Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 22:40:54 5 + #mecz razem z dziadkiem zarywamy noc, żeby obejrzeć mecz i powiedział mi, że to nie jest ten Urugwaj co kiedyś
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 22:38:03 1 + #mecz ci kapoverdejnczycy dostają małpiego rozumu jak już dochodzą pod pole karne
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 22:23:11 via Wykop 2 + @Tortcebulowy: myśleli, że nikt nie będzie oglądał więc dali jakiś ogórków
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 21:44:05 13 + #przegryw babcia mnie spytała czy mam tam jakąś dziewczynę a ja na to, że tak babciu spotykam się z kimś
Rmaala Rmaala przedwczoraj, 21:44:50 via Wykop 10 + @Ninja_xtb5: Babcia już myśli, że wnuk typu ciepłego
kingcel kingcel przedwczoraj, 21:49:12 via Wykop 9 + @Ninja_xtb5: szkoda wnusiu bo wnuczka koleżanki mówiła, że jej się podobasz ale powiedziałam że jesteś zajęty
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:59:57 1 + #mecz jak masz tak strzelać to wsiadaj jutro w samolot i wracaj do domu
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:52:56 1 + #mecz Iran powinien iść po zwycięstwo bo ten remis im daje niewiele (trzeba było ograć Nową Zelandię)
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:36:28 1 + #mecz a może Belgowie sobie przekminili drabinkę i będą chcieli wyjść z trzeciego miejsca
ponton ponton przedwczoraj, 20:26:24 36 + najbardziej stuprocentowa sytuacja ze wszystkich stuprocentowych sytuacji#mecz
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:26:55 via Wykop 0 + @ponton: nie ma czegoś takiego jak stuprocentowa sytuacja
LamajHarma LamajHarma przedwczoraj, 20:22:22 1 + Taki napastnik jak Lukaku to mógł działać z 20 lat temu, ale teraz to dajcie spokoj#mecz
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:23:04 via Wykop 0 + @LamajHarma: ma prawo działać, ale to musi mieć technikę a nie być kołkiem
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 20:14:06 2 + #przegryw jaka jest najbardziej normicka rzecz jaką zrobiliście?ja kiedyś w liceum na domówce byłem
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 15:15:34 0 + #przegryw #blackpillMówicie że wzrost=wszystko To jak skomentujecie fakt że mój kuzyn wzrostu około 1,68 m ma dziewcyzne i to ładną
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 15:18:27 via Wykop 0 + @przybysz_miedzygwiezdny: serio jest niski, nie będzie miał nawet 1,7 ale nadrabia twarzą i jest wygadany
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 15:22:36 via Wykop 0 + @Black_Rabbit_of_Inle: nie, on ma te 22 lata i poznał ją niedawno ale nwm gdzie
Ninja_xtb5 Ninja_xtb5 przedwczoraj, 18:25:36 via Wykop 0 + @zmarnowalem-zycie-w-it: nie, mieszkają na wsi i to takiej daleko od wojewódzkiego