Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qarez
Qarez

Qarez

Dołączył 6 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1762
  • Znaleziska 45
  • Mikroblog 1717
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 27
Qarez
Qarez
Qarez 22.01.2021, 20:29:21
  • 2
Jak działa sprawdzarka anty plagiatowa w programowaniu na studiach? Nasze egzaminy będą sprawdzane pod względem plagiatów i jak będzie wysokie prawdopodobieństwo plagiatu to zerują egzamin. Spacje, tabulatory, inne nazwy zmiennych czy funkcji, inne umiejscowienie funkcji zmieniają coś? Czy sprawdzarka traktuje to na zasadzie zmienna to zmienna i niezależnie od miejsca umiejscowienia jeśli robi to samo uznaje to jako procenty do plagiatu? Taka sprawdzarka ma dostęp do internetu? Sprawdza wszystkie strony (coś słyszałem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saly
Saly
22.01.2021, 21:03:12
  • 5
@Qarez: zgaduje, że większość sprawdzarek sprawdza po liniach i tyle, napisanie czegoś więcej wymaga pisania parsera do języka. Nawet jakby ktoś to zrobił to wystarczy np. robić dużo dodatkowych funkcji. Taka sprawdzarka musiałaby odpalać jakiś optymalizator, co by sprawiało, że plagiatem może zostać oznaczone oryginalne rozwiązanie. Tak więc najlepszą metodą oprócz zmian nazw zmiennych jest dodawanie dodatkowych niepotrzebnych elementów składniowych
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom
22.01.2021, 21:42:45
  • 1
@Qarez: na pewno bada ciągi takich samych wyrazów w kilku odcinkach wyrazów, chyba 15 30 i 40 i tam sprawdza "zgodność" :P
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 19.01.2021, 15:33:06
  • 0
Czego uczy się głównie na lektoratach na studiach z angielskiego? Na studiach będą 2 grupy językowe na B2 i C1. Wszystko oprócz gramatyki już mam na te B2 i nie jestem pewny na który poziom się zapisać. Z jednej strony na B2 mogę się trochę nudzić a z drugiej strony na C1 mogę mieć problemy z gramatyką jak przyjdzie co do czego. Co byście brali?
#angielski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
20.01.2021, 22:13:05
  • 0
@trzeba_bylo_uwazac: @MyNameIsJefff: Zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M.....f
M.....f
konto usunięte 21.01.2021, 01:54:19
  • 1
@Qarez: sluchaj na studiach nie nauczysz sie jezyka. Jezyka uczysz sie grajac w gry, czytajac no nwm Stephena Kinga po angielsku czy czytajac newsweeka.com. Nie ma sensu marnowac czas na jakies nauczanie w szkolkach
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 12.01.2021, 08:10:26
  • 0
Czy da się pić kurupi katuavę przez zwykłą bombillę z chyba dość sporymi oczkami? Z tego co widzę jest mocno pylasta i zapycha sitko
Mam taką bombilla

#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DobreZielePL
DobreZielePL
12.01.2021, 08:12:38
  • 0
@Qarez: Jak zrobisz dokładnie według instrukcji to nie powinno być problemu, raczej większość rurek sobie poradzi, chyba, że, któraś jest przytkana w środku po poprzednim siorbaniu.

