@POPPO: według mnie nawet jeśli trochę wzrośnie to zaraz spadnie. Skośnooka siła zmobilizuje się wraz z innymi giełdami dopiero przy następnej pompie jeżeli devsy coś wymyślą
Ludzie musi do was dotrzeć że żaden z tych shitcoinów nie ma ŻADNEJ fundamentalnej wartości, ŻADNEGO długoterminowego celu i ŻADNEJ szansy na kilkumiesięczny wzrost. To zabawa w żonglowanie, kup zarób sprzedaj. Więc nie zaśmiecajcie tagów pytając czy kupić i jakie kupić. #kryptowaluty #nftart #safemoon
#nftart #kryptowaluty Pod wpływem chwili i przy wielkiej pomocy jednego mirka jestem tutaj z wami, ja totalny amator kryptowalut. Na tym 30 osobowym statku płynącym do złotych krain, w tej żegludze życzę wszystkim kamratom aby pieniądze ich nie zmieniły. Zamierzam obserwować co się będzie działo przez kilka miesięcy chociaż kto wie jak skończę jako amator.
źródło: comment_1619427040OZzqAW9XRbFvalDs382zOh.jpg
Pobierz