesz to mogę jeszcze raz z
@asfalt01: jakieś konkrety w jakiej grze i jak bardzo ograniczona? Na pc czy na konsoli ograniczony nat sprawiał mi problemy ostatni raz 16 lat temu kiedy nie mogłem dołączyć do kumpla w splinter cellu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pust3lnick: Wiadomo bez anteny zewnętrznej to raczej lipa , sam miałem kiedyś dawno T-Mobile ale wtedy nawet LTE nie było tylko HSDPA+ i prędkość 7 Mbps była dla mnie wow mega ale limit wtedy 7gb na miesiąc i w nocy bez limitu xD Wtedy nic nie lagowalo wieczorami ale wtedy to każdy oszczędzał GB xD potem raidowka bez limitu i większą prędkość ale obecnie jest tak przeciążona w godzinach szczytu że