Wpis z mikrobloga

Niestety wczoraj byłem na imprezie i tak jak wielu z Was, ominął mnie stream.

Dzięki wykopowi jednak większość nadrobiłem.

Czy nie myślicie, że takie zachowania np. Jaca z rogami diabła czy "zapijanie" seby bananem nie są ustawione? Może Daniel im mówi co mają robić?

Poza tym, ta cała akcja z Dagmarą daje zajebistej popularności streamowi, sypią się donejty obrażające Dagę, Daniel dobrze o tym wie, czasami wyłącza obraźliwe teksty, ale ciągle leci hajs, więc chyba o to chodzi w tym wszystkim.

Mówione było, że Daniel się kończy, itd, a jednak w perypetiach Zwierzyńskich ciągle się coś dzieje. Seba zrywa z Dagmarą, pokazuje prywatne wiadomości, a potem do siebie wracają... Te wszystkie zagrywki są zajebiste dla streama, każdy ciśnie Dagmarze i Baobabowi, pełno shotów, spam na czacie, dobra oglądalność.

I ostatnia sprawa, rzekome dosypanie czegoś do kociołka. Shoty powstają, Boxdel niedługo będzie komentował, popularność wielka :D

+++ Sprawa Łukasza z bidulem

Daniel jest geniuszem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poza tym, dużo wczoraj zarobił, jak myślicie?

#danielmagical
  • 12
@kamil7barca: Wg mnie to Daniel nie jest aż tak lotny, żeby ogarnąć takie scenariusze. Poza tym najgrubsze akcje za bardzo ocierają o całkiem realne problemy z policją, MOPSem itd. Co innego drobne "dymy" (np. ciąża Dagi).
@peetee: ja to odbieram tak, że jeśli zarabia kasę i "coś osiągnął" to jednak drzemie w nim jakiś iloraz inteligencji i jak na razie trzyma widownie. Pomijając wszystkie fakty że robi nienormalne czy patologiczne rzeczy.