Jak oni mają przesiąkać patriotyzmem skoro ich państwo istnieje od 24 lat, granice są nakreślone jakby dali dziecku kogoś z sowieckich rządzących mapę ZSRS i postawili słupy na podstawie jej rysunków, a w dodatku mają taki misz-masz narodowościowy, że chyba tylko była Jugosławia wymięka.
I teraz co? mają jechać służyć pod nieudolnym dowództwem, które na poziomie sztabów zachowuje się jak małe










Fakt idealnie studzi atmosferę i służy dialogowi MON/BBN - Organizację proobronne ( ͡° ͜ʖ ͡°)