Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tavir
Tavir

Tavir

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2195
  • Znaleziska 424
  • Mikroblog 1771
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 29
Cedrik
Cedrik
30.05.2019, 07:14:33
  • 2198
Co za p------a akcja to ja nie, Mirasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moja babcia jest wziętą nauczycielką angielskiego z tzw. "powołania" - czyli robi to, bo to kocha. Już dawno osiągnęła wiek emerytalny, mogłaby odpoczywać, ale nie - uczy dalej. Kocha to, a przy okazji ma pieniądze, które są ważne zwłaszcza po śmierci dziadka, który co by tu nie mówić, utrzymywał dom jako wybitny inżynier znany w całym kraju. #krakow
  • 305
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 30.05.2019, 09:37:08
  • 24
@powaznyczlowiek: Jak można użyć argumentu, że blokuje miejsce młodym? Przecież w interesie nas wszystkich jest, żeby ludzie pracowali najdłużej jak się da.
  • Odpowiedz
miejskismog
miejskismog
23.05.2019, 06:23:29
  • 277
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 23.05.2019, 10:34:11
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
spokoromek
spokoromek
03.04.2019, 15:44:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czołem,
Promocja na Paxy właśnie się skończyła. Macie jakieś wiadomości co będzie następne : >

#ikea
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 03.04.2019, 17:23:46
  • 1
@spokoromek: Już jest info, że materace i rozkładane sofy
  • Odpowiedz
kajbel
kajbel
13.03.2019, 08:26:54
  • 25
Oooo @IKEApl jest na wykopie ;o Korzystając z okazji, chciałbym opisać z jakim betonem, brakiem logicznego myślenia i brakiem dobrych chęci ze strony pracowników spotkałem się w Ikei Poznań.

Postaram się to jakoś logicznie rozpisać, ale sytuacja była tak absurdalna, że dosyć ciężko ją w prosty sposób opisać.

1. Moja żona pojechała do Ikei złożyć zamówienie na szafę PAX. Miły Pan z obsługi skonfigurował żonie na komputerze szafę zgodnie z życzeniem, dodatkowo wzięliśmy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 13.03.2019, 10:52:08
  • 0
@kajbel: Sporo zależy na kogo trafisz. Mogło się skończyć tak, że monterzy nie wzięliby dodatkowej obudowy z magazynu, wróciłaby do IKEA, a Ty byś dostał kasę z powrotem.
Procedury się zmieniają co jakiś czas, pracownicy się zmieniają. Nie każdy ma po klika lat stażu i wszystko wie.
  • Odpowiedz
lucasy
lucasy
13.03.2019, 10:01:45
  • 0
#ikea #pax Łączył ktoś ze sobą 2 szafy tak aby uzyskać 4m miejsca na ciuchy? Wychodzi taniej niż szafa w zabudowie na ten rozmiar, tylko czy to się uda tak spiąć by tworzyło to w miare spójny układ?

Ten planer to się tnie straszliwie jak chcę taki zestaw z dwóch zbudować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 13.03.2019, 10:30:05
  • 0
@lucasy: Jak tylko masz prostą podłogę to bez większego problemu. Zastanów się czy chcesz dosuwać do samej ściany, bo ciężko jest potem wsadzić palce by otworzyć drzwi.
  • Odpowiedz

523

Poradnik Freelancera - od dzisiaj już nikt was nie wydyma :D

Poradnik Freelancera - od dzisiaj już nikt was nie wydyma :D

Mireczki, taki mały poradnik do umów dla kogoś kto robi modyfikacje do oprogramowania.

Stivo75
z
wykop.pl
dodany: 09.03.2019, 13:35:29
  • 129
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    freelance
Tavir
Tavir
Tavir 10.03.2019, 09:59:55
  • 21
@Stivo75: No jak zamawiasz hydraulika, bo nie masz ciepłej wody, a on przyjedzie po dwóch miesiącach, wymieni jeden zawór i wszystko działa to ile trwa według Ciebie taka usługa? Doskonale rozumiem podejście klienta i to jest wina Twojej komunikacji z klientem, że jest niedoinformowany.
S.....u
S.....u
konto usunięte 07.03.2019, 10:02:10
  • 0
Czy samodzielne złożenie kanap z Ikei jest osiągalne dla laika? Czy to wyższa szkoła jazdy i potrzebna jakaś wkrętarka?
#ikea #meble #kanapa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 08.03.2019, 14:31:52
  • 0
@ShinpuTokubetsu: Nie będzie Ci potrzebny ani młotek ani klucze imbusowe. Jaką sofę kupujesz?
  • Odpowiedz
RRybak
RRybak
04.03.2019, 10:02:07
  • 0
Ej, bo będę musiał teraz parkować na płatnych przez jakiś czas. Chcę sobie to ułatwić maksymalnie i doładować kartę ŚKUP. Problem w tym, że przyjeżdżam koło 7:00, a strefa jest chyba od 9:00.
Musze schodzić o 9:00 do auta, czy mogę se zaznaczyć od 7:00 na 8h? On sam zacznie naliczać od 9:00, czy od 7:00? Czy może ustawienie na 8h nie uwzględni dwóch pierwszych (bo są bezpłatne) i policzy mnie do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 04.03.2019, 15:13:18
  • 2
@RRybak: Będzie liczyło od 9.00 te 8 godzin
  • Odpowiedz
tHoePs
tHoePs
28.02.2019, 20:38:56 via Android
  • 0
Ktoś może wie czy w #ikea da się zrobić tak żeby w jednym sklepie zrobić zamówienie (kilka rzeczy, płatność na raty) a w drugim towar odebrać? #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 28.02.2019, 20:45:06
  • 0
@tHoePs: Nie da się
  • Odpowiedz
gurken
gurken
19.02.2019, 22:09:39
  • 0
Mirki prośba o pomoc bo zaraz zwariuje... Zaprojektowałem sobie szafę PAX z Ikea, elegancko narożną na 236cm, jutro chciałem jechać ją kupić ale coś mnie podkusiło żeby dokładnie zmierzyć wysokość od podłogi do sufitu i wyszło mi, że niekiedy jest 234,5 a w paru miejscach 236.... Zatem szafa mi kur... nie wejdzie. Można te szafy jakoś... no nie wiem, obniżyć o te 2-3cm?

#ikea #pytanie @ikeapl #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 21.02.2019, 16:05:07
  • 0
@IKEApl: Od kiedy są takie zalecenia?
  • Odpowiedz
Tavir
Tavir
Tavir 22.02.2019, 11:58:59
  • 0
@IKEApl: Żeby postawić szafę składając ją na podłodze sufit musi mieć 244cm. Szafa ma 236cm. Skąd się w takim razie bierze u was te 5cm?
  • Odpowiedz
MiguelZCali
MiguelZCali
13.02.2019, 07:47:11
  • 824
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 13.02.2019, 12:09:37
  • 4
@MiguelZCali: Uważam, że ma rację. Zupełnie inaczej byś planował życie, gdybyś nie zakładał, że po przekroczeniu jakiegoś wieku będziesz niezależnie od wszystkiego dostawał jakieś środki.
I uważam, że zdecydowanie większą uwagę przywiązywaliby ludzie do odpowiedniego wychowania swoich dzieci i relacji z nimi niż teraz. Gro osób ma depresje czy inne ddd przez rodziców, którzy mają serdecznie w dupie odpowiednią opiekę nad dziećmi, bo wiedzą, że i tak na starość będzie
  • Odpowiedz
nocnica
nocnica
13.12.2018, 11:32:30
  • 0
Gurwa, Mirki zaraz mnie wuj jasny strzeli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy ktoś z was ma szafę #pax z #ikea i wyregulował ją bez problemów? Jedyne co udało mi się wyregulować to szparę między drzwiami, ale cała reszta ni wuja. Te p--------e śrubki nie chcą się w ogóle ruszyć. Wydaje mi się, że po prostu te drzwi są za ciężkie, żeby móc je tak
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 13.12.2018, 15:04:27
  • 0
@nocnica: Co chcesz zrobić z tymi drzwiami? Najlepiej wstaw zdjęcie
  • Odpowiedz
dagrassobielsko
dagrassobielsko
05.12.2018, 19:15:06
  • 3
WYNIKI LOSOWANIA
Z racji tego że nie działa #mirkorandom, losowaliśmy pierwszym lepszym generatorem http://www.web4u.pl.
Duże dowolne pizze w naszym lokalu wygrywają:
@Diablo97
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 05.12.2018, 19:47:49
  • 1
@dagrassobielsko: Ale fart xD btw. każdy tam może podejść i podać mój nick
  • Odpowiedz
daeun
daeun
22.11.2018, 18:06:28 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 22.11.2018, 19:42:42
  • 4
@daeun: Ty widzisz skakankę, my widzimy możliwości (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
mruz12
mruz12
mruz12
08.11.2018, 06:55:04 via Android
  • 2
Mircy! Popsulem kanapę z Ikei. Bok trzymał się na 2 śrubach, które wyrwalem razem z kawałkami płyty. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Płyta trzyma się chyba tylko na zszywkach więc myślałem, żeby je po kolei wyciągać i po prostu wymienić płytę. Chyba, że są jakieś zaprawki czy kołki do naprawy?
#stolarstwo #ikea #diy #pytanie
mruz12 - Mircy! Popsulem kanapę z Ikei. Bok trzymał się na 2 śrubach, które wyrwalem ...

źródło: comment_HgJuF6W2rAR3oMRepp4CBXQ8cRrl80sU.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 08.11.2018, 08:43:23
  • 2
@mruz12: Do IKEA idź i zapytaj czy są w stanie ogarnąć ten element i za ile.
  • Odpowiedz
motaboy
motaboy
30.10.2018, 16:15:09
  • 67
Katowice-Zawodzie. #katowice #zwiazki :-)
motaboy - Katowice-Zawodzie. #katowice #zwiazki :-)

źródło: comment_9vp7oO9da1wOd38EnoU3T0YZaaEpPU48.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 30.10.2018, 19:56:17
  • 4
@Phillippus: @motaboy: Pozdrawiam mirków zza ściany :)
  • Odpowiedz
Tavir
Tavir
Tavir 30.10.2018, 19:58:52
  • 0
@Phillippus: 5 :D
  • Odpowiedz
Singularity00
Singularity00
15.10.2018, 21:06:40
  • 1
#remontujzwykopem szykuje mi się montaż #kuchnia i w związku z tym mam pytanie co by nie dać się naciąć na rady wszystkowiedzścej ekipy, która wie nie jak być powinno a jak żeby im było wygodnie: blat kuchenny zamówiony w #ikea
będzie się składał z 2 części, które będą połączone na silikon (listwa odpada bo by przeszkadzała i brzydko to wygląda, poza tym w miejscu łączenia potrzebuję
Singularity00 - #remontujzwykopem szykuje mi się montaż #kuchnia i w związku z tym ma...

źródło: comment_VVBb8AGNnD6FbDRanULHk5t0cUN4aFf8.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 16.10.2018, 21:31:54
  • 1
@Singularity00: Wcinkę Ci mogą zrobić tak jak wspominał ktoś wyżej i będziesz zadowolony. Tylko im powiedz o tym na początku, bo nie każda ekipa to robi, a jak zetną normalnie to będzie za późno. No i skasują ekstra 250 zł, ale jak chcesz gładką powierzchnię to warto.
  • Odpowiedz
dziobalica
dziobalica
14.08.2018, 14:58:57
  • 1
Mirasy wie ktoś może gdzie można kupić żywego niebieskiego storczyka w okolicach #bielsko #katowice #slask ?
#kwiaty #ogrodnictwo #kiciochpyta #pomocy #prezent
#storczyk
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tavir
Tavir
Tavir 15.08.2018, 07:38:32
  • 1
@dziobalica: W Tychach w kwiaciarni w Gemini widziałem dosyć często
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • Strona 3 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.07.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking