Wpis z mikrobloga

@aurelian-krk @Quis @hp19 @xr38 @z--x @TodboT @Nolimit @pera007 @greengo @interpolacja_liniowa @ketv @Joeygilbert @wenszu87 @Mecha_Wykalaczka @szoui @d3d4s @messi456 @kijo23 @bob_wylan_stone2 @niko777 @mikrolongin @xReapeR

Wolam wszystkich bioracych udział w rozbiorce YSL Bleu Electrique

jako ze minelo juz troche czasu to mały update jak sie maja sprawy :)

Perfumy zamawiałem na raty i ida do mnie 3 paczkami. Jedna jest juz u mnie, jutro powinienem odebrac druga paczke z dwoma flakonami, a trzecia gdzies utknela na sortowni ( _) zglosilem sprawe do sprzedawcy i czekam na odpowiedz

W niedziele planuje zaczac rozlewanie i wysylanie linkow do olx. W czwartek wyjezdzam na dlugi weekend wiec do srody wlacznie bede wysylal paczki. Jako ze jeden flakon narazie jest zaginiony w akcji i na rozlanie bede mial 300ml to czesc osob bedzie musialo poczekac dluzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw bede wysylac do osob, ktore dobrały sobie dodatkowo inne dekanty/odlewki, a pozniej decydowac bedzie kolejnosc zgloszen

a byłbym zapomniał, mam jeszcze do odlania 100ml rasasi hawas po 1,60 + 3zl szklo
gdyby ktoś był chętny to proszę o deklaracje po tym postem

to chyba na tyle, jezeli macie jakies pytanie to walcie na priv :)
michal161091 - @aurelian-krk @Quis @hp19 @xr38 @z--x @TodboT @Nolimit @pera007 @green...

źródło: comment_1640855820oc1dQp4ru8vLkhJxQ6H3mZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz