Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pobul
Pobul

Pobul

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 786
  • Znaleziska 125
  • Mikroblog 661
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
kamil7barca
kamil7barca
12.05.2017, 13:44:04
  • 9
Niestety wczoraj byłem na imprezie i tak jak wielu z Was, ominął mnie stream.

Dzięki wykopowi jednak większość nadrobiłem.

Czy nie myślicie, że takie zachowania np. Jaca z rogami diabła czy "zapijanie" seby bananem nie są ustawione? Może Daniel im mówi co mają robić?

Poza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 12.05.2017, 13:48:02
  • 3
@kamil7barca: Moim zdaniem Seba "popijający" banana to majstersztyk. Tego nie da się nauczyć, a jeśli, to wyglądałoby to bardzo nienaturalnie.
  • Odpowiedz
A.....a
A.....a
konto usunięte 07.05.2017, 16:12:27
  • 2
Coś mi z kranu pociekło właśnie ( ͡º ͜ʖ͡º)(ʘ‿ʘ)
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 07.05.2017, 16:14:01
  • 0
@AlgorytmPrima:ulica?
  • Odpowiedz
Bartoxik
Bartoxik
04.05.2017, 07:53:35
  • 5
Czyli mozna by rzec że wczorajszy drunk stream był jedynie prekursorem do odcinka docelowego - dzisiejszego. Przecież go Marlenka ukatrupi :D
#rafatus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 04.05.2017, 07:54:47
  • 1
@Bartoxik: A wiadomo gdzie ona teraz jest?
  • Odpowiedz
k.....k
k.....k
konto usunięte 28.04.2017, 07:40:57
  • 2
co zaszło między #rafatus a #danielmagical? znów mnie omija wszysko (╯︵╰,)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 28.04.2017, 08:26:17
  • 0
@zul121: Rafatus nawet wczoraj zrobil rajda do Daniela :)
  • Odpowiedz
jonaszjonasz
jonaszjonasz
11.04.2017, 14:20:17
  • 2
o której kociołek19?
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 11.04.2017, 14:21:01
  • 0
@jonaszjonasz: Dziś kociołka nie będzie. Pite będzie coś innego.
  • Odpowiedz
e.....a
e.....a
konto usunięte 11.04.2017, 14:18:47
  • 2
będzie dzisiaj chlane?
#danielmagical
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 11.04.2017, 14:19:58
  • 1
@elevka: Będzie. Po celu na kociołek będzie nowy cel na jakiś dobry trunek pewnie ;)
  • Odpowiedz
Dynamic
Dynamic
07.04.2017, 12:28:00
  • 1
Nie bylo mnie kilka godzin, moze ktos mnie poinformowac co sie dzialo przez ten czas? :)
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 07.04.2017, 12:30:39
  • 2
@Dynamic: Daniel był na zakupach z kuzynką Pauliną. Kupił jakieś rzeczy w galerii. niedawno przyszedł Seba, odbierał pozdrowienia z telefonu i ogłaszał na czacie. Daniel wrócił z galerii, chwilę posiedział i wszyscy poszli na zakupy (kociolek itp.)
  • Odpowiedz
GearBest_Polska
GearBest_Polska
06.04.2017, 07:37:47
  • 4388
Czy ktoś z was Mireczki posiada już w domu inteligentny robot odkurzacz od ILIFE? Na pewno wielu, jednak do tej grupy dołączy ktoś jeszcze, bo robimy #rozdajo z właśnie takim inteligentnym odkurzaczem, ale zaskoczenie nie? ;)

Nagrodą w rozdajo jest: ILIFE V1 Robotic Vacuum Cleaner

Zasady:
1. Plusuj ten wpis
GearBestPolska - Czy ktoś z was Mireczki posiada już w domu inteligentny robot odkurz...

źródło: comment_qPHkf1jJoJ07IUbVo2U3Q5KzltwTCtb2.jpg

Pobierz
  • 2050
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 06.04.2017, 20:12:22
  • 0
@GearBest_Polska: Dawej
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 15.03.2017, 09:36:04
  • 2
Koledzy i koleżanki z #wroclaw
Polećcie jakąś knajpę gdzie mógłbym zabrać swoją dziewczynę. Chciałbym, żeby nie był to jakiś bar, tylko w miarę przytulne i eleganckie miejsce (coś jak Alyki). Takie żeby zjeść jakiś obiad i deser i zamknąć się w ~150zł.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul
Autor
15.03.2017, 09:57:51
  • 0
@mroz3 @Iudex: Pinola i Ragu odpadają. Za to Malarska i Zielona Oliwka mają ciekawe menu i przystępne ceny :) Dzięki za odpowiedź!
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul
Autor
15.03.2017, 10:17:07
  • 0
@kaszankaschabowa: Przecież miało być we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 18.02.2017, 21:02:24
  • 2
Mirki z #warszawa. Nie znam miasta, a chciałbym zjeść cos smacznego w jakiejś popularnej knajpie albo barze mlecznym. Jadlem juz "u szwejka". Polecicie cos? :) #jedzenie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

silver_spike
silver_spike
18.02.2017, 21:08:29
  • 2
Kraken Bar, Bibenda, Lotos (tatar i generalnie dania polskie, klimat lat 80), Kameralna (Foksal, również klimat starszych czasów)
  • Odpowiedz
slava
slava
20.02.2017, 09:34:21
  • 1
@silver_spike: Szkoda że po skosie nie ma już Bagatelki.
Ostatnio na fanpejdzu na FB widziałem stare zdjęcia tej kawiarni (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 31.01.2017, 08:23:43
  • 1
Hej! Czy ktoś byłby w stanie przedstawić ten fragment w zapisie nutowym?
Kosogłos
#muzyka #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 26.01.2017, 22:58:09
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 24.01.2017, 07:15:06
  • 2
Czy jest ktoś w stanie polecić mechanika samochodowego we #wroclaw? Takiego, który będzie w stanie zrobić coś "od ręki" i nie skasuje mnie jak za złoto. Z góry dzięki ;)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul
Autor
24.01.2017, 07:35:41
  • 0
@Bialy_Mis: Heheheh, no dziwne. Nie rozumiem, wydaje mi się, że normalnie zapytałem.
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul
Autor
24.01.2017, 07:38:12
  • 0
@pirus: VW Lupo 1.0. Prawdopodobnie wymiana uszczelki pod głowicą i cewki zapłonowej
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul
Autor
24.01.2017, 07:43:31
  • 0
@pirus: Chodziło mi raczej o to, żebym mógł od razu zostawić auto u mechanika, a nie o czas wykoanania usługi :P
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 19.01.2017, 07:27:15
  • 2
Hej Mirki! To będzie trochę chaotyczny post, ale proszę o pomoc.
Poszukuję piosenki o #wroclaw. Ma ona już kilka lat, ale wczoraj usłyszałem ją w radiu Rodzina :D W tekście było coś o mieście stu mostów, mieście, które nie śpi. Inb4 nie chodzi mi o utwór zespołu Weekend.
Może ktoś coś kojarzy, albo wie gdzie znaleźć playlistę utworów radia Rodzina? (nie ma na odsluchane.eu)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul
Autor
19.01.2017, 08:39:54
  • 1
@Karoleer @PurpleHaze @adgebworthy: @spoxman: @Aou:
Dzięki wszystkim za pomoc! Odnalazłem tego gniota. Dla potomnych, gdyby ktoś miał podobne pytanie:
Marco-Miasto, które nie chce spać
  • Odpowiedz
Hugenot111
Hugenot111
29.12.2016, 12:53:04 via Android
  • 2
Mircy, skąd pobrać Gwiezdne Wojny Imperium Kontratakuje? Bo patrzę po torrentach i ciężko :/
#starwars #torrent #film #internet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 29.12.2016, 13:48:51
  • 0
@Hugenot111: YIFY
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 23.12.2016, 07:58:10
  • 10
Przebierana impreza sylwestrowa. Temat - budowa/remont. Jakieś propozycje kreacji? :D pomóżcie!
#sylwester #pytanie
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....Y
M.....Y
konto usunięte 23.12.2016, 08:00:18
  • 137
@Pobul:
M.....Y - @Pobul:

źródło: comment_Es6jsTy6hKGRs3zhTwErED5FjfL56GtY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
romo86
romo86
23.12.2016, 08:00:26
  • 138
@Pobul: stylówa łatwa do ogarnięcia, a jak masz dziewczynę to możecie robić za pata i mata
romo86 - @Pobul: stylówa łatwa do ogarnięcia, a jak masz dziewczynę to możecie robić ...

źródło: comment_lyjvlSfYHeERHdF1LanEGZEPI7PPXizf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pobul
Pobul
Pobul 23.12.2016, 06:55:05
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....d
f.....d
konto usunięte 14.12.2016, 20:02:33
  • 148
12 gniewnych ludzi i chłopaki nie płaczą, a u ciebie? #film
f.....d - 12 gniewnych ludzi i chłopaki nie płaczą, a u ciebie? #film

źródło: comment_tjr2s5g2JRU6SVcLKnRFGhYs16wGHi7N.jpg

Pobierz
  • 297
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobul
Pobul
Pobul 15.12.2016, 08:08:31
  • 0
@fortheworld: Sami swoi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 5 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.07.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking