@ja-chira: Nie rozumiem zagrania jeśli gubasy piszą że ropa może być po 200$, Orangeman mówi że ropniak może być droższy ale to tylko przejściowo (ostatnio tak pisał) to po co robić sobie krzywdę :D
@ethize: Gdyby nie sytuacja z Iranem pewnie było by mocno w dół.W obecne sytuacji do końca konfliktu jest to informacja bez znaczenia, co więcej może to spowodować jeszcze większy chaos
#gielda Obiecuję że po wypłacie (jutro) już tylko topowe spóleczki: GOOGL, MSFT, SYNEKTIK, XTB, TSMC, AMD i NVIDIA (jak spadną) oraz mWIG40TR ( ͡°͜ʖ͡°)