Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SundanceBoi2137

SundanceBoi2137

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 11
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 19.06.2026, 00:32:01
  • 0
Hejka, jest tu ktoś z #wroclaw lub okolice, kto wybiera sie 27.06 na konwent Jelczcon? Bardzo chętnie bym poszedł, jednak mieszkam tu stosunkowo niedawno i nie mam tu za bardzo znajomych. Osobiście jestem mangozjebem, entuzjastą fantasy i sci-fi i wielbicielem papierowego rpg(choc w to ostatnie nie gram juz niestety od jakiegos czasu)
#kiciochpyta #konwent #fantasy #manga #anime #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SundanceBoi2137
SundanceBoi2137
Autor
19.06.2026, 08:46:07 via Wykop
  • 0
@bblp: no podobno nie jest to skala hikari cxy też pyrkonu a same selczcony są jakoś od niedawna
  • Odpowiedz
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 07.06.2026, 21:36:25
  • 0
Heja, powiedzcie mi czemu zasilając portfel na apce Wrocławski Rower Miejski mogę wplacac tylko po złotówce xD? To jakiś błąd u mnie czy może nie wiem jest jakas inny sposob żeby wplacac tam siano na portfel i ja o tym nie wiem?
#pytaniedoeksperta #wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
08.06.2026, 14:06:40 via Wykop
  • 0
zawsze korzystałem z apki nextbike


@murison: ja nadal nie wiem jak z multisporta mieć darmowa godzinne codziennie, niby nextbike wystarczył xd
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
08.06.2026, 14:13:09 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: trzeba chyba mieć osobne konto załozone z tego samego maila co masz na multisport. ale to sie nie pyli wg mnie, bo to jest chyba jeden darmowy przejazd dziennie trwający max godzine. a standarwowo masz pierwsze 20min za free ale bez limitu ilości.
  • Odpowiedz
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 13.05.2026, 18:25:13
  • 1
Elo, jestem już przeszło rok w #wroclaw odkiedy wyprowadziłem się i zamieszkałem tu z dziewczyną i jest zajebiscie, ale to co mi bardzo doskwiera to brak jakichkolwiek znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdzie znajdę jakiś znerdzonych entuzjastów mang, książek fantasy i papierowych rpg'ow, jakies protipy xd? Takich, ktorzy dogadaliby się z dwudziestoparoletnim znerdzonym gadatliwym introwertykiem(。◕‿‿◕。)

#pytaniedoeksperta #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
13.05.2026, 18:31:45 via Wykop
  • 1
@SundanceBoi2137: Awaria Prądu, idźcie z różową na kawę
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
13.05.2026, 23:32:02 via Wykop
  • 0
@SundanceBoi2137: a nie próbowałeś poszukać na grupkach na FB? Pełno jest grupek tyłu siatkówka Wrocław, piłka nożna Wrocław to i pewnie takie grupki będą
  • Odpowiedz
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 28.12.2025, 18:11:32
  • 0
Gdzie we Wrocławiu kupie bakterie kefirowe?
#wroclaw #pytaniedoeksperta #kefir
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SundanceBoi2137
SundanceBoi2137
Autor
29.12.2025, 13:50:26 via Wykop
  • 0
@Viking-: dzieki wielkie za info 🙏
  • Odpowiedz
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 30.11.2024, 03:02:07
  • 0
Pytanie do ekspertów, jest już 4 a ja próbuję bezskutecznie zasnąć od północy, muszę wstać o 9 bo mam zajecia(╥﹏╥), jest sens teraz na parę godzin kłaść się spać? Myślałem żeby wogole już się nie kłaść a po prostu posiedzieć sobie do tej 9 i po zajęciach z-----c komara, co myślicie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piwowar-domowy
piwowar-domowy
piwowar-domowy
30.11.2024, 03:15:40 via Wykop
  • 0
@SundanceBoi2137: połóż się na godzinę chociaż. Nawet gdy nie usniesz to odpoczniesz, później kawa i normalnie można iść nawet do pracy
  • Odpowiedz
SundanceBoi2137
SundanceBoi2137 25.09.2024, 12:25:46
  • 0
Hej, mam mieć za niedługo operację kolana(będę o kulach przez krótki czas) i dostanę prawdopodobnie L4 na kilka tygodni, problem leży w tym że jestem zatrudniony na zlecenie + jestem studentem, w mojej sytuacji nie przysługuje mi prawo do świadczenia chorobowego więc za ten okres nie będę miał płacone, pracę mam siedząca, więc nic nie stoi na przeszkodzie żebym w takim razie pracował.
Czy ktoś was był w podobnej sytuacji? Czy lekarz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SundanceBoi2137
SundanceBoi2137
Autor
25.09.2024, 12:50:41 via Wykop
  • 0
@wda79: @wolfiex @goly2024 @MisterMinister @Whys
Dzięki wielkie za feedback, jak tak sprawa wygląda to jestem dobrej myśli i już się o nic nie martwię( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

SunDance

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking