Taka przejścióweczka się nada? W sumie warto mieć, bo jednak to USB C niezbyt powszechne jeszcze :\ Jeszcze zapytam - ktoś z Mirków posiada takie etui do Mi5 lub innego chińskiego cuda? Dobre to jest? Wiem, że trochę duże, ale wolałbym mieć jakąś ochronę przy ewentualnym upadku, a te wszystkie Nillkiny Frosted itp. takie liche się wydają ( ͡°ʖ̯͡°)
@Andczej: to gut :D i dzięki za linka ale zamówię sobie na BG razem ze szkłem i kuponem 5/10 bo zostało mi trochę punktów z zamierzchłych czasów ( ͡€ ͜ʖ͡€)
W tej loterii na #ibuygou to zostały jeszcze jakiekolwiek nagrody? Bo kręcę i kręcę, i co bym nie wylosował to zawsze out of stock ( ͡°ʖ̯͡°) Już chyba wszystko miałem poza tym uchwytem samochodowym... @Ibuygou
@Sarg: Czyli ogólnie biorąc promocja w obecnej chwili nic nie warta. Faktycznie poszaleli z ilością nagród. Wiadomo coś o jakiejś bardziej sensownej promocji na Xiaomi? Kupony? Co będzie po 12? Bo o obecnej promocji można powiedzieć, że się skończyła zaraz po tym, jak się zaczęła...
@domenicos: no to nawet bym powiedział, że taki dodatek niż promocja, bo zaoszczędzić nie zaoszczędzisz. Co do promek nie wiem, nie chciało mi się w sumie już czekać więc zamówiłem teraz. U Goldiego coś jest z okazji 11.11, ale tam z gwarancją różnie podobno więc Twoja decyzja czy chcesz ryzykować.
Mireczky, zdecydowałem się na #xiaomi #mi5 ale dumam jeszcze nad wersją: 3/32 czy 3/64? Jeśli chodzi o miejsce to 32 gb raczej mi wystarczy, ale czy będzie jakaś zauważalna różnica między nimi przez te wyższe taktowanie procka i RAMu? O, i jeszcze jedno ( ͡°͜ʖ͡°) W jaki sposób najlepiej płacić na #ibuygou ? Przelać hajs na PP czy podpiąć kartę
@Sarg: Ja mam mi 5 wersja 64GB od tygodnia z ibuygou, bardzo fajnie działa, jestem bardzo zadowolony. W momencie zakupu nie dopatrzyłem, że telefon nie obsługuje kart SD, więc jak to odkryłem to się nawet ucieszyłem, że dopłaciłem za wersję 64GB. Więcej pamięci się przydaje gdy cykasz dużo fotek i filmików w HD nagrywasz na wakacjach. Ja miałem podpiętą kartę walutową z Kantoru walutowego Aliora do Paypala. Popełniłem tylko jeden
Miraski pomuszcie, bo #1111aliexpress zbliża się, a ja nadal nie wiem na jaki telefon chcę polować. Ogólnie to celuję w kwotę do 1000 zł i raczej Xiaomi (no chyba że coś innego przypasi parametrami i wyglądem), ale może być też mniej. Z takich popularniejszych to myślałem nad Redmi Note 3 Pro, ale może warto dołożyć do czego lepszego, a dodatkowo teraz powychodziły jakieś nowe i może z nich coś wartego
Orientuje się ktoś kiedy pojawi się u majfriendów #xiaomi Redmi Pro Mini? Bo w sumie zapowiedź była już jakiś czas temu, Redmi Pro już od dawna w sprzedaży a o Mini jakoś cicho ( ͡°ʖ̯͡°)
Twórcy Armored Warfare zorganizowali akcję, w której za założenie nowego konta oraz wbicie na nim 6 tieru można wybrać jedną z dwóch nagród: - w AW - 2500 złota, czołg premium Type 59 oraz 30 dni premium - w WoTcie - 2500 złota
@podpora_demaga: właśnie po przekopaniu się przez tag #netflix znalazłem tę stronkę, Clone Wars jest (je w sumie i tak kończę już, ostatni sezon mi został), ale Rebelsów nie ma drugiego sezonu (pewnie jak się skończy to dadzą) i bez angielskich napisów, a ze słuchu to nie dam rady chyba ( ͡°ʖ̯͡°)
#gusto #zelki
źródło: comment_hjSwZOf9HmFGI5LdotYg443tafPSxPvP.jpg
Pobierz