@piSSowiec39: słuchałem jego porannego lajta, Barnej marudzi jak stara baba, pewnie dlatego że dostał bana na bieżące info oraz kopa w dupę i wydalenie z ekipy. Uważam że dla niego i dla reszty świata jest to na plus. Minusem zaś jest to że ze wszystkimi rozmawia/miesza. :/
@gagarin_kosmonauta: interwiu pewnie na zasadach Gita z Gilowa xD ( ustawione pytania, redagowanie wywiadu) młody szoter, uległy będzie dla Gita artysty, tak uważam ( ͡°͜ʖ͡°)
@Exit25: farara nie zapija xD a Ireneusz musi aby serduszko nie biło w rytmie cza cza ( ͡°͜ʖ͡°) Sernik widać się udał, ręce się nie trzęsły dla Marioli 😆
@lament890: to było coś około rok max dwa lata temu, chyba jesienno zimową porą, pewnie u Adama na kanale jest wstawione, o ile Małżonka Rafał nie protestował aby takie treści tam wisiały 😄😅
@bellacavem: ciekawy był ten kleks z tego co pamiętam z nagrań, ale nigdy chyba Wojtek nie opowiedział o nim prawda? Mogę się mylić ręki nie dam sobie uciąć. Stąd to pytanie Oi