#gielda patrząc na to co ostatnio rynek wyprawia nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby zaliczyć korektę -3% :D atomówka musiała by chyba walnąć gdzieś a i tak po tym uderzeniu rynek odbił by Vką i zrobił nowe ATH xD
@ja-chira: Nie rozumiem zagrania jeśli gubasy piszą że ropa może być po 200$, Orangeman mówi że ropniak może być droższy ale to tylko przejściowo (ostatnio tak pisał) to po co robić sobie krzywdę :D