https://dobreziele.pl/poczytaj-o-yerba-mate/przygotowanie-naparu
  • Odpowiedz
CatHater
CatHater
12.01.2021, 08:16:13
  • 0
@Qarez: piłem z podobnej (lyzeczkowa, ale rozkręcana) - pierwszy łyk trzeba wypluć, po tym już idzie dość dobrze.
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 11.01.2021, 12:42:17
  • 0
Które województwa mają szansę wrócić do szkół i tylko 1-3 czy i wyżej?
#koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FaloZ
FaloZ
FaloZ
11.01.2021, 12:44:22
  • 1
@Qarez: Na Polsat News mówili że Świętokrzyskie i Małopolskie
  • Odpowiedz
M.....7
M.....7
konto usunięte 11.01.2021, 12:44:24
  • 1
@Qarez: 1-3 tylko i gowin mówił o 2 województwach
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 11.01.2021, 12:01:02
  • 0
Jaką yerbę kupić? Piłem tylko cbse guaranę. Musi kopać co najmniej tak samo jak to cbse. Dawajcie sporo typów bo chcę z 4 zamówić od razu. Myślę nad pajarito (to klasyczne), kurupi classica i taragui energia. Cruz de malta mimo że mniej kopie to chcę spróbować. Ktoś coś doradzi?
#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
11.01.2021, 12:21:17
  • 2
@nexe: Rosamonte nie ma posmaku róży, bo jej tam nie ma. Róża a drewno różane to zupełnie coś innego. Tak samo jak składnik i leżakowanie w obecności.
  • Odpowiedz
uksowaty
uksowaty
uksowaty
12.01.2021, 13:03:56
  • 1
@Qarez: oczywiscie, że tak.
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 10.01.2021, 12:38:24
  • 0
Wie ktoś gdzie popełniam błąd? Ogólnie wynikiem tego zadania jest zbiór pusty ale nie mam pojęcia czemu. Robię tak:
dla 0
0 - y^2 > 4 -- fałsz dla co najmniej jednego y
...
dla 4
4 - y^2 > 4 -- fałsz dla co najmniej jednego y
Qarez - Wie ktoś gdzie popełniam błąd? Ogólnie wynikiem tego zadania jest zbiór pusty...

źródło: comment_1610282039I3LYYa7KAKDnqho0omqwc4.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
10.01.2021, 13:09:10
  • 0
@aloucie: Mój mózg już chyba nie pracuje... dzięki
  • Odpowiedz
a.....e
a.....e
konto usunięte 10.01.2021, 20:04:49
  • 0
@Qarez: W ogólności dla każdego x w R istnieje y = x. Wtedy nierówność to x - x^2 - 4 > 0. Jak spojrzysz na wykres lewej strony, to zobaczysz że nie ma rozwiązań = zawsze istnieje ten przypadek = nie jest spełnione "dla każdego".
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 08.01.2021, 23:19:22
  • 5
Ale strasznie ludzie tryhardują dzisiaj. Walka o każdy cs, first blood stosunkowo późno. Kompletnie inaczej się gra niż w końcówce s10. Wiadomo zdarzają się trole ale nie było jakoś przesadnie dużo. Zwykle miałem więcej. Taka liga mogłaby zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
09.01.2021, 11:31:56
  • 0
@NewBlueSky: Ja jestem na poziomie platyn zeszłorocznych to tam już tryhardują chociaż może być tak że po prostu miałem szczęście bo pierwszy mecz po placementach dostałem trolla 0/10/0
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
09.01.2021, 11:37:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 08.01.2021, 13:31:45
  • 0
W meczach o awans do wyższej rangi jeśli wyjdziemy z meczu w lobby to zalicza nam to jako porażkę. Placementy można missować bez straty meczu tylko z samą karą czasową?
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 07.01.2021, 13:54:18
  • 0
Jest tu jakaś mądra osoba która powie mi dlaczego winrate ornna spadł z 53% do 50%? Nie dostał żadnych buffów/nerfów. Zbuffowali antyheal ale ornn się nie leczy to też nie widzę związku dlaczego jego winrate poszybował w dół
#leagueoflegends
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boban1992
Boban1992
07.01.2021, 13:58:45
  • 6
@Qarez: juz spiesze z pomoca. Otoz spadl, poniewaz ludzie nim grajacy przegrywali mecze. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
B.....o
konto usunięte 07.01.2021, 14:06:25
  • 3
@Qarez: nowy sezon, rework itemów, abysall kompletnie stracił wartość dla Ornna. Sprawdź kiedy mu zaczęło win rate spadać jak jesteś taki dociekliwy. Kiedyś ornn mógł sobie zrobić sunfire i abysalla i solować cały team, nic więcej nie potrzebował. Teraz już tak nie ma lekko, sunfire też pozmieniali.
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 04.01.2021, 13:54:22
  • 1
Jak wygląda przyznanie nowej rangi w nowym sezonie? Załóżmy że jest sobie gostek na goldzie 1. Mmr ma na poziomie golda 1 i wygrał 5/10 placementów. Jaka ranga wskoczy?
#leagueoflegends
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agilled
Agilled
04.01.2021, 14:58:07
  • 0
@Qarez: powiem ci na moim przykładzie, d1 -> p1 (3w/7l), w twoim przypadku pewnie coś około s1/g4
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 03.01.2021, 20:57:57
  • 0
Jest jakaś analiza co by było jakby na świecie byłby tylko bitcoin? W sensie ile kosztowałyby różne rzeczy
#bitcoin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rebahr
rebahr
rebahr
03.01.2021, 22:30:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qarez: ciekawe. Wychodzisz z domu po masło I chleb za ostatnie 0.03 btc. A wracasz Ferrari :D
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
04.01.2021, 13:46:39
  • 0
@rebahr: To by było coś xD
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 01.01.2021, 20:47:30
  • 0
W boot loaderze muszę zrobić ubuntu (z tego zdjęcia) na samej górze. Podpowie ktoś które jest ubuntu? W drugim poście zdjęcie kolejności bootowania
#informatyka
Qarez - W boot loaderze muszę zrobić ubuntu (z tego zdjęcia) na samej górze. Podpowie...

źródło: comment_16095340238MNJxSv6wiexERWxaHKBj4.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
02.01.2021, 00:01:33
  • 2
@FLAC: W biosie w sekcji gdzie te boot priority wyciągnąłem jest tam jeszcze pod spodem lista do rozwinięcia "uefi hard disk drive bbs priorities" (widać na drugim zdjęciu) i tam normalnie było windows i ubuntu (nie wiem czemu nazwało to ubuntu ale to chodzi o te gnu). Zamienić ich kolejność w tamtym i działa
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
02.01.2021, 00:08:13
  • 1
@Qarez: no to dobrze że znalazłeś rozwiązanie, szkoda że tak to zakopali
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 31.12.2020, 13:27:06
  • 0
Postawiłem sobie linuxa obok windowsa jako dualboot i mam problem. Po instalacji linuxa system wymusił restart ale w grubie jest tylko na liście windows. Jak tam pojawić tego linuxa?
#informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wojciet
wojciet
31.12.2020, 23:54:57
  • 1
@Qarez: Użyj SuperGrub2 Disk tak jak na popełnionym przez ze mnie gniocie. https://youtu.be/wCpVq3oWN2Q Po wybraniu opcji detekcji systemów na kompie wybierasz i uruchamiasz swojego linuxa. Odpalasz go i instalujesz rozruch poprzez sudo grub-install /dev/sda w terminlu. To wszystko
  • Odpowiedz
draxgar
draxgar
01.01.2021, 11:14:03
  • 1
@Qarez: odłącz dysk z windows, zbootuj z płyty/pena lub dysku Linux, użyj grub do poprawienia boot-loader-a. Podłącz dysk z windows i powtórz zabawę z grub ;-)
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 27.12.2020, 00:17:39
  • 0
Jakbyście mieli wybrać championa którego zawsze dostalibyście w teamie na topie wiedząc że gracz ogarnia postać to jaką byście wybrali?
#leagueoflegends

Jaki?

  • Ornn 14.2% (17)
  • Darius 9.2% (11)
  • Sett 2.5% (3)
  • Camille 20.0% (24)
  • Wukong 0.8% (1)
  • Malphite 10.0% (12)
  • Shen 32.5% (39)
  • Kayle 7.5% (9)
  • Maokai 2.5% (3)
  • Inny (kom) 0.8% (1)

Oddanych głosów: 120

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yokoetneivvis
Yokoetneivvis
27.12.2020, 00:44:26 via Android
  • 6
@Qarez no co nie zmienia faktu że trzeba być frajerem zeby na kayle przed 6 lvl się w-----ć 1v1 xD
  • Odpowiedz
Yokoetneivvis
Yokoetneivvis
27.12.2020, 14:50:40 via Android
  • 0
@Patus_Michal_Pol ano dostawało się ale to raczej moja wina, wiesz jakaś nowa postać, po reworku nie znana mi była
Albo jakaś mocna postać typu aatrox ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 25.12.2020, 23:09:21
  • 0
Jak to jest możliwe że typek z 42% winrate jest w platynie. Potem taki typek psuje gierki...
#leagueoflegends
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agilled
Agilled
26.12.2020, 11:34:22
  • 1
@Qarez: w d1 spotkasz ludzi z 40% wr, tak jest już i tyle. Nie każdy potrafi utrzymać poziom, może tylko chwilowy brak formy, wiele możliwości.
  • Odpowiedz
damian-twoj-stary
damian-twoj-stary
damian-twoj-stary
26.12.2020, 12:15:43
  • 1
@Qarez: ja w tym sezonie wygrywając 5 z 20 pierwszych gier wbiłem P1 a teraz mam P3 i 45% wr gdzie w pewnym momencie był gold 2 38%
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 21.12.2020, 13:56:45
  • 0
Kolos zmiótł mnie z planszy
#studbaza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Joachim_Mordechaj
Joachim_Mordechaj
Joachim_Mordechaj
21.12.2020, 14:01:21 via iOS
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
21.12.2020, 16:51:44
  • 0
@Joachim_Mordechaj: Nie zaprzeczam że przegryw. Ogólnie poziom kolosa a zadań co mieliśmy na laboratoriach to tak jakby osobę po prawku wpuścić do f1 i oczekiwać wyniku kubicy
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 20.12.2020, 00:54:38
  • 0
Wie ktoś dlaczego wyskakuje mi błąd?

#include
#include
#include
using namespace std;
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....k
M.....k
konto usunięte 20.12.2020, 11:46:18
  • 1
@Qarez: masz przekazać to funkcji tablicę, a przekazujesz jej rozmiar
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez
Autor
20.12.2020, 13:21:14
  • 1
@MlodyWilk: Dzięki. Kurcze niby prosty błąd ale tak samemu to ciężko to odszukać...
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 19.12.2020, 17:13:36
  • 0
Czy szybkie ładowanie telefonu niszczy baterię? Domyślnie telefon ustawiony na quick charge a żeby zmienić na zwykłe to trzeba wchodzić do ustawień. Mogę ładować cały czas quick chargem czy trzeba zmieniać i raz na jakiś czas po prostu zmieniać na quick?
#telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vaerlin
Vaerlin
19.12.2020, 17:18:22
  • 0
@Qarez: jak chcesz mieć ten telefon i tę baterię 5+ lat, to może ma to jakieś znaczenie
  • Odpowiedz
Qarez
Qarez
Qarez 19.12.2020, 16:14:56
  • 0
Jak lista się sprawdzi to biorę tylko tropico i dinozaury. Po resztę nie będzie mi się chciało otwierać launchera bo na pewno nigdy nie zagram
#epicgames
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez 18.12.2020, 16:07:39
  • 0
Jaka jest różnica między ciągiem rosnącym a ściśle rosnącym?
#studbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qarez
Qarez
Qarez
Autor
18.12.2020, 16:19:38
  • 0
@yaroszek: Ściśle rosnący to co może być 4 5 6 6 6 6 8 10 10 10 10 13. Tak o to chodzi?
  • Odpowiedz
yaroszek
yaroszek
18.12.2020, 16:20:35
  • 0
@Qarez: 12345678 a 1233445678
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 12 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.08.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking