Wpis z mikrobloga

Mireczky, zdecydowałem się na #xiaomi #mi5 ale dumam jeszcze nad wersją: 3/32 czy 3/64? Jeśli chodzi o miejsce to 32 gb raczej mi wystarczy, ale czy będzie jakaś zauważalna różnica między nimi przez te wyższe taktowanie procka i RAMu?
O, i jeszcze jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°) W jaki sposób najlepiej płacić na #ibuygou ? Przelać hajs na PP czy podpiąć kartę pod niego najpierw?
Zawołam jeszcze @Ibuygou bo może wie coś czy warto (i ewentualnie jak długo) czekać do końca obecnej loterii na jakieś kupony ciekawe ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarg weź dwa, jak już przyjdzie to daj znać i odkupie jednego. Od dawna chce mi5 ale nie moge sie zebrać do zakupów u chinoli
  • Odpowiedz
  • 1
@Sarg Na youtubie są speedtesty tych 2 wersji. O ile pamiętam około 15% szybciej działał 64gb przy czym taktowanie cpu można podnieść wgrywając odpowiedni kernel, ale ram już nie do ruszenia bo inny hardware.
  • Odpowiedz
@Sarg promocja skończy się 11.11 o 23:00
Ale nie jestem pewien czy już kupony wskocza od razu.

Płacić najlepiej kartą walutową podpięta pod PP. Mogę więcej szczegółów na temat Alior Kantor powiedzieć na PW.
Co do tych Mi5 to tylko podpowiem, że

  • Odpowiedz
@Sarg: Niedawno kupiłem wersję 3/32 i moim zadaniem jeżeli wystarczy Ci pamięci to śmiało bierz, nie miałem najmniejszego laga, wszystko śmiga jak trzeba. Jak byś chciał coś więcej się dowiedzieć to pw.
  • Odpowiedz
@Luki776 no przecież bedo mieć z tego profit to co ma Ci innego powiedzieć xD

@cysior może być jakakolwiek karta do płacenia w internecie, ale walutowa jest najbardziej korzystna bo omijasz niekorzystne walutowanie wystawcy karty.
  • Odpowiedz
@Ibuygou jak walutowa to się zgodzę że to najlepsze rozwiązanie, ja pytałem konsultanta o różnice między wpłata na konto pp i później zapłata z konta pp a dołączona kartą w walucie PLN. Pamiętam że wtedy miałem problem z tą drugą opcja jak i przelewem trustly z mojego banku PKO, teraz już pp jakoś się dogadał z pko
  • Odpowiedz
@Sarg:
Ja mam mi 5 wersja 64GB od tygodnia z ibuygou, bardzo fajnie działa, jestem bardzo zadowolony. W momencie zakupu nie dopatrzyłem, że telefon nie obsługuje kart SD, więc jak to odkryłem to się nawet ucieszyłem, że dopłaciłem za wersję 64GB. Więcej pamięci się przydaje gdy cykasz dużo fotek i filmików w HD nagrywasz na wakacjach.
Ja miałem podpiętą kartę walutową z Kantoru walutowego Aliora do Paypala. Popełniłem tylko jeden błąd
  • Odpowiedz
@BARTBRODZ: dzięki bardzo za fajny opis, ale już zamówiłem.
Co do pamięci - zdjęcie cyknę jedno na pół roku, a filmów w ogóle więc powinno starczyć. I tak ta Mi5 nadwyrężyła mój początkowy budżet, bo chciałem coś do tysiaka :D
  • Odpowiedz