Wpis z mikrobloga

@Xinnoth: I bardzo dobrze, bo coś za często się ostatnio pojawia w gierce. Sranie mnie ciśnie jak widze w lesie postać która nie posiada absolutnie żadnego cc już nie mówiąc o tym wynaturzeniu które z lasu by najchętniej nie wychodziło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem ta postać to jakieś zaprzeczenie roli leśnika gdzie cierpi cała drużyna a fun ma jedynie to Szywańsko jeśli uda się
  • Odpowiedz
  • 0
@TraceTlen: 9cs/min, kilka killi do 20 minuty, potem wpadasz na teamfighta i na jednego fireballa 70% hp całemu enemy teamowi znika z 2 ekranów dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@TraceTlen @Niepewniak

#!$%@? się znacie, pve najlepsza gra jako jungler ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbym chciał się #!$%@?ć to bym grał supportem na bocie

ale tak na serio to właśnie chyba zagrałem idealną grę pod to o czym mówicie, siedziałem w jungli całą grę i nic praktycznie poza farmieniem nie robiłem XD

prawie 12 cs/min i 3 razy więcej CS od KrzywonogiegoBartka na Khazixie
Xinnoth - @TraceTlen @Niepewniak 

#!$%@? się znacie, pve najlepsza gra jako jungler ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-25 202658

Pobierz
  • Odpowiedz
@Xinnoth: Bardziej mnie ciekawi kogo KrzywonogiBartek obwiniał o swoje 17 śmierci w 30 minut, bo na czacie musiało się w tej gierce dużo dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szywana jest obrzydliwa jak gierka jej pozwoli skalować to bez dwóch zdań, no ale co ona ma zrobić jak jest 5 minuta gry a tam już 0/2 na topie i midzie. Nienawidzę tego picka, bo to już flipowanie
  • Odpowiedz