Z takich moich wotowskich osiągnięć to od 2 lat próbuję zmarkować EBRa i gram tylko nim.
Utknąłem na 85% +- i nie jestem w stanie wejść wyżej.
Tylko patrzeć jak z-----e 5k bitew jednym czołgiem bez 3x MOE
#wot
Utknąłem na 85% +- i nie jestem w stanie wejść wyżej.
Tylko patrzeć jak z-----e 5k bitew jednym czołgiem bez 3x MOE
#wot













Mam 2 pytania
- za dawnych czasów bywały wyprzedaże na sprzęt/ammo (50%) czy dziś też się zdarzają ?
- widzę że złoto można zdobywać na turniejach, są jeszcze jakieś inne sposoby ?
pozdr