Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qbis
Qbis

Qbis

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4377
  • Znaleziska 1117
  • Mikroblog 3260
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
Qbis
Qbis
Qbis 21.04.2026, 19:52:39
  • 11
#hotelparadise
Może niepopularna opinia, ale stanę w obronie 12 edycji.
Tak, nie jest ona najostrzejszą kredką w piórniku, ale już nie mogę czytać tego marudzenia, że NUDA, CIECHOCINEK, STYPA !

Jest to program o tworzeniu par i przetrwaniu dalej i całkiem miło wobec tego mi się ogląda jak ktoś chodzi i pyta wszystkich kogo ma wybrać bo nie wie, jak tworzą się grupki z knuciem, jak gadają o głupotach: grzybach, motylach czy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis
Autor
21.04.2026, 21:07:34 via Wykop
  • 0
@Klaudiaperel: Nikt z moich znajomych nie pozwolił mi zainstalować u siebie kamer, żeby mógł ich pooglądać :( :( :(
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
21.04.2026, 18:34:57
  • 219
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3421

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 21.04.2026, 20:08:59 via Wykop
  • 94
@wybryk_natury: Też bym miał taki wzrok jakbym się zorientował, że ktoś mi zainstalował kamerę w kiblu
  • Odpowiedz
Owieczkin22
Owieczkin22
Owieczkin22
17.04.2026, 12:44:28
  • 3
#hotelparadise zaobserwowałam Weronikę i Tobiasza. Weronika w relacji powiedziała że w hotelu nie wolno im mieć książek, natomiast z tego co pamiętam to w edycji z Moniką i Cipołajem mieli, bo nawet się Monika cieszyla , że z Mikołajem wzięli te same książki.
Inna sprawa , że raczej mało kto z nich wziąłby w tropiki książkę dobrowolnie. ;)🤨
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 17.04.2026, 20:17:50 via Wykop
  • 7
@Owieczkin22: Książek nie mogą mieć z dwóch powodów: 1) uczestnicy muszą maksymalizować interakcje, a w książce można się zaczytać 2) mając pod ręką małe literki/słowa mogliby "przemycać" sobie informacje w tajny sposób tak, że nawet kamery by tego nie wykryły a tego nie produkcja nie chce
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis 17.04.2026, 08:41:05
  • 6
#przegryw

I jak tam, 30stka blisko i już pierwsze zmarszczki? Zakola? Celulit i obwisła skóra?

Widać coś z Tobą nie tak, ot taka przykładowa parka z Polski na zdjęciu ma razem 115 lat. Można? Można.
Qbis - #przegryw 

I jak tam, 30stka blisko i już pierwsze zmarszczki? Zakola? Celuli...

źródło: 115

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F....._
F....._
konto usunięte 17.04.2026, 08:43:11 via Wykop
  • 5
@Qbis: Ehhh taka pani Justyna by wystarczyła dla chłopa
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
17.04.2026, 08:46:24 via Wykop
  • 4
@Qbis: Poczytajcie se literaturę fachową, to też będziecie tak wyglądać
Mechamaru - @Qbis: Poczytajcie se literaturę fachową, to też będziecie tak wyglądać

źródło: 1000225345

Pobierz
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis 11.04.2026, 14:20:24
  • 7
#wegry #wybory #polityka
Od czasu naszych własnych wyborów w 2023 nie było takiego zainteresowania żadnymi wyborami jak teraz na Węgrzech.

Sam mam takie obawy, że to jak zabetonował się Orban to jest małe miki w porównaniu do tego co robił pis. Tam wszystko jest skrojone pod fidesz, sama ordynacja wyborcza jest tak zrobiona, żeby maksymalizować jego poparcie. Nawet jak opozycja wygra to albo zakopie się w
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....h
J.....h
konto usunięte 11.04.2026, 14:23:02 via Wykop
  • 1
@Qbis: widzę, że już w razie co szykowana retoryka pod wpierdziel xD
a głosy przeliczyliście?
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat
11.04.2026, 14:51:32 via Wykop
  • 1
@JupikaYeah: A co? Putinowi się mięso w okopie skończyło, że wsparcia szukasz?
  • Odpowiedz

7

W okolicach 2030 roku roczna liczba urodzeń w Europie przewyższy tę w Chinach

W okolicach 2030 roku roczna liczba urodzeń w Europie przewyższy tę w Chinach

Po raz pierwszy w historii Europa może przegonić Chiny pod względem rocznej liczby narodzin. Z najnowszych danych i prognoz wynika, że do historycznego "przecięcia" krzywych dojdzie już na przełomie dekady. Nie wynika to jednak z demograficznego boomu na Starym Kontynencie, lecz z dramatycznej zapaś

sub_zero_1
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.04.2026, 19:27:23
  • 4
  • #
    chiny
  • #
    europa
  • #
    dzietnosc
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    ue
Qbis
Qbis
Qbis 08.04.2026, 21:32:59 via Wykop
  • 1
W Europie dzietność od dawna była niska i powoli się jeszcze zmniejszała, a w Chinach jeszcze na przełomie lat 60/70tych wynosiła powyżej 6,0 !
O ile za pół wieku świat nie zauważy zniknięcia 10mln Polaków, tak jak w tym tempie ubędzie z pół miliarda Chińczyków to to będzie spora różnica.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qbis
Qbis
Qbis 07.04.2026, 17:32:51
  • 2
#demografia #europa
no i ch*j no i cześć
opis odnośnika
Qbis - #demografia #europa 
no i ch*j no i cześć
opis odnośnika

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis
Autor
08.04.2026, 09:04:48 via Wykop
  • 1
@adamsowaanon: Bo dziecko kiedyś było tanie w utrzymaniu: jedno nosiło ubrania po drugim, do zabawy miało patyk, żeby się z innymi po podwórku ganiać, rodzinkę 2+2 dało radę upchnąć na 40metrach w bloku, a na wsiach to jeszcze mogło przy gospodarstwie pomóc.
Teraz bombelek to projekt gdzie w excelu musi się wszystko zgadzać. Gdyby nagle magicznie wszyscy dostali darmo mieszkania w mieście i 2800+ na dziecko to i tak byłoby
  • Odpowiedz

490

Hodowla "bezmózgich ludzi" na organy - projekt z Doliny Krzemowej

Hodowla "bezmózgich ludzi" na organy - projekt z Doliny Krzemowej

Amerykański start-up R3 Bio pracuje nad tworzeniem "bezmózgich" ludzkich klonów, które miałyby służyć jako żywe magazyny organów do przeszczepów. Projekt zakłada hodowlę ciał z minimalną strukturą mózgową (wystarczającą tylko do podtrzymania funkcji życiowych), które były rodzone przez surogatki.

matixrr
z
cyfrowa.rp.pl
dodany: 01.04.2026, 19:19:16
  • 199
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
Qbis
Qbis
Qbis 02.04.2026, 10:58:23 via Wykop
  • 0
Pomysł trochę bez sensu, w każdym kraju jest spory % społeczeństwa, który nadaje się tylko jako nawóz pod rabatki, a samodzielnie się odżywia, płaci podatki i głosuje na partię [tu wpisz partię, której nie lubisz]. Co prawda to nie klony, ale przy takiej ilości znajdzie się ktoś bardziej "kompatybilny".
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qbis
Qbis
Qbis 26.03.2026, 09:41:24
  • 7
#harrypotter

Wiecie czego najbardziej brakuje nowemu Potterowi?

Jakiś 15 lat większej przerwy od poprzednich filmów.

Poprzednia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miecz12
Miecz12
26.03.2026, 10:20:39 via Wykop
  • 1
Jakiś 15 lat większej przerwy od poprzednich filmów.


@Qbis: nie, po pierwsze, jakichś, po drugie, patrząc po trailerze i pomijając race swap, to jest praktyczne to czego oczekiwali fani, którzy nie chcą czekać do śmierci na remake, czyli dobrej adaptacji, bez pomijania masy wątków, które potem sprawiają, że ludzie którzy książek nie czytali, bez przerwy się pytają, o co w ogóle chodzi, bo jest pełno takich wątków w filmach, które
  • Odpowiedz
soLYstro
soLYstro
soLYstro
26.03.2026, 17:01:55 via Wykop
  • 1
@Qbis: +1. Już pomijając DEI, to ten remake powstał zbyt prędko. HBO robi skok na kasę, a i przy okazji zostanie zrujnowana kolejna franczyza w imię „postępu”.
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis 26.03.2026, 09:28:44
  • 9
#harrypotter
Nowy Potter wygląda super, fajnie, że zmienili koncept, zawsze to coś świeżego
(o takie AI nic nie robiłem)
Qbis - #harrypotter 
Nowy Potter wygląda super, fajnie, że zmienili koncept, zawsze t...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
MistrzCietejRiposty
26.03.2026, 09:41:00 via Wykop
  • 2
@Qbis: Ten film musiał pożreć gigawaty energii do renderu
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
26.03.2026, 23:50:58 via Wykop
  • 1
@Qbis: Kurde to jest przerażająco dobre
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis 24.03.2026, 08:42:42
  • 33
#hotelparadise Niektórzy tutaj już zwrócili na to uwagę, ale podbiję temat: uczestnicy obecnego sezonu prezentują sobą poziom albo dwa wyżej niż ich poprzednicy. Widać to w ich zachowaniu i rozmowach. Jasne, nadal nie są to tytani intelektu czy coś, ale nie ma tutaj chodzącej patologii, pijusów alko czy wyraźnych toksyków.

Co więcej po raz pierwszy od dawna widzę, że uczestnicy są jednak zainteresowani dobieraniem się w te pary, a nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paniwalewska
paniwalewska
paniwalewska
24.03.2026, 11:43:41 via Wykop
  • 12
@Qbis: W trójce był jeden element, o którym mało kto mówi - tzw jajcarze, którzy mieli na wszystko w------e. Głównie chłopaki imprezowali ostro a Sajmon, Grajoszek I inni mieli świetne poczucie humoru. Tutaj wszyscy się pilnują i nie widzę spontanicznej szalnoj zabawy.
Poza tym, chyba ktoś już ty wspomniał, że najlepsza jest mieszanka różnych ludzi - nie musi być sama patola żeby się coś działo
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
23.03.2026, 11:48:19
  • 782
xDDDDDDD

#iran #izrael #usa #wojna #ekonomia #gielda
duzy_krotki - xDDDDDDD

#iran #izrael #usa #wojna #ekonomia #gielda

źródło: Screenshot from 2026-03-23 12-47-33

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 23.03.2026, 12:31:08 via Wykop
  • 8
@duzy_krotki: Zastanawiam się czy jemu różni ludzie z jego otoczenia mówią najróżniejsze kłamstwa, które akurat on chce usłyszeć i dlatego to pisze czy sam siedzi i sobie to wymyśla czy faktycznie choroba psychiczna i naprawdę w to wierzy
  • Odpowiedz

7

Domy za 1 euro we Włoszech - mit czy realna okazja?

Domy za 1 euro we Włoszech - mit czy realna okazja?

Domy za 1 euro we Włoszech brzmią jak marzenie. Ale co kryje się w szczegółach? Sprawdź, ile naprawdę kosztuje taki zakup.

italiapozaszlakiem
z
italiapozaszlakiem.com
dodany: 19.03.2026, 10:31:56
  • 1
  • #
    domywewloszech
  • #
    kupdomwewloszech
  • #
    wlochy
  • #
    domyza1euro
  • #
    domza1euro
  • #
    italia
Qbis
Qbis
Qbis 19.03.2026, 13:07:02 via Wykop
  • 0
Dlatego lepiej wybrać ofertę za 20-30tys euro - nadal jest to niedużo jak na lokal a można kupić coś co wymaga odświeżenia, a nie generalnego remontu lub nawet całkowitej odbudowy.
Plus jeszcze dwie kwestie: polskie urzędy przy włoskich to małe miki, próbując tam coś ogarnąć samemu można popaść w szaleństwo (niczym Astelix w Rzymie), a dwa to prawa własności, to że sprzedaje to miasto jeszcze o niczym nie świadczy, ty kupisz, wyłożysz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szonBojowy
szonBojowy
12.03.2026, 14:21:30
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 12.03.2026, 14:22:09 via Wykop
  • 0
@szonBojowy: Smacznego !
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis 06.03.2026, 10:31:42
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis
Autor
06.03.2026, 14:07:34 via Wykop
  • 7
@kocanka: ale też nie jest otoczona starszymi Paniami Ciociami. Jest w grupie młodych osób, które "wygrały" darmowy pobyt na wspaniałych wakacjach. Rozumiem, że nie wszyscy muszą mieć ze wszystkimi to całe flow, ale to nie jest od razu odrzucenie.
Zresztą najlepiej pokazuje to scena jak dziewczyny poszły do łazienki: to osoby które znają się 3 doby, a po prostu poszła jedna za drugą tak zwyczajnie pogadać, nie było tam żadnych
  • Odpowiedz
banzi
banzi
06.03.2026, 09:47:45
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 06.03.2026, 11:38:01 via Wykop
  • 0
@banzi: Dla porównania: 3,32$ za galon to na nasze będzie ok. 3,25zł za litr
  • Odpowiedz

6

Ktoś kupił robota i zaprogramował go do udawania profesjonalnego alkoholika..

Ktoś kupił robota i zaprogramował go do udawania profesjonalnego alkoholika..

szybko zyskał zasięgi i sympatię. Na instagramowym i tiktokowym koncie o nazwie edwardwarchocki pojawiły się nagrania, na których widać zaawansowanego robota, kosztującego 99 tysięcy złotych, z którego ktoś zrobił patoinfluencera. Robot wracał ze sklepu z piwem w ręku i markował jego picie.

Tired_
z
donald.pl
dodany: 03.03.2026, 12:59:08
  • 7
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    robotyka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Qbis
Qbis
Qbis 03.03.2026, 14:36:00 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Wyszli naprzeciw turystom. "Śmiem wątpić, żeby w Polsce takie rozwiązanie było..

Wyszli naprzeciw turystom. "Śmiem wątpić, żeby w Polsce takie rozwiązanie było..

Przez konflikt na Bliskim Wschodzie wielu turystów utknęło w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zobaczcie, co zaproponowały władze tego kraju? I to w przepisie na jedną stronę a4, gdzie zmieścił się tekst w dwóch językach. U nas pewnie by stworzyli ustawę na 300 stron, a beneficjentami mogliby być..

ken-wawa
z
turystyka.wp.pl
dodany: 03.03.2026, 10:13:16
  • 5
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    podroze
  • #
    wydarzenia
Qbis
Qbis
Qbis 03.03.2026, 10:40:51 via Wykop
  • 5
Z jednej strony w Emiratach emir jest prawem i nie musi się oglądać na jakieś kodeksy bo jest ponad nimi. Zresztą kto mu się sprzeciwi? Więc może rozporządzać sobie jednostronicowym aktem prawnym, szczególnie, że dotyczy to wydatku dla nich z kategorii "drobne". Z drugiej u nas w sytuacjach bardzo podbramkowych też istnieje "szybka ścieżka" - chociażby przy pierwszej fali uchodźców z Ukrainy okazało się, że można w systemie nadawać im PESELE w
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sonny86
Sonny86
25.02.2026, 06:13:23
  • 702
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbis
Qbis
Qbis 25.02.2026, 08:04:37 via Wykop
  • 66
@Sonny86: 99% osób źle wykonuje to ćwiczenie, tutaj Anka pokazuje, że do prawidłowego ćwiczenia nóg niezbędny jest półnagi Hiszpan.
  • Odpowiedz

13

Trump zatopił bitcoina, spadkowy rajd trwa. Czegoś takiego nie było od lat

Trump zatopił bitcoina, spadkowy rajd trwa. Czegoś takiego nie było od lat

Trwa spadkowy rajd bitcoina. Najpopularniejsza kryptowaluta jest na kursie największego miesięcznego spadku od czasu, gd

ZaczarowanyLump
z
wnp.pl
dodany: 24.02.2026, 11:40:55
  • 9
  • #
    bitcoin
  • #
    gospodarka
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Qbis
Qbis
Qbis 24.02.2026, 11:47:38 via Wykop
  • 19
Ale o co chodzi? Od czasu do czasu muszą obniżyć cenę, żeby odpowiednie osoby mogły to zakupić a potem sprzedać drożej. Jeżeli ktoś przypadkowo się wstrzeli w ten moment to fart dla niego, ale większość jest sponsorami ludzi bogatych, żeby ci mogli być jeszcze bogatsi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking