Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Quis

Quis

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1785
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 1728
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 8
Zimny-jak-lod
Zimny-jak-lod
26.01.2022, 18:12:05
  • 0
Siema forexowe swiry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posiadam automat, który automatycznie ustawia SL i TP. Wpisuje wartość i ustawia się na pozycje wszystko samo.

Mam tez wskaźnik ADR do pobrania z neta, który pokazuje na ile para się porusza w jakim dziennym zakresie i z ilu dni.

Poszukuję, programisty, który by delikatnie zmodyfikował ten skrypt, aby automat ustawiał automatycznie take profit i stop loss bazując na ADR avarage daily range.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 26.01.2022, 18:42:51
  • 0
@Zimny-jak-lod: jak uda mi się coś wyrzeźbić to się odezwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Quis
Quis 29.01.2022, 11:59:41
  • 0
@Zimny-jak-lod: podeślij to co masz
  • Odpowiedz
fifex
fifex
28.01.2022, 11:18:53 via Android
  • 0
#pytanie #podatki #warszawa

Mirki, głupie pytanie: podatek od nieruchomości (lokal mieszkalny w bloku) płacimy raz po nabyciu czy co roku?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 28.01.2022, 11:39:05
  • 0
@fifex: w ciągu 2 tygodni od nabycia nieruchomości trzeba złożyć papiery w urzędzie
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
26.01.2022, 12:35:31
  • 7
Może kogoś zainteresuje #obligacje #finanse i trochę #gielda
__________________________________________________________________________________________________
Jeśli planujesz kupić obligacje indeksowane inflacją – warto z zakupem wstrzymać się do lutego – Ministerstwo Finansów ogłosiło podwyżkę oprocentowania obligacji.
Więcej informacji + excel do porównania rentowności znajdziesz we wpisie:
https://marciniwuc.com/obligacje-indeksowane-inflacja-kalkulator/

@ https://www.facebook.com/finansebardzoosobiste/posts/4780189915405217
piaskun87 - Może kogoś zainteresuje #obligacje #finanse i trochę #gielda
___________...

źródło: comment_1643200416o0r9JrH0q3ZK00G0O5e1d9.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 26.01.2022, 12:42:03
  • 0
@piaskun87: pytanie amatora: co się dzieje gdy chcemy sprzedać obligacje przed terminem? tracimy wszystkie odsetki czy na np. po pierwszych 13 miesiącach gdy sprzedajemy obligacje to dostaniemy odsetki za pierwszy rok?
  • Odpowiedz
michal161091
michal161091
30.12.2021, 09:20:54
  • 9
@aurelian-krk @Quis @hp19 @xr38 @z--x @TodboT @Nolimit @pera007 @greengo @interpolacja_liniowa @ketv @Joeygilbert @wenszu87 @Mecha_Wykalaczka @szoui @d3d4s @messi456 @kijo23 @bob_wylan_stone2 @niko777 @mikrolongin @xReapeR

Wolam wszystkich
michal161091 - @aurelian-krk @Quis @hp19 @xr38 @z--x @TodboT @Nolimit @pera007 @green...

źródło: comment_1640855820oc1dQp4ru8vLkhJxQ6H3mZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 30.12.2021, 09:26:21
  • 0
rasasi hawas


@michal161091: wziąłbym 10 ml, i jeśli jeszcze aktualne to dekant Calvin Klein One Shock
  • Odpowiedz
michal161091
michal161091
21.12.2021, 07:54:43
  • 3
czy byliby chętni na rozbiorkę YSL Bleu Electrique po 2,90zl (szklo 10/20ml 3zl + olx wysylka) ?

jak znajdzię się chętnych na 80ml to zamawiam i działamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozbiorka #perfumy
michal161091 - czy byliby chętni na rozbiorkę YSL Bleu Electrique po 2,90zl (szklo 10...

źródło: comment_1640073265FMjyIwJTmj7Fqu0vqQWQX6.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 21.12.2021, 07:56:29
  • 0
@michal161091: biorę 20ml
  • Odpowiedz
mkeeey
mkeeey
26.10.2021, 13:28:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 26.10.2021, 13:31:03
  • 0
@mkeeey: https://www.affiliatebay.net/recommends/udemy/ przejdź z tego linku na udemy, mi pokazuje cene 80 zł
  • Odpowiedz
artur_syn_tadka
artur_syn_tadka
23.10.2021, 16:01:11
  • 1
Chopaki jaki broker ma #dwac w ofercie? Oczywiście akcje, nie cfd.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 23.10.2021, 16:31:09
  • 1
@artur_syn_tadka: degiro
  • Odpowiedz
Quis
Quis 02.10.2021, 11:40:22
  • 0
Jaki trzeba mieć port w laptopie żeby wszystko działało z monitorem Dell P2422HE
Monitor robiłby za hub USB, miał podłączony kabel od neta, i do tego monitora można podłączyć drugi przez DisplayPort.

W laptopie musi być Thunderbolt czy wystarczy USB C z DisplayPort i Power Delivery? Czy jeszcze coś innego?

#laptopy #pcmasterrace #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesz_Kto
Wiesz_Kto
02.10.2021, 11:53:01
  • 0
@Quis: Prawdopodobnie wystarczy usb c z displayport. Ja w lapku niemam oznaczenia Thunderbolta (na stronie też jest opis tylko jako UsbC) a po kablu usbc monitor działa
  • Odpowiedz
wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
02.10.2021, 14:38:30
  • 0
@Quis: w laptopie powinno wystsrczyc DP+PD, stacjonarne trzeba podpiąć 2 kablami, wideo osobno, USB osobno
  • Odpowiedz
Quis
Quis 05.09.2021, 10:46:08
  • 3
Możecie mi polecić jakąś roślinę na tło żeby przykryć grzałkę? Najlepiej żeby była mało wymagająca, wysoka i gęsta.

+ pytanie o obsadę, aktualnie mam:
1 bojownik
3 otoski
10 razbor klinowych
Quis - Możecie mi polecić jakąś roślinę na tło żeby przykryć grzałkę? Najlepiej żeby ...

źródło: comment_1630838606oBAjP7cKJMy432H8Z0DQ3b.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis
Autor
05.09.2021, 11:06:22
  • 0
@daedalus_pl: https://trzmiel.com.pl/akwarystyka-slodkowodna/zwir-naturalny-czarny-2kg-frakcja-1-3mm-t9
ale nie polecam, mimo że go płukałem to i tak jakiekolwiek poruszenie go powoduje że się syf roznosi po akwarium
  • Odpowiedz
Zaslawny
Zaslawny
Zaslawny
24.08.2021, 18:23:19 via Android
  • 9
Tldr: Szukam książki na temat zarządzania domowym budżetem.

Cześć, mam 25 lat i stwierdzam ,że nie potrafię zarządzać domowym budżetem. Aktualnie rocznie dochodu mam jakieś 45-50k utrzymuję siebie, żonę i dziecko. W niedługim czasie dziecko wysyłamy do żłobka i żona pójdzie do roboty więc trochę odciąży.

Nie zmienia to jednak faktu ,że nie potrafię odłożyć pieniędzy i źle nimi zarządzam. W zasadzie to nie patrzę na co wydaję itd. Coś tam udało mi się
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Quis
Quis 24.08.2021, 18:29:45
  • 25
@Zaslawny: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/314304/finansowy-ninja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.02.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking