Dawno nie widziałem takiego meltdownu od czasów Stonogi xD 2,5 roku chłop yebał w januszexie po 480 godzin żeby załadować się po same kule w krypto by z kolei pomnożyć kapitał i zostać kumplem Elona Muska, wszystko w pisdu, pół miliona poszło się yebać xD
@PCNO: właśnie znając historię to jestem zdziwiony, że nie doszło jeszcze (na szczęście) do żadnego ataku na terenie USA czy sojuszników. Z wyjątkiem bliskiego wschodu ale to inny świat.