Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JK74

JK74

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 13102
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 13093
  • Obserwujący 77
  • Obserwowane 589
Grzesiek_Lato
Grzesiek_Lato
10.06.2026, 06:44:11
  • 9
#kononowicz Rozkminka
Ale z czasem męczące się robi oglądanie tych wszystkich wojenek. Śmieszne posty o zielonym albo o korespondencie wojennym z Iraku (dla znajomych ksywa wiadro), przeplatają się z jakąś chujnia typu grożeniem, oskarżeniami, czy wojenkami prawnymi. Dla mnie to jakas abstrakcja dosłownie dzień w dzień n---------ć się nawzajem na forum ze śmiesznymi obrazkami. Jeszcze niektórych można zrozumieć, np. Olo w sumie zaczął cały temat i do tego prowadzi osobistą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 10.06.2026, 06:49:23 via Wykop
  • 6
@Grzesiek_Lato: nie żadne 300, bo od tego jeszcze trzeba odliczyć podatek nie podatek
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 20:02:32
  • 16
Drogi Zawiasie czy jak uważam Prawilniku. Widzę, że piecze, że William Cyferki nie dał się przerobić Kobaltowemu Księciu. Powiedz, podobały Ci się zdjęcia "chłopca", którymi chwalił się Kuchcik? Macie jakiś przydział zdjęć "chłopca", czy może nie dla psa kiełbasa i takie rzeczy dla siebie zachował?
#kononowicz #patostreamy
JK74 - Drogi Zawiasie czy jak uważam Prawilniku. Widzę, że piecze, że William Cyferki...

źródło: image

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:04:32 via Wykop
  • 6
@krzysztof_suchodolski: i kiedyś pił wódkę z Barnejem i Sikorą! Sam widziałem!
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:06:14 via Wykop
  • 4
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: mi po nic. Moi koledzy takich zdjęć nie zbierają, Twoi tak
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:21:35 via Wykop
  • 3
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: no I czego nie rozumiesz? Piętnował rozsylanie przez Mariolę takich zdjęć do Twojego kolegi, który pierwsze co zrobił, to się nimi jak ostatnia łuchudra podzielił
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:27:37 via Wykop
  • 3
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: bo nie zbierał. Otrzymanie takiego zdjęcia to nie zbieranie. Twój kolega celowo je gromadził
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:31:02 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: widziałeś ten filmik?
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:38:34 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: Kuchtyk się tym chwalił, a jedno nawet wysłał osobie trzeciej
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:49:26 via Wykop
  • 3
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: nie, nie mówię o zdjęciu dziecka przytulonego do matki. Mówię o celowym pobraniu zdjęć małego dziecka przez 30 letniego chłopa. A to, że gość wysłał zdjęcie dziecka, które dostał od głupiej kobiety na priv, tylko potwierdza jakim jest człowiekiem. I takich masz właśnie kolegów
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:54:22 via Wykop
  • 1
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: czyli tylko dla siebie te zdjęcia Twój kolega trzymał? Nie dzielił sie z kolegami z DC?
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 20:57:29 via Wykop
  • 1
@AntyBocian07: ja w ogóle do czego innego pije. Był screen jak Kuchcik pisał, że ma dużo zdjęć pastorowego chłopca. Gość pobierał jakieś zdjęcia trgo dziecka z profilu na FB czy skądś
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 21:02:46 via Wykop
  • 1
@AntyBocian07: wiem. Próbuję mu uświadomić z jakimi degeneratami się wozi, którzy kolekcjonują zdjęcia cudzych dzieci, najpewniej żeby jakieś memiki robić, bo nie wiem po co Kobalciarzowi mogły być potrzebne te foty
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 21:24:44 via Wykop
  • 0
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: ale dorosłych. A nie dzieci
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 21:24:59 via Wykop
  • 0
@AntyBocian07: a oni go przegonili stamtąd?
  • Odpowiedz
MilaKa88
MilaKa88
09.06.2026, 21:02:27
  • 10
Pierwsza taka afera w Wadowicach w tym roku, ale czy ostatnia?🧐 https://youtu.be/9nFp63C6zjQ?is=NugQi0mFBfI1gU90
#kononowicz #patostreamy
MilaKa88 - Pierwsza taka afera w Wadowicach w tym roku, ale czy ostatnia?🧐 https://y...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 21:06:46 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jCastillo
jCastillo
jCastillo
09.06.2026, 20:22:24
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 20:26:59 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 20:25:58
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AntyBocian07
AntyBocian07
09.06.2026, 20:29:30 via Wykop
  • 8
@JK74: w Wadowicach orgie a w Tychach to co najwyżej popierdywanie na strychu z tajfunem
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
09.06.2026, 20:34:34 via Android
  • 5
@AntyBocian07 suche pierdy z octem (dry farts with vinegar)
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 19:25:02
  • 21
Randkowanie to najtrudniejsza rzecz od pewnie zarania dziejów. Oczywiście nie dla wszystkich i nie zawsze. Bo pewna część facetów nie miała jeszcze lepiej. Ja należę do tej niewielkiej 28% części facetów, którzy utrzymują szczupłą zdrową sylwetkę. W zależności od miesiąca, należe do tej grupy między 20% a 25% najlepiej zarabiających Polaków. Mam 1,80 m, więc już według feministek jestem mężczyzną. Problemem u mnie jest to, że szukam zdrowej kobiety, więc odpada
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:27:59 via Wykop
  • 9
@centerario: Jestem po 30-ste. Nie szukałem miłości do tego czasu. Ostatnio postanowiłem to zmienić. Większość dziewczyn z mojego otoczenia wypadła z obiegu (w związkach żonate), z tą resztą nie chciałbym się wiązać. Jako, że jestem nieśmiały to założyłem konto na kilku portalach randkowych (konta premium). Nie jestem jakiś ani modelem ani też brzydki. Fajna praca, ciekawe zainteresowania. Fajnie się ze mną rozmawia. Niemniej jednak po 2 tygodniach i po wysłaniu
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:32:48 via Wykop
  • 3
@PZt37: Do mnie czasem pisał "y" z Azji i sobie gadałem dla beki, fotki dostawałem itp. aż doczytałem, że to się nazywa sha zhu pan* i są tysiące ludzi trzymanych w de facto niewoli w jednym rejonie Azji żeby te scamy robić.
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:46:09 via Wykop
  • 2
@centerario: Są programy dla takich jak my np. #slubodpierwszegowejrzenia ale to jednak trochę taki tinder. Spoko ziomki, pozytywne i otwarte na związki relacje trafiają na toksyczne smęciary przetyrane przez narcyzów. Co może pójść nie tak?
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:47:23 via Wykop
  • 3
@centerario: ale powiem Ci, że ja po 15 latach małżeństwa jestem cieniem samego siebie, uważaj na toksyczne kobiety
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:59:40 via Wykop
  • 3
@PasztetDuda: Ale jesteś noga, pokazałeś maila, teraz ja przejmę kontrakty
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 18:48:32
  • 18
Przecież Łukasz miał rację. Nie było żadnej sprawy Majora - nieumyślne spowodowanie śmierci i uwaga, stosowanie wobec Majora przemocy ekonomicznej. Piotr, Kasiula i Szczęsny nigdy nie pokazali jakie to "materiały" złożyli w prokuraturze, ani o czym zawiadomili. Ja nie wiem jakie były intencje Piotra, uważam, że mogły być słuszne, ale cały ten cyrk jedynie ośmieszył sprawę i był zdalnie sterowany.
#kononowicz https://wykop.pl/wpis/86421955/co-niebieskokartano-nieco-ponad-rok-temu-mowil-o-s #patostreamy
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO +5
Co niebieskokartano nieco ponad rok temu mowił o sprawie dyskoprynca i śledztwa swojego pierwowzoru. No coz, lepiej zajac sie sprawa poźno niz wcale. https://streamable.com/g9wrfphttps://streamable.com/g9wrfp
#kononowicz #patostreamy
więcej
JK74 - Przecież Łukasz miał rację. Nie było żadnej sprawy Majora - nieumyślne spowodo...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 18:50:59 via Wykop
  • 4
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: a czemu Ty nie wrzucisz? Przecież masz
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 18:55:01 via Wykop
  • 3
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: powiem Ci czemu nie wrzucę póki co. Bo mi się nie chce nazwisk cenzurować xD Ale jeżeli Tobie się chce, to wrzucaj śmiało
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 18:58:45 via Wykop
  • 1
@lkasz-lukaszenko: może i było to jakimś istotnym motywatorem Piotra, ale uważam, że jednak nie podobało mu się to jak zamęczono Majora
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 18:58:56 via Wykop
  • 2
@PodbityZawiasMebloscianki_KOBO: okej, potem wrzucaj
  • Odpowiedz
JK74
JK74
Autor
09.06.2026, 19:14:36 via Wykop
  • 3
@gr0m1t: może i tak jest. Ja po prostu lubię Piotra więc może na jego korzyść interpretuję ;)
  • Odpowiedz
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
09.06.2026, 19:03:24
  • 1
#kononowicz
https://wykop.pl/wpis/86422345/odrobki-kononowicz-ankieta#296613063
Olo dziś na lajcie się chwalił że w pracy się opala.

(Nie piszę w wątkach tego typa wedle jego życzenia.) #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 19:13:01 via Wykop
  • 1
@lkasz-lukaszenko: to niech się Czika zdecyduje czy mu wierzy we wszystko, czy nie wierzy
  • Odpowiedz
andrenek
andrenek
09.06.2026, 18:58:58
  • 13
#kononowicz sam zrobiłem
#patostreamy
andrenek - #kononowicz sam zrobiłem 
#patostreamy

źródło: 1000016229

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 19:11:34 via Wykop
  • 4
@bellacavem: https://streamable.com/wri3qw
JK74 - @bellacavem: https://streamable.com/wri3qw
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 19:07:28
  • 11
Jak już jesteśmy przy sprawie Majora, to przypomniała mi się dobra odklejka Pana Bogumiła na @bezpravkano207. Oczywiście nie mógł wypuścić z rąk takiej okazji do nachapania się atencją jako wielki dziennikarz i zaczął masowo uskuteczniać swoje mitomanie. Np. taką, że mu w prokurautrze w Jędrzejowie powiedzieli, że sprawę ze względu na złożoność (XD) Kraków przejmie (XDD) Co tam, że PR w Jędrzejowie podlega pod Prokuraturę Okręgową w Kielcach, Kraków lepiej
JK74 - Jak już jesteśmy przy sprawie Majora, to przypomniała mi się dobra odklejka Pa...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner
09.06.2026, 20:27:22 via Wykop
  • 3
@JK74: Pewnie pomylił Sędziszów z Sędziszowem Małopolskim (który jest nota bebe w woj. podkarpackim) xD Małopolski = Kraków, taki risercz logumitowy.
  • Odpowiedz
andrenek
andrenek
09.06.2026, 18:43:08
  • 13
#kononowicz ale to trzeba mieć smutne życie i brak innych zajęć, żeby nagrywać każdego lajta i robić z tego shoty xD stulejky znajdźcie se babę i za cycka potrzymajcie!
#patostreamy #rzekasmierdzi
andrenek - #kononowicz ale to trzeba mieć smutne życie i brak innych zajęć, żeby nagr...

źródło: 1000016228

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 18:52:28 via Wykop
  • 6
@andrenek: Irasowi na serce dobrze robią jedynie 3 wiśnie na maszynie
  • Odpowiedz
Kubraczek_i_kozaczki
Kubraczek_i_kozaczki
09.06.2026, 18:34:16
  • 2
#odrobki

#kononowicz #ankieta #patostreamy
Kubraczekikozaczki - #odrobki

#kononowicz #ankieta #patostreamy

źródło: InCollage_20260609_200124076

Pobierz

Co polecacie na bezpieczne łapanie opalenizny, gdy słoneczko przypieka, aż asfalt skwierczy?

