Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Optimum

Optimum

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3486
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 3479
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9
  • Dodane (93)
  • Komentowane (303)
  • Plusowane (3083)
Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:32:55
  • 3
#f1 krystepanie
Optimum - #f1 krystepanie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:23:41
  • 2
#f1 czemu jest tak dużo cyferek między pierwszym i drugim?
Optimum - #f1 czemu jest tak dużo cyferek między pierwszym i drugim?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:21:28
  • 3
#f1 nareszcie
Optimum - #f1 nareszcie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:13:23
  • 207
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewastatorpierdziaw
dewastatorpierdziaw
07.06.2026, 14:17:59 via iOS
  • 6
@Optimum: *GEKON
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
07.06.2026, 19:12:36 via Wykop
  • 1
*GEKON


@dewastatorpierdziaw: *Gekon Zeropunktowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:12:24
  • 8
#f1 mruwa zaraz gekona dubluje, już mema przygotowałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 14:00:53
  • 1
#f1
serio nie podoba wam się taki wyścig gdzie nieważne jaki masz samochód, i tak nikt cię nie wyprzedzi? kierowcy mogą się nawzajem trollować, świetna zabawa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalinke01
Kalinke01
07.06.2026, 14:01:50 via Wykop
  • 3
@Optimum: To akurat jest zajebiste XD
  • Odpowiedz
Anekito
Anekito
07.06.2026, 14:01:51 via Wykop
  • 2
@Optimum: mnie się Hadjar bardzo podobał. I maxiu strollował miliony ludzi
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:50:36
  • 9
#f1

HAM, 22 sekundy przed PIA, otrzymując 5 sekund kary
Optimum - #f1 

HAM, 22 sekundy przed PIA, otrzymując 5 sekund kary

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum
Autor
07.06.2026, 13:51:14 via Wykop
  • 0
@Optimum: k---a już przed Leklerkiem, ale jak robiłem mema to był przed Piastrim, uwierzcie mi
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:32:53
  • 0
#f1 Hadjar robi darmowe pitstopy dla obu HAM i LEC, bo prawdziwe grande nie moglo pochodzic z boksów Ferrari
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 07.06.2026, 13:23:47
  • 11
#f1
pic rel telefon Torgera Wilkka
Optimum - #f1
pic rel telefon Torgera Wilkka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 06.06.2026, 15:27:07
  • 14
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 29.05.2026, 13:56:49
  • 181
#gielda
Optimum - #gielda

źródło: 1000035613

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
29.05.2026, 14:00:06 via Wykop
  • 69
@Optimum: to jest świeże
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
29.05.2026, 14:02:43 via Wykop
  • 13
@vinmcqueen: rakowe
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 24.05.2026, 22:02:45
  • 41
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 24.05.2026, 20:54:07
  • 62
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TickJackson
TickJackson
24.05.2026, 20:54:18 via Wykop
  • 4
@Optimum: urocze
  • Odpowiedz
ervin9216
ervin9216
24.05.2026, 21:17:54 via Wykop
  • 0
@Optimum: Nie ma żadnej klątwy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 02.05.2026, 21:17:38
  • 4
#f1 w miami jutro monsun, także wyrazy wsparcia dla tych, którym jest ciężko w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Optimum - #f1 w miami jutro monsun, także wyrazy wsparcia dla tych, którym jest ciężk...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wsts
wsts
wsts
02.05.2026, 21:26:52 via Android
  • 2
@Optimum Maksiu znów odstawi wszystkich w deszczu, tym razem podrasowana taczka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 02.05.2026, 20:59:42
  • 33
#f1 dd
Optimum - #f1 dd

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum 17.04.2026, 12:29:24
  • 9
W normalnym, cywilizowanym kraju, jak chcesz pomnożyć kapitał i odkładać na emeryturę, to wchodzisz na giełdę, kupujesz sobie spokojnie ETF-a na S&P 500 albo MSCI World, trzymasz to 20 lat i jak ktoś cię zapyta, co masz w portfelu, to się uśmiechniesz i powiesz:

No mam szeroki rynek, niskie koszty zarządzania, dywersyfikacja jest, powoli do przodu.


A w Polsce? Ja pier----... W Polsce jak w lesie, ku---. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym
Optimum - W normalnym, cywilizowanym kraju, jak chcesz pomnożyć kapitał i odkładać na...

źródło: tu-dla-ciebie-zyski-kuhhhwa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
17.04.2026, 12:33:28 via Wykop
  • 4
@Optimum: no to sobie inwestuj w ETF i szeroki rynek i zapomnij o tagu gielda, jeśli inwestujesz w ten sposób to po co się ekscytować i w ogóle interesować takim tagiem?
  • Odpowiedz
throwawayaccount1
throwawayaccount1
throwawayaccount1
17.04.2026, 12:55:25 via Wykop
  • 1
Microsoft ze stratą


@Optimum: otóż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 16.04.2026, 17:59:23
  • 3
A co jeśli przyczyną stabilnych wzrostów indeksów giełdowych, które obserwujemy od dziesięcioleci, jest to że tag #gielda nie kupuje ETFów? To wykopki pozwalają światowej gospodarce rosnąć, nie inwestując w nią
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dariusz44
dariusz44
16.04.2026, 18:01:37 via Wykop
  • 10
@Optimum: Wykop kupuje śmieci, bo to degeneraci i małpy. ETFy kupują leszcze, sezonowcy i ludzie inteligentni.
pozdrawiam,
Dariusz44
Bambasador /gielda
  • Odpowiedz
aett
aett
16.04.2026, 18:06:04 via Wykop
  • 2
@Optimum: w 2007 to to byla strona dla nerdow od front endu. ale bitcoin - to akurat wykop sporo naganiał i to na samym początku. wiem bo kupilem pierwsze btc chyba w 2012 xd
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 15.04.2026, 13:42:35
  • 69
#gielda #etfiarze #acwiandchill
Optimum - #gielda #etfiarze #acwiandchill

źródło: 1000033275

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonyjakdax40
zielonyjakdax40
15.04.2026, 14:10:22 via Wykop
  • 8
@Optimum: acwi po kullen i można sie życiem zająć
  • Odpowiedz
throwawayaccount1
throwawayaccount1
throwawayaccount1
15.04.2026, 15:45:23 via Wykop
  • 10
@Optimum: jak jedziesz z wujkiem Iwuciem, to chyba kupić kawalerkę na wynajem i obligacje do portfela agresywnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 15.04.2026, 07:10:02
  • 0
#remontujzwykopem

Drogie Mirasy, czy jeśli kupię taką płytkę, gdzie jedna płytka 20x20 składa się z 4 elementów 10x10, już ofugowanych (jak na zdjęciu), mogę sobie potem jakoś zmienić tę fugę? Lub czymś ją pokryć żeby zmienić jej kolor?
Optimum - #remontujzwykopem

Drogie Mirasy, czy jeśli kupię taką płytkę, gdzie jedna ...

źródło: 1000033248

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
15.04.2026, 07:18:59 via Wykop
  • 2
Lub czymś ją pokryć żeby zmienić jej kolor?


@Optimum: substancje do pokrywania czegoś cienką warstwą, w celu zmiany koloru, nazywają się "farba".
  • Odpowiedz
dorodny_kebab
dorodny_kebab
dorodny_kebab
15.04.2026, 19:28:20 via Android
  • 1
@Optimum: tak jak koledzy wyżej piszą, fuguj całość, na jaki kolor chcesz, jedyne co to bym to zwilżył przed fugowaniem
  • Odpowiedz
Optimum
Optimum 14.04.2026, 13:24:42
  • 113
#gielda #meczennicyxtb

SZCZUR - Strategia Zautomatyzowanego Czyszczenia Zlewarowanych Uczestników Rynku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna
14.04.2026, 13:28:14 via Wykop
  • 26
wiverna

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cocklush69
cocklush69
cocklush69
14.04.2026, 16:55:04 via Wykop
  • 3
@Optimum: piekne
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.10.2025

    Mikroblogger
  • Koder
    od 01.02.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking