Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PTW13
PTW13

PTW13

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 730
  • Znaleziska 346
  • Mikroblog 384
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
PTW13
PTW13
PTW13 09.08.2017, 09:29:05
  • 1
Zna ktoś narzędzie do przeprowadzania testów pisania na klawiaturze ?

#hr #rekrutacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

joolekk
joolekk
joolekk
09.08.2017, 09:30:14 via Android
  • 5
@PTW13 mistrz klawiatury xD
  • Odpowiedz
L.....e
L.....e
konto usunięte 25.02.2017, 18:01:47
  • 1
#wroclaw #warszawa #it Miał ktoś z Was styczność z coderslab.pl ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PTW13
PTW13
PTW13 26.02.2017, 07:25:17
  • 0
@LubiePicKawe:
Jestem właśnie w trakcie kursu (dopiero jeden tydzień) w warszawie .
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13 26.02.2017, 10:05:46
  • 0
@LubiePicKawe: tak jak napisał @gizmoo3 kurs jest bardzo inensywny 8h plus np w moim wypadku parę godzin samodzielnej nauki codziennie po zajęciach, ogólnie wrażenia bardzo na plus mimo, że pierwszy tydzień to były raczej podstawy (duże ułatwienie że już coś wiesz, jest trochę łatwiej :))
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13 05.03.2017, 19:57:20
  • 0
@dzanusz: Podstawy HTMLa, C++ i Javy (podstawy czyli wiedza typu: rozumienie jak działają pętle, instrukcje warunkowe, funkcje i dziedziczenie :)).
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13 21.02.2017, 18:33:03
  • 1
Moja żona jest w drugim miesiącu ciąży. Obecnie pracuje na umowie zlecenie (infolinia czyli praca przy komputerze + słuchawki). Dostała propozycję przejścia na umowę o pracę od marca. Pracodawca póki co nie wie o ciąży. Żona wyczytała (chyba w kodeksie pracy), że kobieta w ciąży nie może pracować przy komputerze powyżej 4h/dobę. Teraz moje pytania

1. Czy ten przepis odnosi się tylko do pracodawcy czy dotyczy obu stron? Tzn. jeżeli pracownik chce to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PTW13
PTW13
PTW13
Autor
21.02.2017, 18:51:50
  • 0
@alfa87: umowa jest na 2 lata
@djmatthaeus: tu podobno chodzi o sam monitor, że niby długie siedzenie przed nim jest niewskazane :), co 2. pktu - czyli dopiero od powiadomienia pracodawcy rusza ta cała ochrona kobiet w ciąży ? czyli np. jeżeli nie powiedziałaby do dajmy na to sierpnia, to formalnie pracuje jak zwykły pracownik?
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13
Autor
21.02.2017, 19:11:09
  • 0
@djmatthaeus: jeszcze jedno pytanie, jeżeli będziesz wiedział, jak jest z lekarzem medycyny pracy, trzeba mu mówić o ciąży? żona prawdopodobnie dostanie skierowanie na badania wzroku i słuchu ( też pracowałem w podobnym miejscu i takie badania były)
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13 23.01.2017, 14:02:37
  • 1
Gdzie w #warszawa jest bezproblemowa stacja kontroli pojazdów ? Najlepiej #bielany #bialoleka , mogą być też #lomianki

#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

advert
advert
23.01.2017, 14:04:25
  • 13
@PTW13: każda jest bezproblemowa jak nie podjeżdżasz r--------m szrotem
  • Odpowiedz
poczekaj
poczekaj
poczekaj
23.01.2017, 14:08:16
  • 3
@advert: Nie każda. Np stacja na Sikorskiego wynajduje nieistniejące usterki, żeby skasować za naprawę w warsztacie który mieści się na tym samym placu. Jak uznałem że naprawię gdzie indziej i wróciłem po 2 dniach (usterki nie naprawiłem bo jej nie było), okazało się że jest dobrze, ale co innego nie tak. Jak wróciłem po kolejnych dwóch dniach, to pierwsza usterka wróciła. Jebnąłem to, pojechałem gdzie indziej i zrobiłem bez problemów.
poczekaj - @advert: Nie każda. Np stacja na Sikorskiego wynajduje nieistniejące uster...

źródło: comment_dkol5lds9SIkzNDRcSQZ8T2Hgqd7fSr8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13 31.08.2016, 11:53:45
  • 1
Ktoś kiedyś kupował używaną pralkę? Warto ryzykować czy jednak lepiej kupić nową? Obecna pralka zepsuła się i prawdpodobnie naprawa jest nieopłacalna. #pralka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PTW13
PTW13
PTW13
Autor
31.08.2016, 13:27:29
  • 0
@piglet: Jakie miasto ?
  • Odpowiedz
PTW13
PTW13
PTW13
Autor
31.08.2016, 14:12:04
  • 0
@piglet: O, a jakie komis jeżeli mogę zapytać ? :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking