Gdyby to Rudy albo Caryca sprezentowali takie nocne odwiedziny byłej żonie Wójcika, to cały tag piszczałby z oburzenia. No ale jak robi to Oluś i jego ekipa to nie tylko wam to nie przeszkadza, wy jeszcze klaszczecie uszami z radości. #kononowicz #patostreamy
I jeszcze jest jedna duża róznica, Olo nie oskarżał nigdy fałszywie nikogo o prześladowanie rodziny
Nie no, nie było lajtów z oskarżaniem o list Delmy, Suma, randomowego tirowca, Dorotki, Szefita i tak dalej. Oczywiście sprawca dalej nieznany, ale to nikomu nie przeszkadza.
To co deko dziennikarz wyrabia na tagu, nie jest zadnym usprawiedliwieniem zgłoszenia na 112 i wysłania policji do kobiety, której jedynym przewinieniem jest bycie byłą żoną wariata.
Niektórzy ludzie mówią, że nie można życzyć dzieciom wroga śmierci na raka, grozić wywaleniem danych jego matki do internetu czy wzywać bezpodstawnie policji do jego domu, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba później za to przeprosić. Na tym polega odpowiedzialność. #kononowicz #patostreamy
@TheNightManager: Przecież wszystko co tutaj było o księżniczce naszej, któa i na discordach robiła krzywe akcje było, jest i jest jeszcze gorszą prawdą..
Ona myślała, że pójdzie na policje z nickiem z wykopu bez żadnych dowodów :D z jakimiś tam podejrzeniami a Policja wyda dane ludzi by mogła stalkować ich i ich rodziny :D
Bardzo sławna persona non grata u dzielnicowego swojego..
Miałem tego nie robić, ale jak ktoś wystawia na pustą bramkę, to wstyd nie skorzystać. ( ͡°͜ʖ͡°)
@Kubraczek_i_kozaczki kolejny raz, po obśmianiu jego kompromitacji, wyciąga argument „PW z miss zeza rozbieżnego”. Szkoda, że nie dodałeś fragmentu o „performensie” Sławka w sprawach wiadomych. Uważam, że moje uszczypliwości zmotywowały go do wzięcia się za siebie, więc jestem niejako ojcem jego i Marzeny sukcesu. Tylko wtedy deko narracja by Ci się sypnęła, ale mniejsza o większość.
@Kubraczek_i_kozaczki: ale tego, że psycha siądzie Ci do takiego stopnia, że będziesz manipulował chronologią zdarzeń i próbował opchnąć narrację, że kasowanie wpisu wydarzyło się po Twoim zlizaniu dla mnie śmietany na PW, a nie przed to w moim bingo nie było. Biedne dzieci, ojciec będzie teraz całą noc ładował inwektywami na jakiegoś randoma z internetu. Żeby tylko poświęcał tyle czasu ich mamie, co wykopowi ( ͡°͜ʖ͡
Katarzyno herbu pięciu Iksów i Ela! Wiem, że masz tu konto, więc apeluję do Ciebie! Uważaj na to, z kim wchodzisz w konszachty, bo kolejne treny mogą być Berlińskie! #kononowicz #patostreamy
Większość ludzi zaczynają się właśnie cieszyć majówką, ale nie u każdego tak humor dopisuje. Kilka dni temu byliśmy świadkami pierwszych "Trenów Korbielowskich", prawie 7 stronicowego dzieła dedykowanego pewnej górskiej księżniczce, która w sposób bandycki wykorzystała autora do swoich gierek. Dziś chciałem wrócić ponownie do ich lektury w geście solidarności z autorem. Niestety, zapewne przez bandycką @Moderacja dzieło nie jest już dostępne (bo absolutnie nie wierzę w to, żeby autor sam z
@wilkolak-strzegomianski: Mucharz jest już tak dostatecznie skompromitowany ale dalej siedzi w internetach robiąc z siebie pośmiewisko. To trzeba mieć ostro nasrane w bani.
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię lizał, bo to mezalians byłby dla psa." #kononowicz #patostreamy
@DarthRevan155: przyleciał naczelny burek, czyli wiadomość do bezrobotnego też dotarła. ( ͡°͜ʖ͡°) Twój idol potrafi w roast tak samo, jak ty w samodzielne myślenie.
Tutaj trzeba się jednak znowu zatrzymać. Typ, który regularnie aprobował wyciąganie prywaty innych ludzi na tagu, jak np. @ThiZ, nagle wyskakuje, że wykop już do prywaty nie jest, bo to jego brudy wyszły na światło dzienne.
@TheNightManager: bo Panie Wykopeczku prywata na tagu to jest dla zarządu i ekipy chodnikowej, dla Wykopeczka jest natomiast użeranie się z zaburzonymi psychicznie lateksami i prostowanie ich kłamstw 24/7 ( ͡°
jego były przyjaciel sobie wystawił laurkę, jednocześnie wrzucając film nagrywany z przyczajki, bez kontekstu, z jakimiś wyzwiskami.
@TheNightManager: przypomina mi się pewna sytuacja kiedy ktoś zapewniał pewną kobietę w trakcie rozmowy że nie jest nagrywana i rozmowa nie zostanie upubliczniona, tylko po to żeby chwilę później te rozmowę upublicznić xD
@JK74: O, ten co nie wiedział kiedyś jak działa przedawnianie czynu i ktoś kompletnie niepowiązany z prawem musiał mu to tłumaczyć, nadal próbuje się wypowiadać na tematy prawne ( ͡°͜ʖ͡°) to nie dziwota że niestety umorzono, prawniczku.
@JK74: Ty akurat powinieneś pakować dupę w troki i zamawiać ubera na Białystok, żeby dopilnować, aby nowa ulubiona pacynka Twojej właścicielki znowu nie ztraumatyzowała Toli.
Nie no, nie było lajtów z oskarżaniem o list Delmy, Suma, randomowego tirowca, Dorotki, Szefita i tak dalej. Oczywiście sprawca dalej nieznany, ale to nikomu nie przeszkadza.
To co deko dziennikarz wyrabia na tagu, nie jest zadnym usprawiedliwieniem zgłoszenia na 112 i wysłania policji do kobiety, której jedynym przewinieniem jest bycie byłą żoną wariata.