#f1 serio nie podoba wam się taki wyścig gdzie nieważne jaki masz samochód, i tak nikt cię nie wyprzedzi? kierowcy mogą się nawzajem trollować, świetna zabawa
W normalnym, cywilizowanym kraju, jak chcesz pomnożyć kapitał i odkładać na emeryturę, to wchodzisz na giełdę, kupujesz sobie spokojnie ETF-a na S&P 500 albo MSCI World, trzymasz to 20 lat i jak ktoś cię zapyta, co masz w portfelu, to się uśmiechniesz i powiesz:
No mam szeroki rynek, niskie koszty zarządzania, dywersyfikacja jest, powoli do przodu.
A w Polsce? Ja pier----... W Polsce jak w lesie, ku---. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym
@Optimum: no to sobie inwestuj w ETF i szeroki rynek i zapomnij o tagu gielda, jeśli inwestujesz w ten sposób to po co się ekscytować i w ogóle interesować takim tagiem?
A co jeśli przyczyną stabilnych wzrostów indeksów giełdowych, które obserwujemy od dziesięcioleci, jest to że tag #gielda nie kupuje ETFów? To wykopki pozwalają światowej gospodarce rosnąć, nie inwestując w nią
@Optimum: Wykop kupuje śmieci, bo to degeneraci i małpy. ETFy kupują leszcze, sezonowcy i ludzie inteligentni. pozdrawiam, Dariusz44 Bambasador /gielda
@Optimum: w 2007 to to byla strona dla nerdow od front endu. ale bitcoin - to akurat wykop sporo naganiał i to na samym początku. wiem bo kupilem pierwsze btc chyba w 2012 xd
Drogie Mirasy, czy jeśli kupię taką płytkę, gdzie jedna płytka 20x20 składa się z 4 elementów 10x10, już ofugowanych (jak na zdjęciu), mogę sobie potem jakoś zmienić tę fugę? Lub czymś ją pokryć żeby zmienić jej kolor?
źródło: image
Pobierz