Heja, powiedzcie mi czemu zasilając portfel na apce Wrocławski Rower Miejski mogę wplacac tylko po złotówce xD? To jakiś błąd u mnie czy może nie wiem jest jakas inny sposob żeby wplacac tam siano na portfel i ja o tym nie wiem?
#pytaniedoeksperta #wroclaw
#pytaniedoeksperta #wroclaw


#kiciochpyta #konwent #fantasy #manga #anime #gry