@WieslawChoinski: nie mam pojęcia czy jest spokrewniony z Gilowiakami, gość nazywa się kronikarzem us17. Zajmuje się nagłaśnianiem procederu wykorzystywania K.Kononowicza, jest irytujący bo bardzo ostrożnie się wypowiada, kolejny discordowy lamus, który się angażuje wokół p---------a.
@SsijKule: Już wiem co to będzie: screeny z Chatu Gpt na zmiane z wyciętymi wypowiedziami moimi, Konrada i Łukasza po czym będzie, że jest niewygodny dla „patostreamerów”, Prokuratura się zajmuje wszystkim, kolejno linki do suppi i na koniec piosenka konsekwencje bum bum żeby był filmik dłuższy i żeby mógł napchać w niego reklam. Aaa no i jeszcze zapowiedź kolejnego gniota. Ewentualnie zescreenowany Chat Gpt będzie czytał czyli stękał jak Wojtek
@SsijKule: Teraz będzie interwiu robił, ciekawe czy odwiedzi swoją spółdzielnie i zrobi interwiu z szefem działu technicznego na temat braków w sprzęcie.
@SsijKule: ty bałwanie najpierw pytasz co ci źli hejterzy z wykopu zrobili SYLWESTROWIXD, po czym gdy ktoś ci wymienia ułamek jego nędznych zachowań to odpisujesz, że w sumie to to wiesz i że gość jest nienormalny hahha a teraz mu dziękujesz na wykopie za jakiś nic nie wnoszący filmik hahhahha gościu kim ty jesteś i co z tobą nie tak?
#bystrzaktv cześć od kilku dni czytam tag, co takiego Wam zrobił Sylwester że go tak punktujecie? Macie pożywkę z tego że on czuje was na plecach? :D czy to coś w rodzaju zemsty za to że nagrywa patologię swojej rodziny za hajs? Oczywiście że jest się czego uczepić jak u każdego :D ale czytam i widzę że mocno obrywa 😄
@SsijKule: pogarda dla widzów: skipowanie donejtów lub ich nie powtarzanie gdy zostały zagłuszone przez aktorów (bo niby nie pamięta hasła do własnej strony xD). Nie poczuwanie się do odpowiedzialności za beznadziejne streamy (wszystko jest winą hejterów, a my nie mamy prawa być niezadowoleni ze stypy). Hamowanie dymów. Pogarda dla aktorów, poniżanie ich itd. Wystawianie rodziny na mega pociski, a jednocześnie skipowanie byle gówna w swoją stronę: jego wujkowi w donejcie
@lagomorph: to zauważyłem w jego twórczości 🤝, no gość jest delikatnie mówiąc nie normalny 😅, to trochę na plus w tym całym p---------u Strzegomiańskim, hamowanie dymów Sylwek zgania na hejterów ¯\(ツ)/¯ .Mnie najbardziej irytuje jego zachowanie gdy udaje że jest inny jak reszta co tam siedzi i się upadla przed kamerą, Sylwek wiem że to przeczytasz ale z uwagi na to co ostatnio pokazujecie to dobrze by było jakbyś sam
https://forsal.pl/kraj/aktualnosci/artykuly/11201623,trzeba-bedzie-wyciac-tuje-maksymalna-dopuszczalna-wysokosc-zywoplotu-moze-zaskoczyc.html
#kononowicz