  • Delikatny kremik 13.3% (2)
  • Tylko balsam 6.7% (1)
  • Deko gangsterskiej emulsji 80.0% (12)

Oddanych głosów: 15

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 18:34:51 via Wykop
  • 2
@Kubraczek_i_kozaczki: a kto Ci powiedział, że do tej roboty potrzebny mu olejek? ;)
  • Odpowiedz
andrewkmc
andrewkmc
andrewkmc
09.06.2026, 17:40:25
  • 18
Boguś, wiem że to czytasz, bo wiadomo, że nie potrafisz żyć bez wykopu - odpal swoj kanał na yt i dawaj w lajta z donejtami! To najlepszy sposób, żeby wszystko wyjaśnić, no i też zarobisz sobie na pryte!

#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 17:47:05 via Wykop
  • 4
@PasztetDuda: najlepsze jest jak on grozi komuś z czatu, że już zaraz na policję jesteś zgłoszony i Cię namierzą xd
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
09.06.2026, 17:34:03
  • 11
#kononowicz #patostreamy

Ma ktoś shota z nocnego lajta bugiego, gdzie go matka ochrzaniła że drze się o 3 w nocy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 17:35:58 via Wykop
  • 4
@DarthRevan155: to jest lajt Noc z Milenką inna nazwa Ostatnia nocka.. i tam jest jakaś wypowiedź o Kasiuli, tylko trzeba podgłośnić bardzo
  • Odpowiedz
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
lkasz-lukaszenko
09.06.2026, 16:59:18
  • 0
#kononowicz
Ale jak usunął coś za co miałby mieć przypał to jest okoliczność łagodząca.
Wymiękł i okazał się tchórzem ale w razie sprawy to dziala na jego K0rzyść #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 17:00:44 via Wykop
  • 0
@lkasz-lukaszenko: nie działa, bo robi to już od roku, te obecne treści dotarły już do kogo miały dotrzeć, a on nie przeprosił
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 17:03:03 via Wykop
  • 2
@lkasz-lukaszenko: wyroków za publikowane na kilku platformach stwierdzenia trafiające do tysięcy ludzi, o oprawianiu dzieci, o trzymaniu ich za zakładników, o zagrażaniu ich życiu i zdrowiu i wiele wiele innych?
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 17:05:11 via Wykop
  • 2
@ProktoDewastator: szczególnie, że na twitterze nie skasował, jedynie ukrył profil, ale nadal treści trafiają do kilkuset osób
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 17:09:33 via Wykop
  • 0
@lkasz-lukaszenko: w wiadomościach może nie, ale pójdą szeroko ;)
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 17:17:33 via Wykop
  • 0
@lkasz-lukaszenko: może i tak, ale to jest dobry temat na reportaż
  • Odpowiedz
JK74
JK74 09.06.2026, 16:59:57
  • 14
Nie ma absolutnie, ależ to absolutnie żadnych zarzutów do jego działalności.
Nie ma wojny w Ba Sing Se
#kononowicz #patostreamy
JK74 - Nie ma absolutnie, ależ to absolutnie żadnych zarzutów do jego działalności.
N...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProktoDewastator
ProktoDewastator
09.06.2026, 16:53:01
  • 13
Podlinkuje ktoś kompilacje donejtów bogutka, wstawię pod postem gonciarza gdzie płacze i udaje pokrzywdzonego #kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JK74
JK74 09.06.2026, 16:53:52 via Wykop
  • 3
@ProktoDewastator: https://shorturl.at/ofrwY
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

"Zdymana enigma" - bellacavem

  • Pani Margotowska i jej fundacja dołączyła do zacnego fundacji wdrażających tradycje wigilijne Pełnego Prezesa. Otóż ma braki w sprawozdaniu z działalności za 2024 r. Obecnie ranking wygląda następująco: 1. Pełny Prezes - 5 lat braków, 2. Fundacja ze Śląska - 3 lata (po mojej interwencji uzupełnione), 3. Margotowska - 1 rok
  • Kobierzyn
  • https://albert.krakow.pl/pl/wesprzyj-nas/

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 13.04.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 05.02.2026

    VIP
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking