Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reevder

Reevder

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41690
  • Znaleziska 10846
  • Mikroblog 30844
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 44
  • Dodane (1056)
  • Komentowane (11486)
  • Plusowane (18302)
Gontareek
Gontareek
19 godz. i 1 min temu
  • 8
Czy ktoś z Was miał etap znużenia pasją do perfum?

Poznałem już masę zapachów — przewinęło się u mnie pewnie z 200, obecnie mam około 40 flakonów — a i tak naprawdę niewiele z nich daje efekt „WOW”. Jest kilka nielicznych po które chętnie sięgam, ale większość po prostu stoi i się kurzy.

Łapię się na tym, że spędzam sporo czasu na czytaniu, oglądaniu TikToków, przeglądaniu tagu, a finalnie i tak kończy się na
Gontareek - Czy ktoś z Was miał etap znużenia pasją do perfum?

Poznałem już masę zap...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turpizm
Turpizm
18 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 5
@Gontareek: Moim zdaniem duża część tagu i ludzi z tego "hobby" to ludzie którzy są zakupoholikami, bo jeśli kupują enty flakon który się tylko kurzy to ciężko mówić o czymś innym.

Albo uzależnienie, no jeśli jesteś uzależniony od perfum i je kompulsywnie wąchasz to tak, jesteś od nich uzależniony. Jeśli kupujesz swój setny flakon to prawdopodobnie jesteś zakupoholikiem który ma problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
15 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 3
@Gontareek: ja w tym roku zszedlem z 90-100 na 15 i szczerze mowaic z tych 15 to psikam ze 4 xd
  • Odpowiedz
Borki
Borki
16 godz. i 20 min temu
  • 8
Testowałem sobie ostatnio kilka zapszków

Boucheron Singulier - otwarcie żałosne jak jakiś tani żel pod prysznic, aż dziwne, bo ta marka kojarzyła mi się z klasą, potem się uspokaja, trochę taka mniej słodka Prada Luna Rossa Carbon albo Dior Sauvage, prostolinijny, nic się nie dzieje, nie ma głębi, ale z drugiej strony zapach się nie narzuca jest to jakiś plus.

Creed Aventus - nie tak go zapamiętałem kiedy testowałem kilka lat temu, po
Borki - Testowałem sobie ostatnio kilka zapszków

Boucheron Singulier - otwarcie żało...

źródło: 1000003550

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turpizm
Turpizm
przedwczoraj, 08:10:07
  • 9
Co to za g---o na perfumy.pl? Czyli co, jeśli tego nie zaznacze i paczka do mnie nie pyjdzie to wyłożycie na mnie lache? XD A jesli sie to doda do koszyka to nalicza 7zł a nie te "symboliczn 3"

#perfumy
Turpizm - Co to za g---o na perfumy.pl? Czyli co, jeśli tego nie zaznacze i paczka do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frufruf
Frufruf
przedwczoraj, 08:25:03 via Wykop
  • 30
@Turpizm: Robienie klienta w c---a. Jak paczka nie przyjdzie to i tak mają obowiązek Ci ją ponownie wysłać albo zwrócić pieniądze. Ale nie tylko na tej stronie jest taka opcja
  • Odpowiedz
Turpizm
Turpizm
Autor
przedwczoraj, 09:29:51 via Wykop
  • 14
@Buhaj67: okeeeeej
Turpizm - @Buhaj67: okeeeeej

źródło: 1000004676

Pobierz
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
13.04.2026, 11:43:47
  • 23
#perfumy
jade na rozmowę o pracę

taki zapach wjechal z tej okazji

trzymajcie kciuki
michalkichal123 - #perfumy 
jade na rozmowę o pracę 

taki zapach wjechal z tej okazj...

źródło: 20260413_134200

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
13.04.2026, 11:49:57 via Wykop
  • 22
@michalkichal123: ja tez dzis na rozmowe
KwiatyZla - @michalkichal123: ja tez dzis na rozmowe

źródło: IMG_3244

Pobierz
  • Odpowiedz
pjk13
pjk13
13.04.2026, 12:53:00 via Wykop
  • 5
ja tez dzis na rozmowe


@KwiatyZla: nie musisz iść na rozmowę. Zostałeś przyjęty i od jutra zaczynasz pracę w publicznym szalecie
  • Odpowiedz
XavierRenegadeAngel
XavierRenegadeAngel
30.03.2026, 23:04:42
  • 73
co się stało z przemysłem gier komputerowych że nikt nie potrafi stworzyć mocnego fabularnie RPGa, 20 lat mija od wydania KOTOR2, który swoją drogą był wydany w pośpiechu, a do dziś trudno w ogóle mowic o grach które można by z nim zestawić, jak to jest że jedna postać w kotorze 2 ma więcej głębi niż całe uniwersa AAA-slopów? już się nie da napisać dobrej gry? czy klasyczne możemy ale nie chcemy
XavierRenegadeAngel - co się stało z przemysłem gier komputerowych że nikt nie potraf...

źródło: swkotor2_2014-12-31_17-05-12-24

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
30.03.2026, 23:08:03 via Wykop
  • 39
@XavierRenegadeAngel: a wiedzmin? Podobnie jak kotor uniwersum kradzione ale przyzwoicie zaadaptowane
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
30.03.2026, 23:24:29 via Wykop
  • 351
@XavierRenegadeAngel: Disco Elysium, Baldurs Gate 3, Kingdom Come 1 i 2, Ekspedycja 33, Wiedzmiń 3. Przecież nawet ze starszych gier, które ukazały się kilka lat po Kotorze miałeś takie sztosy jak Mass Effect albo Fallout New Vegas.
  • Odpowiedz
NiemamTinderaJakTwojLamus
NiemamTinderaJakTwojLamus
NiemamTinderaJakTwojLamus
22.03.2026, 09:45:59
  • 9
nowy ambasador polski w Kolumbii
#perfumy
NiemamTinderaJakTwojLamus - nowy ambasador polski w Kolumbii 
#perfumy

źródło: IMG_3758

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalxd21
michalxd21
18.03.2026, 10:01:54
  • 1
Premier mówi o BILIONIE w inwestycje energetyczne, ciekaw jestem jak odbije się to na cenach prądu, jak dzisiaj już na fakturze sam surowiec stanowi u mnie 40-50% ceny, reszta to opłaty stałe, przesyłowe i inne g---o, co teoretycznie powinno być ułamkiem ceny.

#polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
18.03.2026, 10:31:34 via iOS
  • 1
@michalxd21: rudy jest w stanie poświęcić podwyżki żeby zainwestować jak każe komisja UE
  • Odpowiedz
madero
madero
18.03.2026, 12:41:28
  • 9
Uśmiechnięci kolaboranci euro oszołomów z Niemiec. Współpracownicy przemytników lewactwo ułaskawione przez samego prokuratora generalnego xD #po to #lewica bis. #polityka #bekazpo #bekazlewactwa
https://x.com/i/status/2033830670603018297
https://x.com/i/status/2033577839841136840
madero - Uśmiechnięci kolaboranci euro oszołomów z Niemiec. Współpracownicy przemytni...

źródło: 48234

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
18.03.2026, 12:47:15 via iOS
  • 6
@madero: typowe dla platformy, swoich będą bronić do końca, nawet kosztem bezpieczeństwa Polski
  • Odpowiedz
radkoski
radkoski
18.03.2026, 14:37:34 via Wykop
  • 0
@KOLEGAMAMY: dobrze że PiSuary nie robili tak z takich samych powodów...
No chyba że była inna sytuacja 😎👍
  • Odpowiedz
Y3ll0w69
Y3ll0w69
17.03.2026, 20:05:23
  • 5
Widziałem wczoraj reklamę pralki " AI INSIDE" co k---a robi AI w pralce, dajcie mi pralkę z 3 pokrętłami, czas, obroty, temperatura a nie jakieś programy p------e wełny bawełny sportowe kto tego używa kto to czyta, wszystko piorę tym samym najkrótszym programem, raz chciałem w wyższej temperaturze wyprać szmaty to ta .... (pralka) prała 4 GODZINY!.

#pranie #polskiedomy #obowiazkidomowe #zalesie #gorzkiezale #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lipson
lipson
18.03.2026, 07:05:24 via Wypiek
  • 2
@Y3ll0w69 15/30/60min i 30/60/90 C.
  • Odpowiedz
lisek_cytrusek
lisek_cytrusek
04.04.2026, 22:15:40 via Wykop
  • 1
@Y3ll0w69: ai nazywane jest np rozpoznawanie tkanin i dostosowywanie programów.. wcześniej to było z nalepka "inteligentna" teraz AI a tak naprawdę to ta sama waga co wcześniej :p ogólnie bzdurny marketing
  • Odpowiedz
ludecki12
ludecki12
23.02.2026, 19:39:54
  • 18
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dipolarny
Dipolarny
23.02.2026, 19:49:16 via Wykop
  • 36
oj tak Mirku
Dipolarny - oj tak Mirku

źródło: 7126urxnix9g1

Pobierz
  • Odpowiedz
siemando
siemando
24.02.2026, 10:44:50 via Wypiek
  • 0
@Dipolarny też nie wiem. Po medaliku zgaduje xd
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
14.03.2026, 18:57:04
  • 11
Ogólnie to beka z Tuska bo wychodzi na to że w tym kraju rządzi Nawrocki
A przed wyborami się gadało że prezydent nic nie może XD

#przegryw #polityka #heheszki #bekazlewactwa #tusk #neuropa #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
14.03.2026, 19:03:45 via Wykop
  • 11
Beka tylko z kibola bo w kampanii śmiał się głupio z Trzaskowskiego, że za nim będzie stał Tusk
Przy okazji SAFE okazało się, że Nawrockim rządzi stary dziadek Kaczyński
@NiezlyJestes
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
Autor
14.03.2026, 19:05:29 via Android
  • 3
@MrsMsx:
Chyba że Tuskiem rządzi Niemiec xD
  • Odpowiedz
matizk1
matizk1
09.02.2026, 15:50:44
  • 1
#kfd Gruba pan skocz busem albo wyślij kogoś do Niemiec po creapure bo mi się kończy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damian_TS
Damian_TS
10.02.2026, 17:42:51 via Wykop
  • 1
@matizk1: jak dostaniemy surowiec, to na pewno produkt wróci na stan. Na razie cieżko z dostawami.
  • Odpowiedz
Rozporek12
Rozporek12
03.03.2026, 10:51:18
  • 13
Jezuu, najgorsze są laski co się psikają na siłownie p-------i Baccarata z Zary ....

serio ludzie musicie się psikać na siłownie ? to jedyne miejsce które powinno być zapachowo neutralne

to samo invictusy wśród "samców"

#gym #perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
03.03.2026, 10:54:23 via Wykop
  • 5
@Rozporek12: Dlatego lubię moją grupę orlikową, po skończonym meczu na ławce unosi się zapach prawdziwych mężczyzn bo intensywność jest taka że deo/antyperspiranty nie wyrabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
03.03.2026, 12:00:58 via Wykop
  • 2
Żeby domagać kolegom i koleżankom to trzeba im dać trochę miodu : D


@SlepyBazant:
Gieremek - >Żeby domagać kolegom i koleżankom to trzeba im dać trochę miodu : D

@Sle...

źródło: 1000015377

Pobierz
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
02.03.2026, 16:11:04
  • 2
#polityka #safe i co znowu Serduszko Was wydymał ?

dzięki polskim podwykonawcom Niemcy mogą mieć sprzęt taniej lub szybciej, ale ich udział wydatków w PKB pozostaje na poziomie wynikającym z ich własnych decyzji budżetowych (2,8% w 2026 r.). To Polska, dzięki akumulacji zamówień z SAFE i budżetu, wyśrubuje swój wynik do rekordowych 4,8% PKB.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
02.03.2026, 16:14:08 via Wykop
  • 5
#polityka #safe i co znowu Serduszko Was wydymał ?


@zrzed: Ale że co? Boli ciebie, że się zbroimy, bo Rosja zagraża?
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
02.03.2026, 16:34:32 via iOS
  • 2
@zrzed: ty w ogóle rozumiesz co piszesz?
  • Odpowiedz
Elliot_Alderson
Elliot_Alderson
02.03.2026, 07:48:59
  • 1097
Wojna czy nie - jedno jest pewne. Modelki w Dubaju na pewno są osrane #iran #dubaj #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
02.03.2026, 07:52:05 via Wykop
  • 62
@raizo777

Widziałeś "Sranie w Libanie 3"? Świetna gra aktorska.
  • Odpowiedz
Troojan
Troojan
Troojan
02.03.2026, 08:03:33 via Wykop
  • 14
@Elliot_Alderson: czyli dla nich nic się nie zmienia
  • Odpowiedz
schaefer
schaefer
02.03.2026, 07:52:49
  • 1213
Mało kto się spodziewał, że konflikt na bliskim wschodzie wywinduje ceny pszennego placka z sosem pomidorowym.
Okazuje się, że to właśnie przez cieśninę ormuz przepływa 80% polskiej mąki i włoskich pomidorów do warszawskich lokali.

#iran #wojna #3ws
schaefer - Mało kto się spodziewał, że konflikt na bliskim wschodzie wywinduje ceny p...

źródło: 1000005175

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
02.03.2026, 08:04:06 via Wykop
  • 565
@schaefer: jak się odblokuje cieśnina to ceny spadną, prawda? PRAWDA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
02.03.2026, 08:06:19 via Wykop
  • 642
@schaefer: to dzielni szerpowie dostarczają przez Austro-Węgry
PanieAreczku - @schaefer: to dzielni szerpowie dostarczają przez Austro-Węgry

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
whiteopium
whiteopium
16.02.2026, 18:27:22
  • 3
Do mojej mini kolekcji dołączyła dziś pana dora Aqua de dora. Jest jeszcze lepsza niż vibrato, zapachowo i parametrowo. Zastanawiam się czy nie sprzedać vibrato i kupić coś jeszcze od pana dory. Boję się tylko że jeżeli nie będę używał jej za często, to za parę lat straci na jakości i nuty głowy w których jest ambroxan ulecą i straci swój urok i moc. Myślicie że może się tak stać? #perfumy
whiteopium - Do mojej mini kolekcji dołączyła dziś pana dora Aqua de dora. Jest jeszc...

źródło: IMG_8531

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razooor
razooor
razooor
16.02.2026, 18:32:08 via Android
  • 11
@whiteopium co ty p--------z xd
  • Odpowiedz
cinek15c
cinek15c
cinek15c
16.02.2026, 18:54:45 via Wykop
  • 8
@razooor: @jatutylkopacze
nuty głowy, woda, ziemia, ambroxan, halucynacja, hemoglobina... taka sytuacja...
  • Odpowiedz
SlepyBazant
SlepyBazant
08.02.2026, 13:29:40
  • 19
Boże, ale żenada, ja jebe. Dajcie mi to rozchodzić. Pajac straszny

#perfumy
SlepyBazant - Boże, ale żenada, ja jebe. Dajcie mi to rozchodzić. Pajac straszny 

#p...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majkel34
majkel34
08.02.2026, 13:30:24 via Wykop
  • 11
@SlepyBazant: no to na dobitke, to był kiedyś mirek tutejszy xD
  • Odpowiedz
Manekkin
Manekkin
08.02.2026, 14:15:21 via Wykop
  • 13
@SlepyBazant:
Manekkin - @SlepyBazant:

źródło: pobrane

Pobierz
  • Odpowiedz
dr_love
dr_love
14.09.2021, 04:44:43
  • 87
#perfumy #150perfum 376/150
Prada Luna Rossa Ocean (2021)

Zdania nie zmieniam i cała seria Luna Rossa jest zupełnie nie pasująca do włoskiej marki. Nie dość, że żaden z tych zapachów nie ma DNA Prady to każdy z nich jest po prostu mocnym chemicznym tworem. Znając chociażby Infusiony, Prady Amber czy to męskie czy damskie, czy serię L’Homme, każdy z zapachów Luna Rossa wypada mega biednie. Carbon czy Extreme mają u
dr_love - #perfumy #150perfum 376/150
Prada Luna Rossa Ocean (2021)

Zdania nie zm...

źródło: comment_1631594635NAipzPQQ2YQtykujnDqZZH.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....n
Q.....n
konto usunięte 14.09.2021, 06:24:31
  • 18
@Kris111: L'Oreal jest jak nasz Zloty Midas - czego sie nie dotknie to po prostu spieprzy. Kazda marka przejeta przez ten koncern pikuje w dol i jedzie na reputacji starych wypustow zeby je w koncu obciac i wypuscic cos nowego co przejdzie bez wiekszego echa.
  • Odpowiedz
dr_love
dr_love
Autor
14.09.2021, 08:34:50
  • 5
@bluehead: nazw perfum się nie tłumaczy, Infusion to mnoga od Infusion d'Homme, d'Iris, de Mandarine. Mam pisać naparów irysowych czy z mandarynek? Co to za nowomowa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 916
  • Strona 1 z 916
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking